Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 4. forduló

2018.09.08 - 14:00

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O.

Játékvezető
VANKÓ DÁNIEL GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARTDÉGEN ZSOLT
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

21'

RÓZSÁS TAMÁS

 

0 - 2

24'

RÓZSÁS TAMÁS
HIDEG SZEBASZTIÁN

27'

1 - 2

 

 

1 - 3

36'

HORVÁTH ZOLTÁN

 

1 - 4

79'

URBÁN GERGELY

 

1 - 5

86'

RÓZSÁS TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  4 4 0 0 28 2 26 12 9.3
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 4 0 0 17 8 9 12 9
3 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 4 3 0 1 24 7 17 9 8
4 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 4 3 0 1 22 13 9 9 9.5
5 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 4 2 0 2 20 14 6 6 8.8
6 TATAI AC TATAI AC 4 2 0 2 13 18 -5 6 2.8
7 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 4 2 0 2 11 16 -5 6 7
8 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 4 2 0 2 13 19 -6 6 7.3
9 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 4 1 0 3 7 14 -7 3 4
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 1 0 3 11 20 -9 3 3.5
11 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 4 0 0 4 9 25 -16 0 4
12 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 4 0 0 4 9 28 -19 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 WATI KECSKÉD KSK NYERGESÚJFALU SE 3 3 0 0 11 1 10 9 1 1 0 0 2 0 2 3 4 4 0 0 13 1 12 12
2 WATI KECSKÉD KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 2 2 0 0 7 2 5 6 2 1 0 1 4 3 1 3 4 3 0 1 11 5 6 9
3 WATI KECSKÉD KSK ÁCSI KINIZSI SC 2 2 0 0 7 3 4 6 2 1 0 1 4 4 0 3 4 3 0 1 11 7 4 9
4 WATI KECSKÉD KSK KOPPÁNYMONOSTORI SE 3 1 2 0 6 3 3 5 1 1 0 0 5 0 5 3 4 2 2 0 11 3 8 8
5 WATI KECSKÉD KSK NAGYIGMÁNDI KSK 3 1 1 1 7 7 0 4 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 1 1 10 8 2 7
6 WATI KECSKÉD KSK TATAI AC 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 5 8 -3 3 4 2 0 2 8 10 -2 6
7 WATI KECSKÉD KSK BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 4 6 -2 4
8 WATI KECSKÉD KSK ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 2 1 1 3 3 0 0 3 3 7 -4 0 4 1 0 3 5 8 -3 3
9 WATI KECSKÉD KSK OBSK OROSZLÁNY 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 0 3 4 9 -5 3
10 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 4 1 0 3 5 12 -7 3
11 WATI KECSKÉD KSK SÁRISÁPI BSE 2 0 0 2 0 7 -7 0 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 0 3 1 10 -9 3
12 WATI KECSKÉD KSK VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 2 1 5 8 -3 2 4 0 2 2 7 11 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 WATI KECSKÉD KSK NYERGESÚJFALU SE 3 3 0 0 23 2 21 9 1 1 0 0 5 0 5 3 4 4 0 0 28 2 26 12
2 WATI KECSKÉD KSK KOPPÁNYMONOSTORI SE 3 3 0 0 12 4 8 9 1 1 0 0 5 4 1 3 4 4 0 0 17 8 9 12
3 WATI KECSKÉD KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 2 2 0 0 16 3 13 6 2 1 0 1 8 4 4 3 4 3 0 1 24 7 17 9
4 WATI KECSKÉD KSK ÁCSI KINIZSI SC 2 2 0 0 15 5 10 6 2 1 0 1 7 8 -1 3 4 3 0 1 22 13 9 9
5 WATI KECSKÉD KSK NAGYIGMÁNDI KSK 3 1 0 2 15 13 2 3 1 1 0 0 5 1 4 3 4 2 0 2 20 14 6 6
6 WATI KECSKÉD KSK TATAI AC 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 10 16 -6 3 4 2 0 2 13 18 -5 6
7 WATI KECSKÉD KSK ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 4 2 2 3 3 1 0 2 7 14 -7 3 4 2 0 2 11 16 -5 6
8 WATI KECSKÉD KSK OBSK OROSZLÁNY 2 1 0 1 7 9 -2 3 2 1 0 1 6 10 -4 3 4 2 0 2 13 19 -6 6
9 WATI KECSKÉD KSK BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 1 0 3 7 14 -7 3
10 WATI KECSKÉD KSK VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 4 5 -1 0 3 1 0 2 7 15 -8 3 4 1 0 3 11 20 -9 3
11 WATI KECSKÉD KSK SÁRISÁPI BSE 2 0 0 2 4 10 -6 0 2 0 0 2 5 15 -10 0 4 0 0 4 9 25 -16 0
12 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 2 0 0 2 6 11 -5 0 2 0 0 2 3 17 -14 0 4 0 0 4 9 28 -19 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
5 - 2--------10 - 3-
BÁBOLNAI SE
-------1 - 6--2 - 0
KOPPÁNYMONOSTORI SE
-3 - 2----5 - 1-4 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
-----9 - 13 - 7-3 - 5--
NYERGESÚJFALU SE
----8 - 0-8 - 2--7 - 0-
OBSK OROSZLÁNY
---1 - 5-6 - 4-----
SÁRISÁPI BSE
--4 - 5-0 - 5------
TATAI AC
-------3 - 2---
VÉRTESSOMLÓI KSK
--------8 - 1-8 - 2
VÉRTESSZŐLŐSI SE
4 - 5----------
WATI KECSKÉD KSK
-----2 - 6----4 - 5
ZSÁMBÉKI SK
4 - 2----------

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2018. 08. 18. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 08. 18. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 08. 25. 14:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 08. 25. 14:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 01. 14:00
Nyergesújfalu SE
2018. 09. 01. 14:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 08. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 08. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 15. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 15. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 22. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 22. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 09. 29. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 29. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 06. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 06. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 20. 14:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 20. 14:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 27. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 27. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 11. 03. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 11. 03. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 17. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 11. 17. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 24. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 24. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2019. 03. 02. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 02. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 09. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 09. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 03. 16. 14:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 16. 14:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 23. 14:00
Vértessomló KSK
2019. 03. 23. 14:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 03. 30. 14:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 30. 14:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 06. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 13. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 13. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 19. 10:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 19. 10:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 27. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 27. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 08. 18. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 18. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 08. 25. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 25. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 09. 01. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 01. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 08. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 08. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 15. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 15. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 22. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 22. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 29. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 29. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 06. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 10. 20. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 20. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 03. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 17. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 24. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 11. 24. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 02. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 03. 02. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 09. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 09. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 03. 16. 15:00
Nyergesújfalu SE
2019. 03. 16. 15:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 23. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 23. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 06. 15:00
Vértessomló KSK
2019. 04. 06. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 13. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 13. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->