Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport 12. forduló

2018.11.10 - 10:00

Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

Heves

MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
HORVÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, AGÓCS RÓBERT
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
90'
45'

Gólok

YOKO JUNIOR ZIDANE

38'

1 - 0

 

YOKO JUNIOR ZIDANE

68'

2 - 0

 

HORVÁTH KÁLMÁN

80'

3 - 0

 

 

3 - 1

88'

KUZMAN MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 11 9 1 1 46 7 39 28 7.5
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 11 9 1 1 38 8 30 28 7
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 7 1 4 49 17 32 22 7.3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 11 7 0 4 33 24 9 21 7.2
5 UTE  UTE "B" 11 6 1 4 31 16 15 19 6.6
6 FC HATVAN FC HATVAN 11 5 1 5 33 33 0 16 6.9
7 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 5 1 5 21 22 -1 16 7.5
8 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 11 4 2 5 34 39 -5 14 7.2
9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 11 4 1 6 18 23 -5 13 6.9
10 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 11 4 0 7 14 28 -14 12 6.4
11 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 11 3 2 6 20 45 -25 11 6.4
12 SBTC KFT. SBTC KFT. 11 3 1 7 26 42 -16 10 7
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 11 0 0 11 14 73 -59 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁROSI SE DUNAKESZI JÁSZBERÉNYI FC 6 6 0 0 15 0 15 18 5 2 1 2 3 3 0 7 11 8 1 2 18 3 15 25
2 VÁROSI SE DUNAKESZI PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 16 0 16 18 6 2 1 3 7 9 -2 7 12 8 1 3 23 9 14 25
3 VÁROSI SE DUNAKESZI REAC SPORTISKOLA SE "A" 6 3 1 2 5 4 1 10 5 4 1 0 11 1 10 13 11 7 2 2 16 5 11 23
4 VÁROSI SE DUNAKESZI UTE "B" 5 5 0 0 12 1 11 15 6 2 1 3 7 6 1 7 11 7 1 3 19 7 12 22
5 VÁROSI SE DUNAKESZI BKV ELŐRE SC 6 4 0 2 12 7 5 12 5 1 1 3 1 9 -8 4 11 5 1 5 13 16 -3 16
6 VÁROSI SE DUNAKESZI CEGLÉDI VSE 6 2 2 2 8 5 3 8 5 2 1 2 3 5 -2 7 11 4 3 4 11 10 1 15
7 VÁROSI SE DUNAKESZI SBTC KFT. 5 2 2 1 4 3 1 8 6 2 1 3 7 13 -6 7 11 4 3 4 11 16 -5 15
8 VÁROSI SE DUNAKESZI EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 2 2 1 4 1 3 8 6 1 1 4 4 8 -4 4 11 3 3 5 8 9 -1 12
9 VÁROSI SE DUNAKESZI BSE PALÓC FARKASOK USE 6 1 2 3 5 8 -3 5 5 2 1 2 3 3 0 7 11 3 3 5 8 11 -3 12
10 VÁROSI SE DUNAKESZI FC HATVAN 6 1 1 4 5 7 -2 4 5 2 1 2 7 9 -2 7 11 3 2 6 12 16 -4 11
11 VÁROSI SE DUNAKESZI MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 5 2 2 1 9 4 5 8 6 0 2 4 3 8 -5 2 11 2 4 5 12 12 0 10
12 VÁROSI SE DUNAKESZI SZENT ISTVÁN SE 4 1 1 2 3 10 -7 4 7 1 3 3 4 12 -8 6 11 2 4 5 7 22 -15 10
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 3 3 5 12 -7 3 5 0 1 4 2 17 -15 1 11 0 4 7 7 29 -22 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁROSI SE DUNAKESZI JÁSZBERÉNYI FC 6 6 0 0 38 2 36 18 5 3 1 1 8 5 3 10 11 9 1 1 46 7 39 28
2 VÁROSI SE DUNAKESZI REAC SPORTISKOLA SE "A" 6 4 1 1 12 5 7 13 5 5 0 0 26 3 23 15 11 9 1 1 38 8 30 28
3 VÁROSI SE DUNAKESZI PÉNZÜGYŐR SE 6 5 0 1 38 5 33 15 6 2 1 3 11 12 -1 7 12 7 1 4 49 17 32 22
4 VÁROSI SE DUNAKESZI MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 5 4 0 1 24 8 16 12 6 3 0 3 9 16 -7 9 11 7 0 4 33 24 9 21
5 VÁROSI SE DUNAKESZI UTE "B" 5 4 0 1 17 5 12 12 6 2 1 3 14 11 3 7 11 6 1 4 31 16 15 19
6 VÁROSI SE DUNAKESZI FC HATVAN 6 3 1 2 16 12 4 10 5 2 0 3 17 21 -4 6 11 5 1 5 33 33 0 16
7 VÁROSI SE DUNAKESZI CEGLÉDI VSE 6 3 1 2 17 11 6 10 5 2 0 3 4 11 -7 6 11 5 1 5 21 22 -1 16
8 VÁROSI SE DUNAKESZI BKV ELŐRE SC 6 4 1 1 30 15 15 13 5 0 1 4 4 24 -20 1 11 4 2 5 34 39 -5 14
9 VÁROSI SE DUNAKESZI EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 3 1 1 10 3 7 10 6 1 0 5 8 20 -12 3 11 4 1 6 18 23 -5 13
10 VÁROSI SE DUNAKESZI BSE PALÓC FARKASOK USE 6 2 0 4 8 18 -10 6 5 2 0 3 6 10 -4 6 11 4 0 7 14 28 -14 12
11 VÁROSI SE DUNAKESZI SZENT ISTVÁN SE 4 2 0 2 7 15 -8 6 7 1 2 4 13 30 -17 5 11 3 2 6 20 45 -25 11
12 VÁROSI SE DUNAKESZI SBTC KFT. 5 2 1 2 11 6 5 7 6 1 0 5 15 36 -21 3 11 3 1 7 26 42 -16 10
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 0 6 10 34 -24 0 5 0 0 5 4 39 -35 0 11 0 0 11 14 73 -59 0
 
BKV ELŐRE SC
--4 - 15 - 32 - 4----10 - 3-3 - 3-6 - 1
BSE PALÓC FARKASOK USE
5 - 10 - 1---1 - 0-2 - 30 - 7---0 - 6-
CEGLÉDI VSE
2 - 2----2 - 3-0 - 2-5 - 2-6 - 1-2 - 1
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 01 - 0--6 - 0--0 - 3---0 - 0-
FC HATVAN
-3 - 27 - 1--0 - 2-2 - 21 - 3---3 - 2-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 0-5 - 06 - 1----5 - 0-8 - 1-11 - 0
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----0 - 1-4 - 2-5 - 2-5 - 2-10 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
7 - 0--5 - 0-1 - 3---9 - 0-6 - 1-10 - 1
REAC SPORTISKOLA SE
2 - 1-0 - 1--0 - 06 - 2-1 - 0---3 - 1-
SBTC KFT.
-1 - 2-4 - 03 - 0------0 - 03 - 4-
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
---2 - 02 - 5----1 - 9--2 - 1-
UTE
8 - 0-3 - 1--2 - 01 - 2-3 - 2-----
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 2-0 - 75 - 8----1 - 42 - 8-2 - 5-

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE "A"

2018. 08. 25. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 08. 25. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 01. 12:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 08. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 30. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 30. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 06. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 20. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 10. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 09. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 16. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 16. 12:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 03. 23. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 23. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
03. 23. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 30. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 30. 12:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 06. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 13. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 13. 12:00
FC HATVAN
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
04. 20. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 27. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 04. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 05. 18. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
05. 18. 12:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 26. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
05. 26. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
06. 01. 12:00
SBTC KFT.

UTE "B"

2018. 09. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
UTE "B"
2018. 09. 09. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 13. 13:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 13. 13:45
Goldball '94 FC - Siketek -
SZENT ISTVÁN SE
UTE "B"
2018. 09. 23. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 29. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 29. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
UTE "B"
2018. 10. 07. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 31. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 31. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
UTE "B"
2018. 10. 20. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 20. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 27. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 27. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
UTE "B"
2018. 11. 04. 09:30
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 09:30
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 10. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 18. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 17. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
03. 17. 12:00
SBTC KFT.
2019. 03. 23. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 23. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 23. 12:00
UTE "B"
2019. 03. 31. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
03. 31. 12:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 04. 06. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 06. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
04. 06. 12:00
UTE "B"
2019. 04. 14. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
04. 14. 12:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 20. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 20. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 20. 12:00
UTE "B"
2019. 04. 28. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
04. 28. 12:00
FC HATVAN
2019. 05. 04. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 04. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
05. 04. 12:00
UTE "B"
2019. 05. 12. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
05. 12. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 18. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 18. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 18. 12:00
UTE "B"
2019. 05. 26. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
05. 26. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 12:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
06. 01. 12:00
UTE "B"
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol