Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 2. forduló

2018.08.26 - 17:30

Zsámbék, Zsámbéki SK Sporttelep

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
MIHÁLYI GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KATONA BENCE MIHÁLY, GABALA ZSOMBOR
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSOMLÓI KSK
90'
45'

Gólok

SZABÓ ACHILLES RAJMUND

49'

1 - 0

 

 

1 - 1

54'

KOLLER MÁTÉ

 

1 - 2

69'

KOLLER MÁTÉ

 

1 - 3

83'

KOLLER MÁTÉ

 

1 - 4

90'

KOLLER MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
2 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 2 2 0 0 10 4 6 6 11.5
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 2 0 0 7 2 5 6 6.5
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 2 0 0 6 1 5 6 9.5
5 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 4 3 1 3 6
6 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 3 2 1 3 7.5
7 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 2 1 0 1 5 6 -1 3 7
8 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 4 5 -1 3 8.5
9 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 2 1 0 1 3 4 -1 3 7
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 0 1 1 1 3 -2 1 6.5
11 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 0 1 1 1 4 -3 1 8.5
12 TATAI AC TATAI AC 2 0 0 2 1 4 -3 0 7
13 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 3 9 -6 0 5.5
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 3 1 2 6
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 2 1 1 0 1 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 1 0 1 4
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 1 4 3 2 1 0 1 5 1 4 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 9 2 7 6
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 10 4 6 6 2 2 0 0 10 4 6 6
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 4 5 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7-----------
BÁBOLNAI SE
--0 - 1----------
FC ESZTERGOM
-------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----------5 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 4------2 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
--1 - 3---------0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
-------------
SÁRISÁPI BSE
-----------4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
------1 - 2------
TATAI AC
--------0 - 2----
VÉRTESSOMLÓI KSK
------1 - 5------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5-----
WATI KECSKÉD KSK
2 - 0------------
ZSÁMBÉKI SK
----------1 - 4--

Meccsek

ZSÁMBÉKI SK

2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 30. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 30. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 01. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 01. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 06. 01. 18:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
FC ESZTERGOM

VÉRTESSOMLÓI KSK

2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 09. 02. 16:30
Vértessomló KSK
2018. 09. 02. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 09. 16:30
Vértessomló KSK
2018. 09. 09. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 09. 16. 16:30
Vértessomló KSK
2018. 09. 16. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 09. 23. 16:00
Vértessomló KSK
2018. 09. 23. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 30. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 30. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 10. 07. 15:00
Vértessomló KSK
2018. 10. 07. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 14. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 14. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 10. 21. 15:00
Vértessomló KSK
2018. 10. 21. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 28. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 10. 28. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 11. 04. 13:30
Vértessomló KSK
2018. 11. 04. 13:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 11. 11. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 11. 11. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 24. 15:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 03. 24. 15:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 31. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2019. 03. 31. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 07. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 07. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 14. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 14. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 21. 16:00
Vértessomló KSK
2019. 04. 21. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 28. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 28. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 05. 05. 16:30
Vértessomló KSK
2019. 05. 05. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 05. 12. 16:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 12. 16:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 05. 19. 17:00
Vértessomló KSK
2019. 05. 19. 17:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 05. 26. 17:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 26. 17:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 06. 01. 18:00
Vértessomló KSK
2019. 06. 01. 18:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATAI AC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->