Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 13. forduló

2018.11.18 - 10:00

Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
VARGA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STREHÓ ERIK, NAGY ISTVÁN
SBTC KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
90'
45'

Gólok

FILKOR EGON

31'

1 - 0

 

OLÁH DÁNIEL

45'

2 - 0

 

 

2 - 1

59'

CSERNUS MILÁN ISTVÁN

 

2 - 2

67'

ANCSIN KRISZTIÁN JÁNOS

 

2 - 3

87'

TOKAJI GERGŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 10 2 0 56 9 47 32 7.5
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 12 10 0 2 49 11 38 30 7.4
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 12 8 2 2 38 17 21 26 7.3
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 12 7 2 3 38 19 19 23 7.3
5 SBTC KFT. SBTC KFT. 12 6 2 4 35 23 12 20 7.2
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 12 4 3 5 31 27 4 15 7.1
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 12 3 5 4 29 31 -2 14 7
8 UTE  UTE "B" 12 4 1 7 32 37 -5 13 6.9
9 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 12 3 3 6 32 18 14 12 6.8
10 FC HATVAN FC HATVAN 12 2 6 4 17 22 -5 12 6.8
11 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 12 3 2 7 29 39 -10 11 6.7
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 12 3 2 7 24 55 -31 11 6.6
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 12 0 0 12 6 108 -102 0 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 6 5 1 0 18 1 17 16 6 3 3 0 9 4 5 12 12 8 4 0 27 5 22 28
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 6 5 1 0 13 0 13 16 6 3 1 2 8 5 3 10 12 8 2 2 21 5 16 26
3 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 6 3 3 0 9 3 6 12 6 3 0 3 6 6 0 9 12 6 3 3 15 9 6 21
4 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 6 3 1 2 6 5 1 10 6 3 1 2 14 10 4 10 12 6 2 4 20 15 5 20
5 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 7 3 3 1 11 6 5 12 5 2 2 1 6 4 2 8 12 5 5 2 17 10 7 20
6 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 6 1 4 1 5 5 0 7 6 4 0 2 13 3 10 12 12 5 4 3 18 8 10 19
7 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 6 2 2 2 11 9 2 8 6 2 1 3 4 7 -3 7 12 4 3 5 15 16 -1 15
8 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 6 3 2 1 7 2 5 11 6 0 4 2 5 7 -2 4 12 3 6 3 12 9 3 15
9 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 6 1 1 4 1 8 -7 4 6 2 4 0 6 2 4 10 12 3 5 4 7 10 -3 14
10 BKV ELŐRE SC UTE "B" 6 2 2 2 9 9 0 8 6 1 1 4 5 8 -3 4 12 3 3 6 14 17 -3 12
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 3 3 4 12 -8 3 6 2 3 1 7 6 1 9 12 2 6 4 11 18 -7 12
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 5 0 1 4 4 13 -9 1 7 1 3 3 7 11 -4 6 12 1 4 7 11 24 -13 7
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 6 0 0 6 0 19 -19 0 6 0 1 5 2 25 -23 1 12 0 1 11 2 44 -42 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 39 2 37 18 6 4 2 0 17 7 10 14 12 10 2 0 56 9 47 32
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 6 5 0 1 23 3 20 15 6 5 0 1 26 8 18 15 12 10 0 2 49 11 38 30
3 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 7 5 2 0 28 11 17 17 5 3 0 2 10 6 4 9 12 8 2 2 38 17 21 26
4 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 6 4 1 1 16 9 7 13 6 3 1 2 22 10 12 10 12 7 2 3 38 19 19 23
5 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 6 3 2 1 17 9 8 11 6 3 0 3 18 14 4 9 12 6 2 4 35 23 12 20
6 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 6 2 2 2 10 12 -2 8 6 2 1 3 21 15 6 7 12 4 3 5 31 27 4 15
7 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 6 2 2 2 22 15 7 8 6 1 3 2 7 16 -9 6 12 3 5 4 29 31 -2 14
8 BKV ELŐRE SC UTE "B" 6 3 0 3 19 14 5 9 6 1 1 4 13 23 -10 4 12 4 1 7 32 37 -5 13
9 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 6 3 0 3 23 5 18 9 6 0 3 3 9 13 -4 3 12 3 3 6 32 18 14 12
10 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 6 0 3 3 4 14 -10 3 6 2 3 1 13 8 5 9 12 2 6 4 17 22 -5 12
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 6 0 2 4 10 23 -13 2 6 3 0 3 19 16 3 9 12 3 2 7 29 39 -10 11
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 5 1 1 3 8 29 -21 4 7 2 1 4 16 26 -10 7 12 3 2 7 24 55 -31 11
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 6 0 0 6 4 47 -43 0 6 0 0 6 2 61 -59 0 12 0 0 12 6 108 -102 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 92 - 51 - 10----1 - 11-0 - 5-0 - 7
BSE PALÓC FARKASOK USE
15 - 00 - 2---0 - 1-0 - 22 - 0---6 - 0-
CEGLÉDI VSE
7 - 0---4 - 32 - 2-3 - 3-2 - 0-6 - 0-4 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 12 - 11 - 0-2 - 2--2 - 4---6 - 1-
FC HATVAN
-2 - 20 - 2--1 - 1-0 - 40 - 4---1 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 2-1 - 41 - 1----3 - 0-1 - 1-1 - 4
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
7 - 1----2 - 2-3 - 3-1 - 2-5 - 2-4 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 0--4 - 0-3 - 1---6 - 1-4 - 0-3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
6 - 0-2 - 1--3 - 18 - 0-0 - 1---4 - 0-
SBTC KFT.
-2 - 2-2 - 00 - 0----2 - 3-6 - 35 - 1-
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
-3 - 2-1 - 12 - 5----1 - 11--1 - 10-
UTE
7 - 1-2 - 4--2 - 43 - 1-1 - 4----4 - 0
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 0-2 - 82 - 2----1 - 41 - 4-4 - 5-

Meccsek

SBTC KFT.

2018. 08. 25. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 08. 25. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
SBTC KFT.
2018. 09. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
UTE "B"
2018. 09. 15. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 15. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC KFT.
2018. 09. 20. 14:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 20. 14:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
SZENT ISTVÁN SE
2018. 09. 29. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 29. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SBTC KFT.
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 14. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 14. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
SBTC KFT.
2018. 10. 20. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 20. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
FC HATVAN
2018. 10. 30. 13:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 30. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
SBTC KFT.
2018. 11. 04. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 04. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 11. 11. 11:30
Jászberényi Városi Stadion
2018. 11. 11. 11:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC KFT.
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 13. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 13. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
SBTC KFT.
2019. 03. 30. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 30. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
SBTC KFT.
2019. 04. 13. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 21. 16:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 21. 16:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SBTC KFT.
2019. 05. 11. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 18. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 18. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
SBTC KFT.
2019. 05. 29. 16:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 29. 16:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 06. 01. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 06. 01. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
SBTC KFT.

REAC SPORTISKOLA SE "A"

2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 16. 12:00
Budai II. László Stadion
2019. 03. 16. 12:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORTISKOLA SE "A"
SZENT ISTVÁN SE
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 30. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 13. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 13. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
FC HATVAN
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 27. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 05. 18. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 18. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 26. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 26. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 06. 01. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
SBTC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom