Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I. osztály 2. forduló

2018.08.18 - 15:00

Tiszafüred, Lipcsey Elemér Sporttelep

Jász-Nagykun-Szolnok

Megyei I. osztály

Játékvezető
NAGY ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KORMOS BARNABÁS, KÁLNAI MILÁN
TISZAFÜREDI VSE
CSÉPA KSE
90'
45'

Gólok

PESTI ZOLTÁN

12'

1 - 0

 

 

1 - 1

14'

SCHRANCZ BALÁZS
MONTVAI TIBOR

35'

2 - 1

 

IRHÁS IGNÁCZ

67'

3 - 1

 

BARZSÓ ATTILA

79'

4 - 1

 

 

4 - 2

89'

ANTAL GÁBOR
PESTI ZOLTÁN

92'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZKISÉRI SE JÁSZKISÉRI SE 1 1 0 0 7 2 5 3 16
2 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 5 2 3 3 15
3 MEZŐTÚRI AFC MEZŐTÚRI AFC 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 JÁSZFÉNYSZARU VSE JÁSZFÉNYSZARU VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
5 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 11
6 FEGYVERNEK VSE FEGYVERNEK VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 13
7 JVSE-Rosenberger JVSE-Rosenberger 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 JÁNOSHIDA SE JÁNOSHIDA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 10
10 RÁKÓCZIFALVA SE RÁKÓCZIFALVA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 9
11 TÓSZEG KSE TÓSZEG KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
12 ÚJSZÁSZI VVSE ÚJSZÁSZI VVSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
13 KUNHEGYES ESE KUNHEGYES ESE 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
14 KISÚJSZÁLLÁSI SE KISÚJSZÁLLÁSI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 CSÉPA KSE CSÉPA KSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 2
16 SZAJOL KLK SZAJOL KLK 1 0 0 1 2 7 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZAJOL KLK JÁSZKISÉRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZAJOL KLK KARCAGI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 SZAJOL KLK MEZŐTÚRI AFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZAJOL KLK TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SZAJOL KLK JÁSZFÉNYSZARU VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZAJOL KLK TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZAJOL KLK FEGYVERNEK VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 SZAJOL KLK JÁNOSHIDA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 SZAJOL KLK KUNHEGYES ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZAJOL KLK RÁKÓCZIFALVA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZAJOL KLK CSÉPA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 SZAJOL KLK JVSE-Rosenberger 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 SZAJOL KLK ÚJSZÁSZI VVSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZAJOL KLK KISÚJSZÁLLÁSI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 SZAJOL KLK TÓSZEG KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 SZAJOL KLK SZAJOL KLK 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZAJOL KLK JÁSZKISÉRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 2 5 3 1 1 0 0 7 2 5 3
2 SZAJOL KLK TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 5 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3
3 SZAJOL KLK MEZŐTÚRI AFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZAJOL KLK JÁSZFÉNYSZARU VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SZAJOL KLK KARCAGI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 SZAJOL KLK FEGYVERNEK VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZAJOL KLK JVSE-Rosenberger 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZAJOL KLK TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZAJOL KLK JÁNOSHIDA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZAJOL KLK RÁKÓCZIFALVA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZAJOL KLK TÓSZEG KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 SZAJOL KLK ÚJSZÁSZI VVSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 SZAJOL KLK KUNHEGYES ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZAJOL KLK KISÚJSZÁLLÁSI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 SZAJOL KLK CSÉPA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
16 SZAJOL KLK SZAJOL KLK 1 0 0 1 2 7 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
 
CSÉPA KSE
---------------
FEGYVERNEK VSE
-------1 - 0-------
JÁNOSHIDA SE
---------------
JÁSZFÉNYSZARU VSE
--------------2 - 1
JÁSZKISÉRI SE
---------------
JVSE-Rosenberger
---------------
KARCAGI SE
------------2 - 1--
KISÚJSZÁLLÁSI SE
--------0 - 2------
KUNHEGYES ESE
---------------
MEZŐTÚRI AFC
---------------
RÁKÓCZIFALVA SE
--0 - 0------------
SZAJOL KLK
----2 - 7----------
TISZAFÜREDI VSE
5 - 2--------------
TÓSZEG KSE
---------------
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
-----1 - 1---------
ÚJSZÁSZI VVSE
---------------

Meccsek

TISZAFÜREDI VSE

2018. 11. 24. 13:00
Tószeg KSE
2018. 11. 24. 13:00
Tószeg KSE
TÓSZEG KSE
11. 24. 13:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 08. 18. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CSÉPA KSE
2018. 08. 25. 17:00
Jászfényszaru VSE
2018. 08. 25. 17:00
Jászfényszaru VSE
JVSE-Rosenberger
TISZAFÜREDI VSE
2018. 09. 01. 16:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 09. 01. 16:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
JÁNOSHIDA SE
2018. 09. 08. 16:00
Újszászi Sporttelep
2018. 09. 08. 16:00
Újszászi Sporttelep
ÚJSZÁSZI VVSE
TISZAFÜREDI VSE
2018. 09. 16. 15:30
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 09. 16. 15:30
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
JÁSZKISÉRI SE
2018. 10. 03. 14:30
Kunhegyes SE
2018. 10. 03. 14:30
Kunhegyes SE
KUNHEGYES ESE
TISZAFÜREDI VSE
2018. 09. 29. 15:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 09. 29. 15:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
FEGYVERNEK VSE
2018. 10. 06. 14:30
Szajol Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
Szajol Sporttelep
SZAJOL KLK
TISZAFÜREDI VSE
2018. 10. 14. 14:30
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 10. 14. 14:30
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
JÁSZFÉNYSZARU VSE
2018. 10. 21. 14:00
Rákoczifalva SE
2018. 10. 21. 14:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
INFO
TISZAFÜREDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 10. 28. 13:30
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
10. 28. 13:30
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 11. 04. 13:00
Kisújszállási SE
2018. 11. 04. 13:00
Kisújszállási SE
KISÚJSZÁLLÁSI SE
11. 04. 13:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 11. 10. 13:00
Karcag Se
2018. 11. 10. 13:00
Karcag Se
KARCAGI SE
11. 10. 13:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 11. 17. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 11. 17. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
11. 17. 13:00
MEZŐTÚRI AFC
2019. 02. 23. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2019. 02. 23. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
02. 23. 13:00
TÓSZEG KSE
2019. 03. 02. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 03. 02. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
03. 02. 17:00
TISZAFÜREDI VSE
2019. 03. 09. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2019. 03. 09. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
03. 09. 17:00
JVSE-Rosenberger
2019. 03. 16. 17:00
Jánoshida Sportegyesület
2019. 03. 16. 17:00
Jánoshida Sportegyesület
JÁNOSHIDA SE
03. 16. 17:00
TISZAFÜREDI VSE
2019. 03. 23. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2019. 03. 23. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
03. 23. 17:00
ÚJSZÁSZI VVSE
2019. 03. 30. 17:00
Jászkisér SE
2019. 03. 30. 17:00
Jászkisér SE
JÁSZKISÉRI SE
03. 30. 17:00
TISZAFÜREDI VSE
2019. 04. 06. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2019. 04. 06. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
04. 06. 17:00
KUNHEGYES ESE
2019. 04. 13. 17:00
Fegyvernek KSE
2019. 04. 13. 17:00
Fegyvernek KSE
FEGYVERNEK VSE
04. 13. 17:00
TISZAFÜREDI VSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2019. 04. 20. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
04. 20. 17:00
SZAJOL KLK
2019. 04. 27. 17:00
Jászfényszaru VSE
2019. 04. 27. 17:00
Jászfényszaru VSE
JÁSZFÉNYSZARU VSE
04. 27. 17:00
TISZAFÜREDI VSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2019. 05. 04. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
05. 04. 17:00
RÁKÓCZIFALVA SE
2019. 05. 11. 17:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 05. 11. 17:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
05. 11. 17:00
TISZAFÜREDI VSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2019. 05. 18. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
05. 18. 17:00
KISÚJSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 25. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2019. 05. 25. 17:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
05. 25. 17:00
KARCAGI SE
2019. 06. 01. 17:00
Mezőtúr AFC
2019. 06. 01. 17:00
Mezőtúr AFC
MEZŐTÚRI AFC
06. 01. 17:00
TISZAFÜREDI VSE

CSÉPA KSE

2018. 11. 25. 13:00
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 11. 25. 13:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
11. 25. 13:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 08. 18. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CSÉPA KSE
2018. 08. 25. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 08. 25. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
KARCAGI SE
2018. 09. 02. 16:00
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 09. 02. 16:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
MEZŐTÚRI AFC
2018. 09. 08. 16:00
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 09. 08. 16:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
TÓSZEG KSE
2018. 09. 15. 15:30
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 09. 15. 15:30
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
KISÚJSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 22. 15:30
Jászárokszállási VSE
2018. 09. 22. 15:30
Jászárokszállási VSE
JVSE-Rosenberger
CSÉPA KSE
2018. 09. 29. 15:00
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 09. 29. 15:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
JÁNOSHIDA SE
2018. 10. 06. 14:30
Újszászi Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
Újszászi Sporttelep
ÚJSZÁSZI VVSE
CSÉPA KSE
2018. 10. 14. 14:30
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 10. 14. 14:30
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
JÁSZKISÉRI SE
2018. 10. 20. 14:00
Kunhegyes SE
2018. 10. 20. 14:00
Kunhegyes SE
KUNHEGYES ESE
INFO
CSÉPA KSE
2018. 10. 28. 13:30
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 10. 28. 13:30
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
10. 28. 13:30
FEGYVERNEK VSE
2018. 11. 03. 13:00
Szajol Sporttelep
2018. 11. 03. 13:00
Szajol Sporttelep
SZAJOL KLK
11. 03. 13:00
CSÉPA KSE
2018. 11. 11. 13:00
Csépa Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
11. 11. 13:00
JÁSZFÉNYSZARU VSE
2018. 11. 18. 13:00
Rákoczifalva SE
2018. 11. 18. 13:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
11. 18. 13:00
CSÉPA KSE
2019. 02. 23. 13:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 02. 23. 13:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
02. 23. 13:00
CSÉPA KSE
2019. 03. 02. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 03. 02. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
03. 02. 17:00
TISZAFÜREDI VSE
2019. 03. 09. 17:00
Karcag Se
2019. 03. 09. 17:00
Karcag Se
KARCAGI SE
03. 09. 17:00
CSÉPA KSE
2019. 03. 16. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 03. 16. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
03. 16. 17:00
MEZŐTÚRI AFC
2019. 03. 23. 17:00
Tószeg KSE
2019. 03. 23. 17:00
Tószeg KSE
TÓSZEG KSE
03. 23. 17:00
CSÉPA KSE
2019. 03. 30. 17:00
Kisújszállási SE
2019. 03. 30. 17:00
Kisújszállási SE
KISÚJSZÁLLÁSI SE
03. 30. 17:00
CSÉPA KSE
2019. 04. 06. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 04. 06. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
04. 06. 17:00
JVSE-Rosenberger
2019. 04. 13. 17:00
Jánoshida Sportegyesület
2019. 04. 13. 17:00
Jánoshida Sportegyesület
JÁNOSHIDA SE
04. 13. 17:00
CSÉPA KSE
2019. 04. 20. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 04. 20. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
04. 20. 17:00
ÚJSZÁSZI VVSE
2019. 04. 27. 17:00
Jászkisér SE
2019. 04. 27. 17:00
Jászkisér SE
JÁSZKISÉRI SE
04. 27. 17:00
CSÉPA KSE
2019. 05. 04. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 05. 04. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
05. 04. 17:00
KUNHEGYES ESE
2019. 05. 11. 17:00
Fegyvernek KSE
2019. 05. 11. 17:00
Fegyvernek KSE
FEGYVERNEK VSE
05. 11. 17:00
CSÉPA KSE
2019. 05. 18. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 05. 18. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
05. 18. 17:00
SZAJOL KLK
2019. 05. 25. 17:00
Jászfényszaru VSE
2019. 05. 25. 17:00
Jászfényszaru VSE
JÁSZFÉNYSZARU VSE
05. 25. 17:00
CSÉPA KSE
2019. 06. 01. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 06. 01. 17:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPA KSE
06. 01. 17:00
RÁKÓCZIFALVA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol