Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 4. forduló

2018.09.09 - 16:30

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
MIRÁKI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁBSZKI GÁBOR, CSEJTEI CSABA
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

ZVÉR DEZSŐ
TÓTH ÁDÁM

17'

1 - 1

 

KIPRICH DÁNIEL

50'

2 - 1

 

KIPRICH DÁNIEL

60'

3 - 1

 

KUZMA ATTILA

72'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 4 4 0 0 17 3 14 12 9.8
2 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 4 4 0 0 15 5 10 12 6.5
3 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 4 3 0 1 12 2 10 9 8.5
4 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 4 3 0 1 17 10 7 9 9.8
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 3 0 1 10 5 5 9 8.3
6 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 4 2 0 2 11 8 3 6 7.8
7 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 4 2 0 2 10 11 -1 6 6.3
8 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 4 2 0 2 7 10 -3 6 7.8
9 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 4 1 1 2 6 9 -3 4 7.8
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  4 1 1 2 4 9 -5 4 5.8
11 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 4 1 0 3 7 14 -7 3 7.5
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 1 0 3 5 13 -8 3 7
13 TATAI AC TATAI AC 4 0 0 4 1 10 -9 0 5
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 4 0 0 4 4 17 -13 0 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 5 0 5 6 4 4 0 0 11 0 11 12
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 1 0 1 0 1 1 0 1 3 3 0 0 5 1 4 9 4 3 1 0 6 2 4 10
3 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 2 1 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 0 1 6 1 5 9
4 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 6 4 2 7
5 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 6 4 2 3 4 2 0 2 8 4 4 6
6 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 3 1 2 6
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 3 1 1 1 4 3 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 2 1 4 3 1 5
8 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 2 3 -1 5
9 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 3 1 1 1 1 3 -2 4 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 2 1 1 3 -2 5
10 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 3 5 -2 4
11 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 1 2 1 6 -5 1 4 1 1 2 2 6 -4 4
12 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 3 1 0 2 3 5 -2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
13 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 6 -6 1
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 9 2 7 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 17 3 14 12
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 11 4 7 9 4 4 0 0 15 5 10 12
3 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 5 2 3 3 2 2 0 0 7 0 7 6 4 3 0 1 12 2 10 9
4 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 1 1 0 0 5 2 3 3 3 2 0 1 12 8 4 6 4 3 0 1 17 10 7 9
5 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 10 5 5 9
6 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 6 1 5 3 2 1 0 1 5 7 -2 3 4 2 0 2 11 8 3 6
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 3 1 0 2 6 10 -4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 4 2 0 2 10 11 -1 6
8 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 5 10 -5 3 4 2 0 2 7 10 -3 6
9 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 2 1 0 1 6 5 1 3 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 1 1 2 6 9 -3 4
10 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 3 0 1 2 1 8 -7 1 1 1 0 0 3 1 2 3 4 1 1 2 4 9 -5 4
11 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 3 1 0 2 6 9 -3 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 4 1 0 3 7 14 -7 3
12 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 1 0 3 5 13 -8 3
13 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 1 10 -9 0
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 4 9 -5 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 0 0 4 4 17 -13 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7--------1 - 2--
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 1----------
FC ESZTERGOM
-----------5 - 2-
KOPPÁNYMONOSTORI SE
--------3 - 0-5 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 4---2 - 4--2 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
--1 - 3----0 - 5----0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
---4 - 1---------
SÁRISÁPI BSE
-5 - 1---------4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
------1 - 2-----4 - 0
TATAI AC
-------0 - 30 - 2----
VÉRTESSOMLÓI KSK
--4 - 2--1 - 31 - 5------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5---1 - 2-
WATI KECSKÉD KSK
2 - 0------------
ZSÁMBÉKI SK
----5 - 1-----1 - 4--

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY

KOPPÁNYMONOSTORI SE

2018. 08. 19. 17:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 08. 19. 17:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 08. 26. 17:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 08. 26. 17:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 30. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 30. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 21. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 21. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
FC ESZTERGOM
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 04. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 11. 04. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 11. 11. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 11. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 18. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 18. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 17. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 17. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 24. 15:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
2019. 03. 24. 15:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 21. 16:00
Vértessomló KSK
2019. 04. 21. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 12. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 26. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 26. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 06. 01. 18:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 06. 01. 18:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI KECSKÉD KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->