Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 11. forduló

2018.10.28 - 13:30

Tokod, Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP / (Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum )

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
TÓTH ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOMÁROMI NORBERT, VARGA IMRE
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

66'

DÁVID RICHÁRD ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 11 10 1 0 48 12 36 31 8.8
2 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 11 10 0 1 63 5 58 30 7.5
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 11 7 1 3 30 15 15 22 8.5
4 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  11 7 1 3 27 15 12 22 7.9
5 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 11 6 1 4 24 11 13 19 7.2
6 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 11 6 1 4 19 14 5 19 6.9
7 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 11 5 2 4 31 25 6 17 8.2
8 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 11 5 1 5 26 21 5 16 6.7
9 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 11 5 1 5 21 28 -7 16 7.1
10 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 11 3 1 7 17 26 -9 10 7.7
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 11 3 1 7 12 23 -11 10 7.3
12 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 11 2 1 8 17 45 -28 7 6.6
13 TATAI AC TATAI AC 11 2 0 9 18 30 -12 6 7.3
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 11 0 0 11 9 92 -83 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 4 3 0 1 18 2 16 9 7 6 1 0 18 1 17 19 11 9 1 1 36 3 33 28
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 4 3 1 0 12 3 9 10 7 4 3 0 8 3 5 15 11 7 4 0 20 6 14 25
3 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 6 3 2 1 5 4 1 11 5 3 2 0 7 2 5 11 11 6 4 1 12 6 6 22
4 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 5 3 2 0 6 2 4 11 6 3 1 2 7 5 2 10 11 6 3 2 13 7 6 21
5 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 6 2 3 1 6 2 4 9 5 2 3 0 7 2 5 9 11 4 6 1 13 4 9 18
6 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 5 2 2 1 5 7 -2 8 6 2 1 3 7 9 -2 7 11 4 3 4 12 16 -4 15
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 7 2 2 3 8 10 -2 8 4 1 3 0 6 0 6 6 11 3 5 3 14 10 4 14
8 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 5 2 3 0 4 1 3 9 6 1 1 4 7 9 -2 4 11 3 4 4 11 10 1 13
9 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 5 1 1 3 1 6 -5 4 6 2 2 2 6 5 1 8 11 3 3 5 7 11 -4 12
10 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 2 3 2 4 2 2 9 4 0 3 1 2 4 -2 3 11 2 6 3 6 6 0 12
11 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 7 2 1 4 5 14 -9 7 4 1 0 3 3 6 -3 3 11 3 1 7 8 20 -12 10
12 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 5 0 2 3 1 5 -4 2 6 2 1 3 3 4 -1 7 11 2 3 6 4 9 -5 9
13 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 5 1 1 3 4 4 0 4 6 1 1 4 4 8 -4 4 11 2 2 7 8 12 -4 8
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 6 0 0 6 2 24 -22 0 5 0 1 4 1 23 -22 1 11 0 1 10 3 47 -44 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 4 4 0 0 26 4 22 12 7 6 1 0 22 8 14 19 11 10 1 0 48 12 36 31
2 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 4 3 0 1 36 3 33 9 7 7 0 0 27 2 25 21 11 10 0 1 63 5 58 30
3 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 5 3 0 2 14 8 6 9 6 4 1 1 16 7 9 13 11 7 1 3 30 15 15 22
4 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 6 3 1 2 10 10 0 10 5 4 0 1 17 5 12 12 11 7 1 3 27 15 12 22
5 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 6 2 1 3 10 7 3 7 5 4 0 1 14 4 10 12 11 6 1 4 24 11 13 19
6 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 4 1 2 14 6 8 13 4 2 0 2 5 8 -3 6 11 6 1 4 19 14 5 19
7 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 5 3 1 1 16 7 9 10 6 2 1 3 15 18 -3 7 11 5 2 4 31 25 6 17
8 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 7 3 0 4 16 17 -1 9 4 2 1 1 10 4 6 7 11 5 1 5 26 21 5 16
9 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 5 2 1 2 7 10 -3 7 6 3 0 3 14 18 -4 9 11 5 1 5 21 28 -7 16
10 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 5 2 0 3 9 10 -1 6 6 1 1 4 8 16 -8 4 11 3 1 7 17 26 -9 10
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 5 2 0 3 7 11 -4 6 6 1 1 4 5 12 -7 4 11 3 1 7 12 23 -11 10
12 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 7 1 1 5 9 29 -20 4 4 1 0 3 8 16 -8 3 11 2 1 8 17 45 -28 7
13 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 5 1 0 4 5 12 -7 3 6 1 0 5 13 18 -5 3 11 2 0 9 18 30 -12 6
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 6 0 0 6 8 41 -33 0 5 0 0 5 1 51 -50 0 11 0 0 11 9 92 -83 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7-1 - 7----0 - 101 - 61 - 2-2 - 9
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 1-0 - 31 - 5----2 - 1--
FC ESZTERGOM
-4 - 2---2 - 3--5 - 0-0 - 05 - 2-
KOPPÁNYMONOSTORI SE
--2 - 04 - 0---0 - 33 - 00 - 05 - 1-0 - 2
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 42 - 2-0 - 62 - 41 - 30 - 92 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
3 - 0-1 - 34 - 2---0 - 5--2 - 0-0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
15 - 1--4 - 1----5 - 1-2 - 1--
SÁRISÁPI BSE
-5 - 1-0 - 1-1 - 30 - 00 - 1---4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
25 - 0-6 - 1---1 - 2-----4 - 0
TATAI AC
-3 - 0-----0 - 30 - 2--1 - 51 - 2
VÉRTESSOMLÓI KSK
--4 - 2-6 - 01 - 31 - 52 - 12 - 3--0 - 3-
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5-3 - 12 - 01 - 20 - 3
WATI KECSKÉD KSK
2 - 01 - 1---3 - 21 - 3-0 - 4----
ZSÁMBÉKI SK
-1 - 0--5 - 1--0 - 2--1 - 4-7 - 1

Meccsek

SÁRISÁPI BSE

2018. 08. 19. 17:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 08. 19. 17:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 08. 26. 17:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 08. 26. 17:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 02. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 02. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 09. 09. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 09. 09. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 30. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 30. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 07. 15:00
Vértessomló KSK
2018. 10. 07. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 04. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 11. 04. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
FC ESZTERGOM
2018. 11. 11. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 11. 11. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 11. 18. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 18. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2019. 03. 17. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 03. 17. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 03. 24. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 03. 24. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 03. 31. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 03. 31. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 21. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 04. 21. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 28. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 28. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
SÁRISÁPI BSE
2019. 06. 01. 18:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 06. 01. 18:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC

KOPPÁNYMONOSTORI SE

2018. 08. 19. 17:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 08. 19. 17:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 08. 26. 17:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 08. 26. 17:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 30. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 30. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 21. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 21. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
FC ESZTERGOM
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 04. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 11. 04. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 11. 11. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 11. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 18. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 18. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 17. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 17. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 24. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 21. 16:00
Vértessomló KSK
2019. 04. 21. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 12. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 26. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 26. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 06. 01. 18:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 06. 01. 18:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI KECSKÉD KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->