Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 1. forduló

2018.08.19 - 17:30

Tata, Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor (Tatai Edzőtábor)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
SZEIBERT PHILIP
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÁNTÓ RUBEN DOMINIK, BÜKI GÁBOR
TATAI AC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

ÁRVAI DÁNIEL

 

0 - 2

57'

FARKAS VIKTOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 1 1 0 0 7 3 4 3 12
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 14
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 5 1 4 3 13
4 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 11
5 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 9
6 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 1 0 0 2 0 2 3 10
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  1 0 1 0 0 0 0 1 8
8 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 7
9 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 5
10 TATAI AC TATAI AC 1 0 0 1 0 2 -2 0 6
11 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1
13 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 3
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 7 3 4 3
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 3 7 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 7 -4 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7-----------
BÁBOLNAI SE
-------------
FC ESZTERGOM
-------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----------5 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 4-----------
NYERGESÚJFALU SE
------------0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
-------------
SÁRISÁPI BSE
-----------4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
-------------
TATAI AC
--------0 - 2----
VÉRTESSOMLÓI KSK
------1 - 5------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------------
WATI KECSKÉD KSK
-------------
ZSÁMBÉKI SK
-------------

Meccsek

TATAI AC

2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2018. 09. 09. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 09. 09. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 16. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 16. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2018. 09. 23. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 09. 23. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 30. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 09. 30. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
TATAI AC
2018. 10. 07. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 07. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 14. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATAI AC
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 04. 13:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 11. 04. 13:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2018. 11. 11. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 11. 11. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
TATAI AC
2019. 03. 17. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 31. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 03. 31. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2019. 04. 07. 15:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 14. 15:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 14. 15:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATAI AC
2019. 04. 19. 13:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 04. 19. 13:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 04. 28. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 28. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2019. 05. 05. 16:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
ELMARDT
FC ESZTERGOM
2019. 05. 15. 18:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 05. 15. 18:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
FC ESZTERGOM
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2019. 05. 26. 17:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2019. 06. 01. 18:00
Vértessomló KSK
2019. 06. 01. 18:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATAI AC

TATABÁNYAI SPORT CLUB

2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 09. 16. 16:30
Vértessomló KSK
2018. 09. 16. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 10. 28. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 28. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 04. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 04. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 11. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
TATAI AC
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 07. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 07. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 14. 15:30
FC Esztergom Sporttelep
2019. 04. 14. 15:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 12. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 12. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
WATI KECSKÉD KSK
2019. 05. 26. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 26. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 06. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 06. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->