Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 1. forduló

2018.09.02 - 10:30

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O.

Játékvezető
BÜKI FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ GÉZA
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
90'
45'

Gólok

LÁSZLÓ MÁRK

12'

1 - 0

 

 

1 - 1

43'

GÖRÖZDI RÓBERT

 

1 - 2

44'

GÖRÖZDI RÓBERT
LÁSZLÓ MÁRK

61'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 7 3 4 3 11
2 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 2 0 2 3 10
3 WATI-KECSKÉD KSK WATI-KECSKÉD KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 9
4 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  1 0 1 0 4 4 0 1 5
5 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 1 0 1 0 4 4 0 1 4
6 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 1 0 2 2 0 1 7
7 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 6
8 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TATABÁNYAI VASAS TATABÁNYAI VASAS 1 0 0 1 3 4 -1 0 3
10 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
11 TATAI AC TATAI AC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATAI AC SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
2 TATAI AC OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 TATAI AC TATABÁNYAI VASAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
4 TATAI AC KOPPÁNYMONOSTORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 TATAI AC ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 TATAI AC BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TATAI AC WATI-KECSKÉD KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
8 TATAI AC NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 TATAI AC TATAI AC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 TATAI AC NYERGESÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 TATAI AC ÁCSI KINIZSI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATAI AC ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 7 3 4 3
2 TATAI AC OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 TATAI AC WATI-KECSKÉD KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
4 TATAI AC NYERGESÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 1 0 4 4 0 1
5 TATAI AC SÁRISÁPI BSE 1 0 1 0 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 4 4 0 1
6 TATAI AC KOPPÁNYMONOSTORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 TATAI AC NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 TATAI AC BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TATAI AC TATABÁNYAI VASAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
10 TATAI AC ÁCSI KINIZSI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 TATAI AC TATAI AC 1 0 0 1 3 7 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 7 -4 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
----------
BÁBOLNAI SE
----------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----------
NAGYIGMÁNDI KSK
--2 - 2-------
NYERGESÚJFALU SE
----------
OBSK OROSZLÁNY
2 - 0---------
SÁRISÁPI BSE
----4 - 4-----
TATABÁNYAI VASAS
----------
TATAI AC
---------3 - 7
WATI-KECSKÉD KSK
-------4 - 3--
ZSÁMBÉKI SK
----------

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 09. 02. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 09. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 09. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 16. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 23. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 23. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 30. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 10. 07. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 10. 07. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 14. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 14. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 28. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 28. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 04. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 04. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 11. 11. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 11. 11. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 17. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 17. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 24. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 03. 31. 10:30
Nyergesújfalu SE
2019. 03. 31. 10:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 07. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 07. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 04. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 21. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 21. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 28. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 04. 28. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 12. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 12. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 05. 19. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 19. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 26. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 26. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS

KOPPÁNYMONOSTORI SE

2018. 09. 02. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 09. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 09. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI-KECSKÉD KSK
2018. 09. 16. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 16. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 23. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 23. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI VASAS
2018. 10. 07. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 07. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 10. 14. 09:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 14. 09:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 21. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 21. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 10. 28. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 28. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2018. 11. 04. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 11. 04. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 11. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 11. 11. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 03. 17. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 17. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 24. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 31. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 07. 10:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 04. 07. 10:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 21. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 21. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 28. 10:30
Nyergesújfalu SE
2019. 04. 28. 10:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 05. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 05. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ELMARDT
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 15. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 15. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 12. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 05. 12. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 19. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 19. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 26. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 05. 26. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->