Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 8. forduló

2018.10.13 - 16:00

Balssagyarmat, Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya (Kövi Pál Sportközpont Balassagyarmat)

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
TRUBIN BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÉRES KRISZTIÁN, MAKOVINYI ZOLTÁN
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
90'
45'

Gólok

CSUKA KRISZTIÁN

15'

1 - 0

 

GYENES HUNOR

90'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 8 0 0 42 3 39 24 7.9
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 8 6 0 2 35 7 28 18 7.5
3 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 6 0 2 34 12 22 18 7.1
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 7 5 0 2 20 14 6 15 6.7
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 4 1 2 20 11 9 13 6.7
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 7 2 3 2 19 14 5 9 7.9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 8 2 2 4 16 24 -8 8 7
8 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 7 2 1 4 22 11 11 7 6.1
9 UTE  UTE "B" 7 2 1 4 19 22 -3 7 5.3
10 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 8 2 1 5 24 30 -6 7 7
11 FC HATVAN FC HATVAN 7 1 4 2 11 16 -5 7 6.7
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 7 1 1 5 13 43 -30 4 6.1
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 7 0 0 7 3 71 -68 0 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 4 3 1 0 14 1 13 10 4 3 1 0 6 1 5 10 8 6 2 0 20 2 18 20
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 4 3 1 0 9 0 9 10 4 2 1 1 7 3 4 7 8 5 2 1 16 3 13 17
3 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 1 3 0 5 3 2 6 4 3 0 1 12 2 10 9 8 4 3 1 17 5 12 15
4 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 4 2 1 1 3 3 0 7 3 2 0 1 9 3 6 6 7 4 1 2 12 6 6 13
5 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 3 2 1 0 6 2 4 7 4 2 0 2 4 4 0 6 7 4 1 2 10 6 4 13
6 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 4 2 2 0 4 1 3 8 3 1 1 1 4 4 0 4 7 3 3 1 8 5 3 12
7 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 4 1 1 2 1 5 -4 4 3 1 2 0 4 1 3 5 7 2 3 2 5 6 -1 9
8 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 4 2 1 1 5 2 3 7 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 2 2 3 7 6 1 8
9 BKV ELŐRE SC UTE "B" 3 1 0 2 5 6 -1 3 4 1 1 2 5 5 0 4 7 2 1 4 10 11 -1 7
10 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 4 2 0 2 9 7 2 6 4 0 1 3 1 7 -6 1 8 2 1 5 10 14 -4 7
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 4 0 2 2 4 11 -7 2 4 1 2 1 5 5 0 5 8 1 4 3 9 16 -7 7
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 0 3 2 5 8 -3 3 7 0 3 4 6 16 -10 3
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 4 0 0 4 0 15 -15 0 3 0 0 3 0 19 -19 0 7 0 0 7 0 34 -34 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 4 4 0 0 31 2 29 12 4 4 0 0 11 1 10 12 8 8 0 0 42 3 39 24
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 4 3 0 1 16 2 14 9 4 3 0 1 19 5 14 9 8 6 0 2 35 7 28 18
3 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 3 0 1 13 7 6 9 4 3 0 1 21 5 16 9 8 6 0 2 34 12 22 18
4 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 3 3 0 0 13 4 9 9 4 2 0 2 7 10 -3 6 7 5 0 2 20 14 6 15
5 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 4 3 1 0 14 5 9 10 3 1 0 2 6 6 0 3 7 4 1 2 20 11 9 13
6 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 4 1 2 1 6 8 -2 5 3 1 1 1 13 6 7 4 7 2 3 2 19 14 5 9
7 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 4 1 1 2 12 11 1 4 4 1 1 2 4 13 -9 4 8 2 2 4 16 24 -8 8
8 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 4 2 0 2 17 3 14 6 3 0 1 2 5 8 -3 1 7 2 1 4 22 11 11 7
9 BKV ELŐRE SC UTE "B" 3 1 0 2 6 9 -3 3 4 1 1 2 13 13 0 4 7 2 1 4 19 22 -3 7
10 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 4 0 1 3 9 19 -10 1 4 2 0 2 15 11 4 6 8 2 1 5 24 30 -6 7
11 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 4 0 2 2 3 11 -8 2 3 1 2 0 8 5 3 5 7 1 4 2 11 16 -5 7
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 2 0 0 2 2 21 -19 0 5 1 1 3 11 22 -11 4 7 1 1 5 13 43 -30 4
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 4 0 0 4 3 31 -28 0 3 0 0 3 0 40 -40 0 7 0 0 7 3 71 -68 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 92 - 51 - 10--------0 - 7
BSE PALÓC FARKASOK USE
15 - 0----0 - 1-0 - 22 - 0-----
CEGLÉDI VSE
-----2 - 2---2 - 0-6 - 0-4 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 12 - 1-----2 - 4---6 - 1-
FC HATVAN
-2 - 2-----0 - 40 - 4---1 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 2-1 - 41 - 1------1 - 1--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----2 - 2---1 - 2-5 - 2-4 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 0----3 - 1---6 - 1---3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
6 - 0-2 - 1---8 - 0-0 - 1-----
SBTC KFT.
---2 - 0-------6 - 35 - 1-
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
---------1 - 11--1 - 10-
UTE
--2 - 4---3 - 1-1 - 4-----
VÁROSI SE DUNAKESZI
---2 - 82 - 2-----1 - 4-4 - 5-

Meccsek

BSE PALÓC FARKASOK USE

2018. 08. 25. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 08. 25. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 09. 09. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 09. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 16. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 16. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 09. 23. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 23. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 06. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 10. 06. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 24. 16:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 10. 24. 16:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 10. 27. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 27. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
UTE "B"
2018. 11. 04. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 04. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 11. 10. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 11. 10. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 17. 12:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
INFO
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 03. 09. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 09. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
03. 09. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
03. 16. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 03. 23. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 23. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 23. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 03. 30. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 30. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
03. 30. 10:00
FC HATVAN
2019. 04. 06. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 06. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
04. 06. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 04. 20. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 04. 20. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
04. 20. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 27. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 04. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 04. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
05. 04. 10:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 12. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
05. 12. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 18. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 18. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
05. 18. 10:00
SBTC KFT.
2019. 05. 25. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
05. 25. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 06. 01. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 06. 01. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
06. 01. 10:00
SZENT ISTVÁN SE

REAC SPORTISKOLA SE "A"

2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
INFO
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 09. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 16. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 16. 10:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
03. 23. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 30. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 06. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 13. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 13. 10:00
FC HATVAN
2019. 04. 20. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
04. 20. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 27. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 04. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 04. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 04. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 05. 18. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
05. 18. 10:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 26. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
05. 26. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
06. 01. 10:00
SBTC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol