Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 2. forduló

2018.09.09 - 10:30

Ács, Ácsi Kinizsi SC

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O.

Játékvezető
NÉMETH RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VOJVODA MIKLÓS
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

VELLER SZABOLCS

26'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 2 0 0 17 4 13 6 9
2 WATI-KECSKÉD KSK WATI-KECSKÉD KSK 2 2 0 0 14 3 11 6 6.5
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 2 0 0 5 2 3 6 5.5
4 TATABÁNYAI VASAS TATABÁNYAI VASAS 2 1 0 1 11 4 7 3 6.5
5 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 1 0 1 1 2 -1 3 5
6 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 0 1 1 6 7 -1 1 5.5
7 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 2 0 1 1 2 3 -1 1 7
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 0 1 1 5 14 -9 1 3.5
9 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 0 1 1 2 12 -10 1 4.5
10 TATAI AC TATAI AC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1
11 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 8 -8 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATABÁNYAI VASAS 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 2 4 6 2 2 0 0 6 2 4 6
2 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 BÁBOLNAI SE WATI-KECSKÉD KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 7 0 7 3 2 1 0 1 9 3 6 3
5 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
6 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
7 BÁBOLNAI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 8 -6 3
8 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
9 BÁBOLNAI SE TATAI AC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
11 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 10 1 9 3 1 1 0 0 7 3 4 3 2 2 0 0 17 4 13 6
2 BÁBOLNAI SE WATI-KECSKÉD KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 10 0 10 3 2 2 0 0 14 3 11 6
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6
4 BÁBOLNAI SE TATABÁNYAI VASAS 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 11 4 7 3 2 1 0 1 11 4 7 3
5 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
6 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 6 7 -1 1
7 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 1 1 5 14 -9 1
9 BÁBOLNAI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 12 -10 1
10 BÁBOLNAI SE TATAI AC 1 0 0 1 3 7 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 7 -4 0
11 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 8 -8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
--1 - 0-------
BÁBOLNAI SE
------0 - 8---
KOPPÁNYMONOSTORI SE
--------0 - 10-
NAGYIGMÁNDI KSK
--2 - 2-------
NYERGESÚJFALU SE
----2 - 3-----
OBSK OROSZLÁNY
2 - 0---------
SÁRISÁPI BSE
----4 - 4-----
TATABÁNYAI VASAS
----------
TATAI AC
---------3 - 7
WATI-KECSKÉD KSK
-------4 - 3--
ZSÁMBÉKI SK
------10 - 1---

Meccsek

ÁCSI KINIZSI SC

2018. 09. 02. 10:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 02. 10:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 09. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 09. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 16. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 23. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 23. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BÁBOLNAI SE
2018. 09. 30. 10:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 09. 30. 10:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 10. 07. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 07. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 10. 21. 10:30
Nyergesújfalu SE
2018. 10. 21. 10:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 10. 28. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 28. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 04. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 11. 04. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 11. 11. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 11. 11. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2019. 03. 17. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 03. 17. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 03. 24. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 24. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 03. 31. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 03. 31. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 04. 07. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 07. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 14. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 14. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATABÁNYAI VASAS
2019. 04. 21. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 21. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 05. 05. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 05. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 12. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 12. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 05. 19. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 19. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2019. 05. 26. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 05. 26. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 09. 02. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 09. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 09. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 16. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 23. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 23. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 30. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 10. 07. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 10. 07. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 14. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 14. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 28. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 28. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 04. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 04. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 11. 11. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 11. 11. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 17. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 17. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 24. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 03. 31. 10:30
Nyergesújfalu SE
2019. 03. 31. 10:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 07. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 07. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 04. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 21. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 21. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 28. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 04. 28. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 12. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 12. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 05. 19. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 19. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 26. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 26. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->