Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 19. forduló

2019.04.14 - 12:00

Budapest, Szusza Ferenc Stadion

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
TÖRÖK ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISPÁL MÁRK, PRÁTH DÁVID
UTE "B"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
90'
45'

Gólok

APOSTOL PATRIK PÉTER

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

33'

GÁSPÁR MILÁN
HOMONNAY GERGŐ

37'

2 - 1

 

APOSTOL PATRIK PÉTER

53'

3 - 1

 

NAGY ROLAND

55'

4 - 1

 

BALOGH TAMÁS KÁROLY

62'

5 - 1

 

 

5 - 2

71'

MOLNÁR KRISTÓF FERENC
NAGY ROLAND

74'

6 - 2

 

 

6 - 3

80'

GÁSPÁR MILÁN
KOVÁCS DÁVID

81'

7 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 18 15 2 1 83 21 62 47 7.9
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 18 12 1 5 64 22 42 37 6.9
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 17 11 4 2 53 22 31 37 7.5
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 18 9 5 4 63 37 26 32 7.6
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 18 7 7 4 43 36 7 28 7.2
6 SBTC KFT. SBTC KFT. 17 8 3 6 41 30 11 27 7.3
7 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 18 7 6 5 57 37 20 27 7.2
8 UTE  UTE "B" 17 7 1 9 48 52 -4 22 6.6
9 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 17 5 5 7 55 31 24 20 6.8
10 FC HATVAN FC HATVAN 17 3 7 7 28 34 -6 16 6.6
11 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 18 3 4 11 37 58 -21 13 6.2
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 18 3 3 12 32 77 -45 12 6.4
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 17 0 0 17 10 157 -147 0 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 9 8 1 0 25 2 23 25 9 5 3 1 17 6 11 18 18 13 4 1 42 8 34 43
2 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 9 5 1 3 12 6 6 16 9 6 1 2 21 12 9 19 18 11 2 5 33 18 15 35
3 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 9 5 3 1 18 6 12 18 8 5 2 1 10 5 5 17 17 10 5 2 28 11 17 35
4 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 9 7 1 1 18 3 15 22 9 3 1 5 9 10 -1 10 18 10 2 6 27 13 14 32
5 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 3 4 2 12 8 4 13 9 5 1 3 18 6 12 16 18 8 5 5 30 14 16 29
6 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 9 3 4 2 14 11 3 13 9 5 1 3 7 7 0 16 18 8 5 5 21 18 3 29
7 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 9 3 4 2 9 5 4 13 8 3 1 4 6 8 -2 10 17 6 5 6 15 13 2 23
8 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 8 4 3 1 9 3 6 15 9 1 5 3 10 11 -1 8 17 5 8 4 19 14 5 23
9 BKV ELŐRE SC UTE "B" 9 4 2 3 13 11 2 14 8 1 2 5 6 15 -9 5 17 5 4 8 19 26 -7 19
10 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 8 2 1 5 6 10 -4 7 9 2 4 3 6 8 -2 10 17 4 5 8 12 18 -6 17
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 9 0 3 6 5 16 -11 3 9 3 4 2 10 11 -1 13 18 3 7 8 15 27 -12 16
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 9 0 2 7 6 20 -14 2 9 2 3 4 8 12 -4 9 18 2 5 11 14 32 -18 11
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 8 0 0 8 1 30 -29 0 9 0 1 8 3 37 -34 1 17 0 1 16 4 67 -63 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 9 9 0 0 51 5 46 27 9 6 2 1 32 16 16 20 18 15 2 1 83 21 62 47
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 9 7 1 1 37 6 31 22 9 5 0 4 27 16 11 15 18 12 1 5 64 22 42 37
3 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 9 7 2 0 37 12 25 23 8 4 2 2 16 10 6 14 17 11 4 2 53 22 31 37
4 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 6 2 1 32 14 18 20 9 3 3 3 31 23 8 12 18 9 5 4 63 37 26 32
5 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 9 4 3 2 30 19 11 15 9 3 4 2 13 17 -4 13 18 7 7 4 43 36 7 28
6 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 9 4 3 2 21 13 8 15 8 4 0 4 20 17 3 12 17 8 3 6 41 30 11 27
7 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 9 4 3 2 25 14 11 15 9 3 3 3 32 23 9 12 18 7 6 5 57 37 20 27
8 BKV ELŐRE SC UTE "B" 9 6 0 3 32 18 14 18 8 1 1 6 16 34 -18 4 17 7 1 9 48 52 -4 22
9 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 8 4 1 3 28 8 20 13 9 1 4 4 27 23 4 7 17 5 5 7 55 31 24 20
10 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 8 1 4 3 15 17 -2 7 9 2 3 4 13 17 -4 9 17 3 7 7 28 34 -6 16
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 9 0 3 6 12 31 -19 3 9 3 1 5 25 27 -2 10 18 3 4 11 37 58 -21 13
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 9 1 2 6 15 43 -28 5 9 2 1 6 17 34 -17 7 18 3 3 12 32 77 -45 12
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 8 0 0 8 7 72 -65 0 9 0 0 9 3 85 -82 0 17 0 0 17 10 157 -147 0
 
BKV ELŐRE SC
1 - 14-0 - 92 - 51 - 10--2 - 11-1 - 110 - 5-0 - 7
BSE PALÓC FARKASOK USE
15 - 00 - 23 - 32 - 0-0 - 1-0 - 22 - 0--6 - 0-
CEGLÉDI VSE
7 - 0---4 - 32 - 2-3 - 31 - 02 - 06 - 08 - 14 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
9 - 13 - 12 - 11 - 02 - 22 - 2--2 - 4--6 - 15 - 2
FC HATVAN
8 - 02 - 20 - 2-3 - 31 - 1-0 - 40 - 4--1 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
7 - 03 - 2-1 - 41 - 11 - 1-7 - 1-3 - 01 - 1-1 - 4
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
7 - 12 - 2---2 - 2-3 - 33 - 01 - 25 - 23 - 24 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
-------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 07 - 2-4 - 01 - 03 - 1--4 - 16 - 14 - 0-3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
6 - 0-2 - 13 - 36 - 03 - 18 - 0-0 - 1-5 - 04 - 0-
SBTC KFT.
-2 - 21 - 12 - 00 - 0-0 - 2--2 - 36 - 35 - 13 - 1
SZENT ISTVÁN SE
-3 - 21 - 31 - 12 - 53 - 6---1 - 110 - 21 - 103 - 3
UTE
7 - 1-2 - 47 - 3-2 - 43 - 1-1 - 4-3 - 03 - 14 - 0
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 02 - 22 - 82 - 2-0 - 3-0 - 31 - 41 - 44 - 5-

Meccsek

UTE "B"

2018. 09. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
UTE "B"
2018. 09. 09. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 13. 13:45
Goldball Park
2018. 09. 13. 13:45
Goldball Park
SZENT ISTVÁN SE
UTE "B"
2018. 09. 23. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
UTE "B"
2018. 10. 07. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
UTE "B"
2018. 10. 20. 14:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 20. 14:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 27. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 27. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
UTE "B"
2018. 11. 04. 11:30
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 11:30
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 18. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 13. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 13. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
SBTC KFT.
2019. 03. 23. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 23. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2019. 03. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
SZENT ISTVÁN SE
2019. 04. 05. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 04. 05. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
UTE "B"
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 19. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 19. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
UTE "B"
2019. 04. 28. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 28. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
FC HATVAN
2019. 05. 05. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
UTE "B"
2019. 05. 12. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 12. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 18. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 18. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
UTE "B"
2019. 05. 26. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 26. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 06. 01. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
UTE "B"

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
UTE "B"
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 20. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 11. 16. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 16. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
FC HATVAN
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 03. 23. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 23. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 30. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 30. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SZENT ISTVÁN SE
2019. 05. 09. 15:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 09. 15:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 06. 01. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 06. 01. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple