Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport 11. forduló

2018.11.03 - 12:00

Dunakeszi, Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum

Heves

MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÉPLAKI TIBOR, SZÁNTÓ LÁSZLÓ
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 10 8 1 1 41 7 34 25 7.1
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 10 8 1 1 35 7 28 25 7.4
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 6 1 4 44 17 27 19 7.4
4 UTE  UTE "B" 10 6 1 3 30 13 17 19 7.2
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 10 6 0 4 31 24 7 18 7.1
6 FC HATVAN FC HATVAN 10 5 1 4 33 31 2 16 7.3
7 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 10 4 1 5 18 18 0 13 7.5
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 10 4 1 5 20 22 -2 13 7.2
9 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 10 4 1 5 31 36 -5 13 6.5
10 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 10 4 0 6 14 27 -13 12 6.1
11 SBTC KFT. SBTC KFT. 10 3 1 6 26 37 -11 10 7.7
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 10 3 1 6 17 42 -25 10 6
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 11 0 0 11 14 73 -59 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁROSI SE DUNAKESZI UTE "B" 5 5 0 0 12 1 11 15 5 2 1 2 7 5 2 7 10 7 1 2 19 6 13 22
2 VÁROSI SE DUNAKESZI JÁSZBERÉNYI FC 5 5 0 0 13 0 13 15 5 2 1 2 3 3 0 7 10 7 1 2 16 3 13 22
3 VÁROSI SE DUNAKESZI PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 0 14 0 14 15 6 2 1 3 7 9 -2 7 11 7 1 3 21 9 12 22
4 VÁROSI SE DUNAKESZI REAC SPORTISKOLA SE "A" 5 2 1 2 4 4 0 7 5 4 1 0 11 1 10 13 10 6 2 2 15 5 10 20
5 VÁROSI SE DUNAKESZI BKV ELŐRE SC 5 4 0 1 11 5 6 12 5 1 1 3 1 9 -8 4 10 5 1 4 12 14 -2 16
6 VÁROSI SE DUNAKESZI SBTC KFT. 5 2 2 1 4 3 1 8 5 2 1 2 7 11 -4 7 10 4 3 3 11 14 -3 15
7 VÁROSI SE DUNAKESZI EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 2 2 1 4 1 3 8 5 1 1 3 4 6 -2 4 10 3 3 4 8 7 1 12
8 VÁROSI SE DUNAKESZI CEGLÉDI VSE 6 2 2 2 8 5 3 8 4 1 1 2 2 5 -3 4 10 3 3 4 10 10 0 12
9 VÁROSI SE DUNAKESZI BSE PALÓC FARKASOK USE 5 1 2 2 5 7 -2 5 5 2 1 2 3 3 0 7 10 3 3 4 8 10 -2 12
10 VÁROSI SE DUNAKESZI FC HATVAN 5 1 0 4 5 7 -2 3 5 2 1 2 7 9 -2 7 10 3 1 6 12 16 -4 10
11 VÁROSI SE DUNAKESZI MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 5 2 2 1 9 4 5 8 5 0 1 4 3 8 -5 1 10 2 3 5 12 12 0 9
12 VÁROSI SE DUNAKESZI SZENT ISTVÁN SE 4 1 1 2 3 10 -7 4 6 0 3 3 2 11 -9 3 10 1 4 5 5 21 -16 7
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 3 3 5 12 -7 3 5 0 1 4 2 17 -15 1 11 0 4 7 7 29 -22 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁROSI SE DUNAKESZI JÁSZBERÉNYI FC 5 5 0 0 33 2 31 15 5 3 1 1 8 5 3 10 10 8 1 1 41 7 34 25
2 VÁROSI SE DUNAKESZI REAC SPORTISKOLA SE "A" 5 3 1 1 9 4 5 10 5 5 0 0 26 3 23 15 10 8 1 1 35 7 28 25
3 VÁROSI SE DUNAKESZI PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 33 5 28 12 6 2 1 3 11 12 -1 7 11 6 1 4 44 17 27 19
4 VÁROSI SE DUNAKESZI UTE "B" 5 4 0 1 17 5 12 12 5 2 1 2 13 8 5 7 10 6 1 3 30 13 17 19
5 VÁROSI SE DUNAKESZI MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 5 4 0 1 24 8 16 12 5 2 0 3 7 16 -9 6 10 6 0 4 31 24 7 18
6 VÁROSI SE DUNAKESZI FC HATVAN 5 3 1 1 16 10 6 10 5 2 0 3 17 21 -4 6 10 5 1 4 33 31 2 16
7 VÁROSI SE DUNAKESZI EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 3 1 1 10 3 7 10 5 1 0 4 8 15 -7 3 10 4 1 5 18 18 0 13
8 VÁROSI SE DUNAKESZI CEGLÉDI VSE 6 3 1 2 17 11 6 10 4 1 0 3 3 11 -8 3 10 4 1 5 20 22 -2 13
9 VÁROSI SE DUNAKESZI BKV ELŐRE SC 5 4 0 1 27 12 15 12 5 0 1 4 4 24 -20 1 10 4 1 5 31 36 -5 13
10 VÁROSI SE DUNAKESZI BSE PALÓC FARKASOK USE 5 2 0 3 8 17 -9 6 5 2 0 3 6 10 -4 6 10 4 0 6 14 27 -13 12
11 VÁROSI SE DUNAKESZI SBTC KFT. 5 2 1 2 11 6 5 7 5 1 0 4 15 31 -16 3 10 3 1 6 26 37 -11 10
12 VÁROSI SE DUNAKESZI SZENT ISTVÁN SE 4 2 0 2 7 15 -8 6 6 1 1 4 10 27 -17 4 10 3 1 6 17 42 -25 10
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 0 6 10 34 -24 0 5 0 0 5 4 39 -35 0 11 0 0 11 14 73 -59 0
 
BKV ELŐRE SC
--4 - 15 - 32 - 4----10 - 3---6 - 1
BSE PALÓC FARKASOK USE
5 - 1----1 - 0-2 - 30 - 7---0 - 6-
CEGLÉDI VSE
2 - 2----2 - 3-0 - 2-5 - 2-6 - 1-2 - 1
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 01 - 0--6 - 0--0 - 3---0 - 0-
FC HATVAN
-3 - 27 - 1----2 - 21 - 3---3 - 2-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 0-5 - 06 - 1------8 - 1-11 - 0
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----0 - 1-4 - 2-5 - 2-5 - 2-10 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
7 - 0----1 - 3---9 - 0-6 - 1-10 - 1
REAC SPORTISKOLA SE
2 - 1-0 - 1--0 - 06 - 2-1 - 0-----
SBTC KFT.
-1 - 2-4 - 03 - 0------0 - 03 - 4-
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
---2 - 02 - 5----1 - 9--2 - 1-
UTE
8 - 0-3 - 1--2 - 01 - 2-3 - 2-----
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 2-0 - 75 - 8----1 - 42 - 8-2 - 5-

Meccsek

VÁROSI SE DUNAKESZI

2018. 08. 25. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 08. 25. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
SBTC KFT.
2018. 09. 01. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 09. 08. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 09. 08. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
SZENT ISTVÁN SE
2018. 09. 15. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 15. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 09. 22. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 09. 22. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 29. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 29. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 10. 06. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 10. 06. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC HATVAN
2018. 10. 13. 10:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 13. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 10. 20. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 10. 20. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 10. 27. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 10. 27. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 11. 03. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 18. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 18. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 09. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 09. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 09. 12:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 16. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 03. 16. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
03. 16. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 23. 12:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
2019. 03. 23. 12:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
SZENT ISTVÁN SE
03. 23. 12:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 30. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 03. 30. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
03. 30. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 06. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 06. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 06. 12:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 04. 13. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 04. 13. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
04. 13. 12:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 21. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 04. 21. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
04. 21. 12:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 04. 27. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 04. 27. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
04. 27. 12:00
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 04. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 04. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
05. 04. 12:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 11. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 05. 11. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
05. 11. 12:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 18. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
05. 18. 12:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 06. 01. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
06. 01. 12:00
UTE "B"

REAC SPORTISKOLA SE "A"

2018. 08. 25. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 08. 25. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 01. 12:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 08. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 30. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 30. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 06. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 20. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 10. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 09. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 16. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 16. 12:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 03. 23. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 23. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
03. 23. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 30. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 30. 12:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 06. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 13. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 13. 12:00
FC HATVAN
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
04. 20. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 27. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 04. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 05. 18. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
05. 18. 12:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 26. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
05. 26. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
06. 01. 12:00
SBTC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol