Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport 10. forduló

2018.10.30 - 15:00

Budapest, BKV Előre Stadion

Heves

MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
AGÓCS ATTILA, DIENES ANDRÁS
BKV ELŐRE SC
SBTC KFT.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 9 8 1 0 41 5 36 25 7.6
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 9 7 1 1 31 6 25 22 6.9
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 6 1 3 42 13 29 19 7.7
4 UTE  UTE "B" 9 5 1 3 28 13 15 16 7.9
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 9 5 0 4 27 22 5 15 7.4
6 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 10 4 1 5 18 18 0 13 7.5
7 FC HATVAN FC HATVAN 9 4 1 4 28 29 -1 13 6.9
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 9 4 0 5 18 20 -2 12 6.8
9 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 9 4 0 5 29 34 -5 12 6.4
10 SBTC KFT. SBTC KFT. 9 3 1 5 25 35 -10 10 7.3
11 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 9 3 1 5 15 37 -22 10 5.8
12 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 9 3 0 6 12 26 -14 9 5.6
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 10 0 0 10 13 69 -56 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁROSI SE DUNAKESZI JÁSZBERÉNYI FC 5 5 0 0 13 0 13 15 4 2 1 1 3 2 1 7 9 7 1 1 16 2 14 22
2 VÁROSI SE DUNAKESZI PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 0 14 0 14 15 5 2 1 2 6 7 -1 7 10 7 1 2 20 7 13 22
3 VÁROSI SE DUNAKESZI UTE "B" 4 4 0 0 11 1 10 12 5 2 1 2 7 5 2 7 9 6 1 2 18 6 12 19
4 VÁROSI SE DUNAKESZI REAC SPORTISKOLA SE "A" 5 2 1 2 4 4 0 7 4 4 0 0 10 0 10 12 9 6 1 2 14 4 10 19
5 VÁROSI SE DUNAKESZI BKV ELŐRE SC 5 4 0 1 11 5 6 12 4 1 0 3 1 9 -8 3 9 5 0 4 12 14 -2 15
6 VÁROSI SE DUNAKESZI SBTC KFT. 4 2 2 0 4 1 3 8 5 2 1 2 7 11 -4 7 9 4 3 2 11 12 -1 15
7 VÁROSI SE DUNAKESZI EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 2 2 1 4 1 3 8 5 1 1 3 4 6 -2 4 10 3 3 4 8 7 1 12
8 VÁROSI SE DUNAKESZI CEGLÉDI VSE 5 2 1 2 8 5 3 7 4 1 1 2 2 5 -3 4 9 3 2 4 10 10 0 11
9 VÁROSI SE DUNAKESZI BSE PALÓC FARKASOK USE 5 1 2 2 5 7 -2 5 4 1 1 2 1 3 -2 4 9 2 3 4 6 10 -4 9
10 VÁROSI SE DUNAKESZI FC HATVAN 5 1 0 4 5 7 -2 3 4 1 1 2 4 8 -4 4 9 2 1 6 9 15 -6 7
11 VÁROSI SE DUNAKESZI SZENT ISTVÁN SE 3 1 1 1 2 7 -5 4 6 0 3 3 2 11 -9 3 9 1 4 4 4 18 -14 7
12 VÁROSI SE DUNAKESZI MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 4 1 2 1 7 3 4 5 5 0 1 4 3 8 -5 1 9 1 3 5 10 11 -1 6
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 5 0 2 3 4 11 -7 2 5 0 1 4 2 17 -15 1 10 0 3 7 6 28 -22 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁROSI SE DUNAKESZI JÁSZBERÉNYI FC 5 5 0 0 33 2 31 15 4 3 1 0 8 3 5 10 9 8 1 0 41 5 36 25
2 VÁROSI SE DUNAKESZI REAC SPORTISKOLA SE "A" 5 3 1 1 9 4 5 10 4 4 0 0 22 2 20 12 9 7 1 1 31 6 25 22
3 VÁROSI SE DUNAKESZI PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 33 5 28 12 5 2 1 2 9 8 1 7 10 6 1 3 42 13 29 19
4 VÁROSI SE DUNAKESZI UTE "B" 4 3 0 1 15 5 10 9 5 2 1 2 13 8 5 7 9 5 1 3 28 13 15 16
5 VÁROSI SE DUNAKESZI MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 4 3 0 1 20 6 14 9 5 2 0 3 7 16 -9 6 9 5 0 4 27 22 5 15
6 VÁROSI SE DUNAKESZI EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 3 1 1 10 3 7 10 5 1 0 4 8 15 -7 3 10 4 1 5 18 18 0 13
7 VÁROSI SE DUNAKESZI FC HATVAN 5 3 1 1 16 10 6 10 4 1 0 3 12 19 -7 3 9 4 1 4 28 29 -1 13
8 VÁROSI SE DUNAKESZI CEGLÉDI VSE 5 3 0 2 15 9 6 9 4 1 0 3 3 11 -8 3 9 4 0 5 18 20 -2 12
9 VÁROSI SE DUNAKESZI BKV ELŐRE SC 5 4 0 1 27 12 15 12 4 0 0 4 2 22 -20 0 9 4 0 5 29 34 -5 12
10 VÁROSI SE DUNAKESZI SBTC KFT. 4 2 1 1 10 4 6 7 5 1 0 4 15 31 -16 3 9 3 1 5 25 35 -10 10
11 VÁROSI SE DUNAKESZI SZENT ISTVÁN SE 3 2 0 1 5 10 -5 6 6 1 1 4 10 27 -17 4 9 3 1 5 15 37 -22 10
12 VÁROSI SE DUNAKESZI BSE PALÓC FARKASOK USE 5 2 0 3 8 17 -9 6 4 1 0 3 4 9 -5 3 9 3 0 6 12 26 -14 9
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 5 0 0 5 9 30 -21 0 5 0 0 5 4 39 -35 0 10 0 0 10 13 69 -56 0
 
BKV ELŐRE SC
--4 - 15 - 32 - 4----10 - 3--6 - 1
BSE PALÓC FARKASOK USE
5 - 1----1 - 0-2 - 30 - 7--0 - 6-
CEGLÉDI VSE
-----2 - 3-0 - 2-5 - 26 - 1-2 - 1
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 01 - 0--6 - 0--0 - 3--0 - 0-
FC HATVAN
-3 - 27 - 1----2 - 21 - 3--3 - 2-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 0-5 - 06 - 1-----8 - 1-11 - 0
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----0 - 1---5 - 25 - 2-10 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
-------------
PÉNZÜGYŐR SE
7 - 0----1 - 3---9 - 06 - 1-10 - 1
REAC SPORTISKOLA SE
2 - 1-0 - 1--0 - 06 - 2-1 - 0----
SBTC KFT.
---4 - 03 - 0-----0 - 03 - 4-
SZENT ISTVÁN SE
---2 - 0-----1 - 9-2 - 1-
UTE
8 - 0-3 - 1---1 - 2-3 - 2----
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 2-0 - 75 - 8-----2 - 82 - 5-

Meccsek

BKV ELŐRE SC

2018. 08. 25. 11:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 25. 11:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 01. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 01. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE SC
2018. 09. 08. 10:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 08. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
FC HATVAN
2018. 09. 19. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 19. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
BKV ELŐRE SC
2018. 09. 30. 10:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 06. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 10:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 13. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 10. 20. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 20. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 30. 15:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 30. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
SBTC KFT.
2018. 11. 04. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 04. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BKV ELŐRE SC
2018. 11. 07. 18:15
BKV Előre Stadion
2018. 11. 07. 18:15
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
SZENT ISTVÁN SE
2018. 11. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 11. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 09. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 09. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 16. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 16. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 24. 09:30
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 24. 09:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BKV ELŐRE SC
2019. 04. 11. 17:20
BKV Előre Stadion
2019. 04. 11. 17:20
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 04. 13. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 13. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BKV ELŐRE SC
2019. 04. 20. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 04. 27. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 05. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
FÉLBESZAKADT
UTE "B"
2019. 05. 29. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 29. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
ELMARDT
UTE "B"
2019. 06. 05. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 06. 05. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
UTE "B"
2019. 05. 11. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 19. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 21. 18:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 21. 18:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
BKV ELŐRE SC
2019. 06. 02. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 06. 02. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"

SBTC KFT.

2018. 08. 25. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 08. 25. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
SBTC KFT.
2018. 09. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
UTE "B"
2018. 09. 15. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 15. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC KFT.
2018. 09. 20. 16:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 20. 16:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
SZENT ISTVÁN SE
2018. 09. 29. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 29. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SBTC KFT.
2018. 10. 06. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 14. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 14. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
SBTC KFT.
2018. 10. 20. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 20. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
FC HATVAN
2018. 10. 30. 15:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 30. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
SBTC KFT.
2018. 11. 04. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 04. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 11. 11. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC KFT.
2018. 11. 18. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 09. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 13. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 13. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
SBTC KFT.
2019. 03. 30. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 12:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 07. 12:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
SBTC KFT.
2019. 04. 13. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC KFT.
2019. 04. 27. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 27. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 21. 16:00
Lokomotív Sporttelep
2019. 05. 21. 16:00
Lokomotív Sporttelep
FC HATVAN
SBTC KFT.
2019. 05. 11. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 18. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 18. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
SBTC KFT.
2019. 05. 29. 16:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 29. 16:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 06. 01. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 06. 01. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
SBTC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom