Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 9. forduló

2018.10.20 - 10:00

Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
VIDA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HUSZÁR ÁKOS, APKÓ TAMÁS
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
90'
45'

Gólok

KOLTAI DOMINIK

19'

1 - 0

 

ZEMENY BÁLINT

28'

2 - 0

 

ANCSIN KRISZTIÁN JÁNOS

36'

3 - 0

 

 

3 - 1

80'

VIZI DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 8 1 0 45 6 39 25 7.2
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 9 7 0 2 38 8 30 21 7.8
3 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 6 1 2 35 13 22 19 7.3
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 8 5 1 2 20 14 6 16 7.1
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 4 2 2 23 14 9 14 5.9
6 UTE  UTE "B" 8 3 1 4 26 23 3 10 7.4
7 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 8 2 3 3 20 17 3 9 7.5
8 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 8 2 2 4 22 11 11 8 7
9 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 9 2 2 5 24 30 -6 8 7.4
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 8 2 2 4 16 24 -8 8 6.6
11 FC HATVAN FC HATVAN 8 1 5 2 11 16 -5 8 6.3
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 8 1 2 5 14 44 -30 5 5.8
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 8 0 0 8 4 78 -74 0 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 4 3 1 0 14 1 13 10 5 3 2 0 8 3 5 11 9 6 3 0 22 4 18 21
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 5 4 1 0 12 0 12 13 4 2 1 1 7 3 4 7 9 6 2 1 19 3 16 20
3 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 1 3 0 5 3 2 6 5 4 0 1 13 2 11 12 9 5 3 1 18 5 13 18
4 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 4 2 2 0 6 2 4 8 4 2 0 2 4 4 0 6 8 4 2 2 10 6 4 14
5 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 4 2 1 1 3 3 0 7 4 2 0 2 9 6 3 6 8 4 1 3 12 9 3 13
6 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 5 2 3 0 6 3 3 9 3 1 1 1 4 4 0 4 8 3 4 1 10 7 3 13
7 BKV ELŐRE SC UTE "B" 4 2 0 2 7 7 0 6 4 1 1 2 5 5 0 4 8 3 1 4 12 12 0 10
8 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 4 1 1 2 1 5 -4 4 4 1 3 0 4 1 3 6 8 2 4 2 5 6 -1 10
9 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 4 2 1 1 5 2 3 7 4 0 2 2 2 4 -2 2 8 2 3 3 7 6 1 9
10 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 5 0 3 2 4 11 -7 3 4 1 2 1 5 5 0 5 9 1 5 3 9 16 -7 8
11 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 4 2 0 2 9 7 2 6 4 0 1 3 1 7 -6 1 8 2 1 5 10 14 -4 7
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 3 0 0 3 1 9 -8 0 5 0 3 2 5 8 -3 3 8 0 3 5 6 17 -11 3
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 4 0 0 4 0 15 -15 0 4 0 0 4 1 21 -20 0 8 0 0 8 1 36 -35 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 4 4 0 0 31 2 29 12 5 4 1 0 14 4 10 13 9 8 1 0 45 6 39 25
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 5 4 0 1 19 3 16 12 4 3 0 1 19 5 14 9 9 7 0 2 38 8 30 21
3 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 3 0 1 13 7 6 9 5 3 1 1 22 6 16 10 9 6 1 2 35 13 22 19
4 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 4 3 1 0 13 4 9 10 4 2 0 2 7 10 -3 6 8 5 1 2 20 14 6 16
5 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 5 3 2 0 17 8 9 11 3 1 0 2 6 6 0 3 8 4 2 2 23 14 9 14
6 BKV ELŐRE SC UTE "B" 4 2 0 2 13 10 3 6 4 1 1 2 13 13 0 4 8 3 1 4 26 23 3 10
7 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 4 1 2 1 6 8 -2 5 4 1 1 2 14 9 5 4 8 2 3 3 20 17 3 9
8 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 4 2 0 2 17 3 14 6 4 0 2 2 5 8 -3 2 8 2 2 4 22 11 11 8
9 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 5 0 2 3 9 19 -10 2 4 2 0 2 15 11 4 6 9 2 2 5 24 30 -6 8
10 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 4 1 1 2 12 11 1 4 4 1 1 2 4 13 -9 4 8 2 2 4 16 24 -8 8
11 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 4 0 2 2 3 11 -8 2 4 1 3 0 8 5 3 6 8 1 5 2 11 16 -5 8
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 3 0 1 2 3 22 -19 1 5 1 1 3 11 22 -11 4 8 1 2 5 14 44 -30 5
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 4 0 0 4 3 31 -28 0 4 0 0 4 1 47 -46 0 8 0 0 8 4 78 -74 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 92 - 51 - 10--------0 - 7
BSE PALÓC FARKASOK USE
15 - 0----0 - 1-0 - 22 - 0-----
CEGLÉDI VSE
-----2 - 2-3 - 3-2 - 0-6 - 0-4 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 12 - 1-----2 - 4---6 - 1-
FC HATVAN
-2 - 2-----0 - 40 - 4---1 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 2-1 - 41 - 1------1 - 1--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----2 - 2---1 - 2-5 - 2-4 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 0----3 - 1---6 - 1---3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
6 - 0-2 - 1--3 - 18 - 0-0 - 1-----
SBTC KFT.
---2 - 00 - 0------6 - 35 - 1-
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
---1 - 1-----1 - 11--1 - 10-
UTE
7 - 1-2 - 4---3 - 1-1 - 4-----
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 0-2 - 82 - 2-----1 - 4-4 - 5-

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE "A"

2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 16. 12:00
Budai II. László Stadion
2019. 03. 16. 12:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORTISKOLA SE "A"
SZENT ISTVÁN SE
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 30. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 13. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 13. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
FC HATVAN
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 12:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 27. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 05. 18. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 18. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 26. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 26. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 06. 01. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE "A"
SBTC KFT.

JÁSZBERÉNYI FC

2018. 08. 25. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 08. 25. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SZENT ISTVÁN SE
2018. 09. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 15. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 15. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 22. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 09. 22. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC HATVAN
2018. 09. 30. 10:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 09. 30. 10:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 06. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 10. 06. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 27. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 10. 27. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 11. 04. 11:30
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 11:30
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 11. 11:30
Jászberényi Városi Stadion
2018. 11. 11. 11:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC KFT.
2018. 11. 17. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 17. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 10. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 13. 12:30
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 13. 12:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 03. 23. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 23. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 30. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 30. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 07. 11:30
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 04. 07. 11:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 13. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 13. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BKV ELŐRE SC
2019. 04. 23. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 04. 23. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 04. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 05. 15. 18:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2019. 05. 15. 18:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁROSI SE DUNAKESZI
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 18. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 18. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
UTE "B"
2019. 05. 29. 16:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 29. 16:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 06. 01. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 06. 01. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom