Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 17. forduló

2019.03.30 - 10:00

Dunakeszi, Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JAKAB BIANKA, JAKAB MÁTÉ ATTILA
VÁROSI SE DUNAKESZI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

ESZTERGOMI ZÉTÉNY

 

0 - 2

47'

HORVÁTH TAMÁS

 

0 - 3

69'

HAJDÚ GERGELY

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 16 13 2 1 76 20 56 41 8
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 16 11 1 4 57 18 39 34 7.2
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 16 10 4 2 50 21 29 34 7.1
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 16 8 5 3 55 28 27 29 7.3
5 SBTC KFT. SBTC KFT. 15 7 3 5 39 28 11 24 7.2
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 16 6 5 5 47 34 13 23 6.8
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 16 5 7 4 38 34 4 22 7
8 UTE  UTE "B" 15 6 1 8 39 46 -7 19 6.9
9 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 16 4 5 7 41 30 11 17 6.5
10 FC HATVAN FC HATVAN 15 3 6 6 25 25 0 15 6.9
11 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 16 3 4 9 35 50 -15 13 6.7
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 16 3 3 10 31 72 -41 12 6.6
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 15 0 0 15 9 136 -127 0 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 8 7 1 0 22 1 21 22 8 4 3 1 16 6 10 15 16 11 4 1 38 7 31 37
2 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 9 5 3 1 18 6 12 18 7 4 2 1 9 5 4 14 16 9 5 2 27 11 16 32
3 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 8 6 1 1 14 3 11 19 8 3 1 4 8 7 1 10 16 9 2 5 22 10 12 29
4 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 8 4 1 3 7 6 1 13 8 5 1 2 19 11 8 16 16 9 2 5 26 17 9 29
5 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 2 4 2 8 7 1 10 8 5 1 2 17 4 13 16 16 7 5 4 25 11 14 26
6 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 8 3 3 2 13 10 3 12 8 4 1 3 6 7 -1 13 16 7 4 5 19 17 2 25
7 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 8 3 4 1 9 4 5 13 7 3 0 4 6 8 -2 9 15 6 4 5 15 12 3 22
8 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 8 4 3 1 9 3 6 15 8 0 5 3 6 11 -5 5 16 4 8 4 15 14 1 20
9 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 7 2 1 4 5 8 -3 7 8 2 4 2 6 4 2 10 15 4 5 6 11 12 -1 17
10 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 8 0 3 5 5 15 -10 3 8 3 4 1 9 7 2 13 16 3 7 6 14 22 -8 16
11 BKV ELŐRE SC UTE "B" 8 3 2 3 11 10 1 11 7 1 1 5 5 14 -9 4 15 4 3 8 16 24 -8 15
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 7 0 1 6 6 19 -13 1 9 2 3 4 8 12 -4 9 16 2 4 10 14 31 -17 10
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 7 0 0 7 1 26 -25 0 8 0 1 7 3 32 -29 1 15 0 1 14 4 58 -54 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 8 8 0 0 47 4 43 24 8 5 2 1 29 16 13 17 16 13 2 1 76 20 56 41
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 8 6 1 1 31 6 25 19 8 5 0 3 26 12 14 15 16 11 1 4 57 18 39 34
3 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 9 7 2 0 37 12 25 23 7 3 2 2 13 9 4 11 16 10 4 2 50 21 29 34
4 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 5 2 1 27 12 15 17 8 3 3 2 28 16 12 12 16 8 5 3 55 28 27 29
5 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 8 4 3 1 21 11 10 15 7 3 0 4 18 17 1 9 15 7 3 5 39 28 11 24
6 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 8 3 3 2 18 14 4 12 8 3 2 3 29 20 9 11 16 6 5 5 47 34 13 23
7 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 8 3 3 2 27 17 10 12 8 2 4 2 11 17 -6 10 16 5 7 4 38 34 4 22
8 BKV ELŐRE SC UTE "B" 8 5 0 3 25 15 10 15 7 1 1 5 14 31 -17 4 15 6 1 8 39 46 -7 19
9 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 8 4 1 3 28 8 20 13 8 0 4 4 13 22 -9 4 16 4 5 7 41 30 11 17
10 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 7 1 3 3 12 14 -2 6 8 2 3 3 13 11 2 9 15 3 6 6 25 25 0 15
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 8 0 3 5 12 28 -16 3 8 3 1 4 23 22 1 10 16 3 4 9 35 50 -15 13
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 7 1 2 4 14 38 -24 5 9 2 1 6 17 34 -17 7 16 3 3 10 31 72 -41 12
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 7 0 0 7 6 58 -52 0 8 0 0 8 3 78 -75 0 15 0 0 15 9 136 -127 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 92 - 51 - 10--2 - 11-1 - 110 - 5-0 - 7
BSE PALÓC FARKASOK USE
15 - 00 - 23 - 32 - 0-0 - 1-0 - 22 - 0--6 - 0-
CEGLÉDI VSE
7 - 0---4 - 32 - 2-3 - 31 - 02 - 06 - 08 - 14 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
9 - 13 - 12 - 11 - 02 - 22 - 2--2 - 4--6 - 1-
FC HATVAN
8 - 02 - 20 - 2--1 - 1-0 - 40 - 4--1 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 2-1 - 41 - 11 - 1-7 - 1-3 - 01 - 1-1 - 4
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
7 - 12 - 2---2 - 2-3 - 33 - 01 - 25 - 2-4 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
-------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 07 - 2-4 - 01 - 03 - 1---6 - 14 - 0-3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
6 - 0-2 - 13 - 3-3 - 18 - 0-0 - 1-5 - 04 - 0-
SBTC KFT.
-2 - 21 - 12 - 00 - 0----2 - 36 - 35 - 13 - 1
SZENT ISTVÁN SE
-3 - 2-1 - 12 - 53 - 6---1 - 11-1 - 103 - 3
UTE
7 - 1-2 - 4--2 - 43 - 1-1 - 4-3 - 03 - 14 - 0
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 02 - 22 - 82 - 2-0 - 3--1 - 41 - 44 - 5-

Meccsek

VÁROSI SE DUNAKESZI

2018. 08. 25. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 08. 25. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
SBTC KFT.
2018. 09. 01. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 01. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 09. 08. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
SZENT ISTVÁN SE
2018. 09. 15. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 15. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 29. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 29. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 10. 06. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 10. 06. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC HATVAN
2018. 10. 14. 10:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 10. 14. 10:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 10. 24. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 10. 24. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 10. 27. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 10. 27. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 18. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 18. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 09. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 16. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 03. 16. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 23. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 30. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 03. 30. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 04. 13. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 04. 13. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 19. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 04. 19. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 04. 27. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 04. 27. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 04. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 04. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 15. 18:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2019. 05. 15. 18:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁROSI SE DUNAKESZI
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 18. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 18. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 06. 01. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 06. 01. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
UTE "B"

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"

2018. 08. 25. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 08. 25. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 15. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 09. 23. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 29. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 29. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SBTC KFT.
2018. 10. 06. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 06. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 10. 10. 16:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 10. 10. 16:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SZENT ISTVÁN SE
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 11. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 11. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 11. 14. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2018. 11. 14. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 08. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 03. 08. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
ELMARDT
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 04. 18. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 04. 18. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 03. 13. 12:30
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 13. 12:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 03. 30. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 05. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 04. 05. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
UTE "B"
2019. 04. 13. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 27. 09:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 27. 09:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 05. 09. 15:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 09. 15:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 18. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 18. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 24. 15:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 04. 24. 15:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
FC HATVAN
2019. 05. 14. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 05. 14. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom