Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 12. forduló

2018.11.11 - 10:00

Budapest, Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
CSORBA SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ATTILA, TÖRÖK ZSOLT
PÉNZÜGYŐR SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
90'
45'

Gólok

BÁLINT OLIVÉR BOTOND

31'

1 - 0

 

BABÁLY ZENTE

52'

2 - 0

 

BABÁLY ZENTE

72'

3 - 0

 

HARSÁNYI MÁTÉ

88'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 10 2 0 56 9 47 32 7.5
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 11 9 0 2 46 9 37 27 7.6
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 7 2 2 34 14 20 23 7.5
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 11 6 2 3 37 19 18 20 7.2
5 SBTC KFT. SBTC KFT. 11 6 2 3 33 20 13 20 7.6
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 11 4 3 4 28 23 5 15 7.5
7 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 11 3 3 5 30 15 15 12 6.5
8 FC HATVAN FC HATVAN 11 2 6 3 17 21 -4 12 7.2
9 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 11 3 2 6 29 35 -6 11 6.5
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 11 2 5 4 22 30 -8 11 6.2
11 UTE  UTE "B" 11 3 1 7 28 37 -9 10 6.5
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 11 2 2 7 21 53 -32 8 6.5
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 11 0 0 11 5 101 -96 0 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 6 5 1 0 18 1 17 16 6 3 3 0 9 4 5 12 12 8 4 0 27 5 22 28
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 6 5 1 0 13 0 13 16 5 3 1 1 8 3 5 10 11 8 2 1 21 3 18 26
3 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 6 3 3 0 9 3 6 12 5 2 2 1 6 4 2 8 11 5 5 1 15 7 8 20
4 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 1 3 1 5 5 0 6 6 4 0 2 13 3 10 12 11 5 3 3 18 8 10 18
5 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 5 2 3 0 7 3 4 9 6 3 0 3 6 6 0 9 11 5 3 3 13 9 4 18
6 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 6 3 1 2 6 5 1 10 5 2 1 2 11 8 3 7 11 5 2 4 17 13 4 17
7 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 5 2 1 2 10 8 2 7 6 2 1 3 4 7 -3 7 11 4 2 5 14 15 -1 14
8 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 6 3 2 1 7 2 5 11 5 0 3 2 3 5 -2 3 11 3 5 3 10 7 3 14
9 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 6 1 1 4 1 8 -7 4 5 2 3 0 6 2 4 9 11 3 4 4 7 10 -3 13
10 BKV ELŐRE SC UTE "B" 5 2 1 2 9 9 0 7 6 1 1 4 5 8 -3 4 11 3 2 6 14 17 -3 11
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 3 3 4 12 -8 3 5 2 2 1 7 6 1 8 11 2 5 4 11 18 -7 11
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 4 0 0 4 2 11 -9 0 7 1 3 3 7 11 -4 6 11 1 3 7 9 22 -13 6
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 6 0 0 6 0 19 -19 0 5 0 0 5 1 24 -23 0 11 0 0 11 1 43 -42 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 39 2 37 18 6 4 2 0 17 7 10 14 12 10 2 0 56 9 47 32
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 6 5 0 1 23 3 20 15 5 4 0 1 23 6 17 12 11 9 0 2 46 9 37 27
3 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 6 4 2 0 24 8 16 14 5 3 0 2 10 6 4 9 11 7 2 2 34 14 20 23
4 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 3 1 1 15 9 6 10 6 3 1 2 22 10 12 10 11 6 2 3 37 19 18 20
5 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 5 3 2 0 15 6 9 11 6 3 0 3 18 14 4 9 11 6 2 3 33 20 13 20
6 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 6 2 2 2 10 12 -2 8 5 2 1 2 18 11 7 7 11 4 3 4 28 23 5 15
7 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 6 3 0 3 23 5 18 9 5 0 3 2 7 10 -3 3 11 3 3 5 30 15 15 12
8 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 6 0 3 3 4 14 -10 3 5 2 3 0 13 7 6 9 11 2 6 3 17 21 -4 12
9 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 2 4 10 23 -13 2 5 3 0 2 19 12 7 9 11 3 2 6 29 35 -6 11
10 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 5 1 2 2 15 14 1 5 6 1 3 2 7 16 -9 6 11 2 5 4 22 30 -8 11
11 BKV ELŐRE SC UTE "B" 5 2 0 3 15 14 1 6 6 1 1 4 13 23 -10 4 11 3 1 7 28 37 -9 10
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 4 0 1 3 5 27 -22 1 7 2 1 4 16 26 -10 7 11 2 2 7 21 53 -32 8
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 6 0 0 6 4 47 -43 0 5 0 0 5 1 54 -53 0 11 0 0 11 5 101 -96 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 92 - 51 - 10----1 - 11-0 - 5-0 - 7
BSE PALÓC FARKASOK USE
15 - 00 - 2---0 - 1-0 - 22 - 0---6 - 0-
CEGLÉDI VSE
7 - 0----2 - 2-3 - 3-2 - 0-6 - 0-4 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 12 - 1--2 - 2--2 - 4---6 - 1-
FC HATVAN
-2 - 20 - 2--1 - 1-0 - 40 - 4---1 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 2-1 - 41 - 1----3 - 0-1 - 1-1 - 4
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----2 - 2-3 - 3-1 - 2-5 - 2-4 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 0--4 - 0-3 - 1---6 - 1-4 - 0-3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
6 - 0-2 - 1--3 - 18 - 0-0 - 1---4 - 0-
SBTC KFT.
-2 - 2-2 - 00 - 0------6 - 35 - 1-
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
---1 - 12 - 5----1 - 11--1 - 10-
UTE
7 - 1-2 - 4--2 - 43 - 1-1 - 4-----
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 0-2 - 82 - 2----1 - 41 - 4-4 - 5-

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE

2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 01. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 01. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE SC
2018. 09. 09. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 09. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 15. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 15. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 29. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 29. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 10. 07. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 14. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 14. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
SBTC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
SZENT ISTVÁN SE
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 03. 10. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 10. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
FC HATVAN
2019. 03. 16. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 16. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 23. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 23. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 03. 30. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 30. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 13. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 04. 13. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 19. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 19. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
UTE "B"
2019. 04. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
04. 27. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 04. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 04. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 04. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 12. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
05. 12. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 18. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 18. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 18. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 25. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
UTE "B"
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 20. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 11. 16. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 16. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
FC HATVAN
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 03. 23. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 23. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 30. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 30. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 27. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 04. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 04. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 04. 10:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 05. 11. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 11. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
05. 11. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 25. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 06. 01. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 06. 01. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 01. 12:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol