Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O. 9. forduló

2018.10.28 - 10:30

Kecskéd, Wati-Kecskéd KSK

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 16 M.I.O.

Játékvezető
BÜKI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WATI-KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 WATI-KECSKÉD KSK WATI-KECSKÉD KSK 9 7 1 1 57 17 40 22 6
2 TATABÁNYAI VASAS TATABÁNYAI VASAS 8 7 0 1 29 11 18 21 6.3
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 9 6 2 1 53 19 34 20 6.1
4 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 8 6 1 1 40 11 29 19 6.6
5 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 8 4 0 4 16 16 0 12 5.8
6 TATAI AC TATAI AC 8 3 1 4 28 22 6 10 5.9
7 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 8 2 1 5 22 22 0 7 5.8
8 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  8 2 1 5 18 31 -13 7 6.1
9 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 8 2 1 5 24 47 -23 7 5.6
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 8 1 2 5 17 26 -9 5 5.4
11 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 8 0 0 8 1 83 -82 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 4 4 0 0 14 2 12 12 5 4 0 1 7 4 3 12 9 8 0 1 21 6 15 24
2 BÁBOLNAI SE TATABÁNYAI VASAS 4 3 1 0 6 1 5 10 4 4 0 0 11 3 8 12 8 7 1 0 17 4 13 22
3 BÁBOLNAI SE WATI-KECSKÉD KSK 6 3 1 2 15 9 6 10 3 3 0 0 10 0 10 9 9 6 1 2 25 9 16 19
4 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 4 2 0 2 7 3 4 6 4 2 2 0 10 2 8 8 8 4 2 2 17 5 12 14
5 BÁBOLNAI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 1 1 2 3 8 -5 4 4 2 1 1 9 3 6 7 8 3 2 3 12 11 1 11
6 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 1 2 2 4 -2 4 8 2 3 3 5 7 -2 9
7 BÁBOLNAI SE TATAI AC 4 0 1 3 3 9 -6 1 4 2 1 1 5 2 3 7 8 2 2 4 8 11 -3 8
8 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 4 1 1 2 3 4 -1 4 4 1 0 3 7 6 1 3 8 2 1 5 10 10 0 7
9 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 4 2 0 2 7 6 1 6 4 0 1 3 4 14 -10 1 8 2 1 5 11 20 -9 7
10 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 1 1 4 3 12 -9 4 8 1 2 5 4 15 -11 5
11 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 5 0 0 5 0 21 -21 0 3 0 1 2 1 12 -11 1 8 0 1 7 1 33 -32 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE WATI-KECSKÉD KSK 6 5 1 0 43 13 30 16 3 2 0 1 14 4 10 6 9 7 1 1 57 17 40 22
2 BÁBOLNAI SE TATABÁNYAI VASAS 4 4 0 0 13 4 9 12 4 3 0 1 16 7 9 9 8 7 0 1 29 11 18 21
3 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 4 4 0 0 36 4 32 12 5 2 2 1 17 15 2 8 9 6 2 1 53 19 34 20
4 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 4 3 1 0 18 5 13 10 4 3 0 1 22 6 16 9 8 6 1 1 40 11 29 19
5 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 4 3 0 1 11 6 5 9 4 1 0 3 5 10 -5 3 8 4 0 4 16 16 0 12
6 BÁBOLNAI SE TATAI AC 4 1 0 3 12 16 -4 3 4 2 1 1 16 6 10 7 8 3 1 4 28 22 6 10
7 BÁBOLNAI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 1 0 3 5 14 -9 3 4 1 1 2 17 8 9 4 8 2 1 5 22 22 0 7
8 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 2 0 0 2 3 8 -5 0 6 2 1 3 15 23 -8 7 8 2 1 5 18 31 -13 7
9 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 4 2 1 1 18 10 8 7 4 0 0 4 6 37 -31 0 8 2 1 5 24 47 -23 7
10 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 4 0 2 2 6 10 -4 2 4 1 0 3 11 16 -5 3 8 1 2 5 17 26 -9 5
11 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 5 0 0 5 0 50 -50 0 3 0 0 3 1 33 -32 0 8 0 0 8 1 83 -82 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
5 - 14 - 31 - 0------1 - 2
BÁBOLNAI SE
-0 - 11-0 - 70 - 15-0 - 80 - 9--
KOPPÁNYMONOSTORI SE
---4 - 0--0 - 11 - 30 - 10-
NAGYIGMÁNDI KSK
--2 - 21 - 30 - 2--3 - 3--
NYERGESÚJFALU SE
1 - 5---2 - 3-----
OBSK OROSZLÁNY
2 - 0----10 - 0--2 - 14 - 4
SÁRISÁPI BSE
-11 - 0-1 - 54 - 4--2 - 1--
TATABÁNYAI VASAS
2 - 0---2 - 1-5 - 2--4 - 1
TATAI AC
-----4 - 2-3 - 42 - 33 - 7
WATI-KECSKÉD KSK
5 - 0--7 - 412 - 0-12 - 34 - 3-3 - 3
ZSÁMBÉKI SK
-17 - 02 - 17 - 2--10 - 1---

Meccsek

WATI-KECSKÉD KSK

2018. 09. 02. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 02. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 09. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 09. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI-KECSKÉD KSK
2018. 09. 16. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 16. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 23. 12:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 23. 12:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 30. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 30. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 07. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 10. 07. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
WATI-KECSKÉD KSK
2018. 11. 18. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 18. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 21. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 10. 21. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI-KECSKÉD KSK
2018. 10. 28. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 28. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 04. 18. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 04. 18. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 03. 24. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 24. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 31. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 03. 31. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 04. 07. 10:30
Nyergesújfalu SE
2019. 04. 07. 10:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 04. 14. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 14. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 04. 21. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 21. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
TATAI AC
2019. 04. 28. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 28. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 05. 05. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 05. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 12. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 12. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 05. 26. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 26. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
BÁBOLNAI SE

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 09. 02. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 09. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 09. 10:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 16. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 23. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 23. 10:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 30. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 10. 07. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 10. 07. 10:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 14. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 14. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 28. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 28. 10:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI-KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 04. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 04. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 11. 11. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 11. 11. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 17. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 17. 10:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 24. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 03. 31. 10:30
Nyergesújfalu SE
2019. 03. 31. 10:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 07. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 07. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 04. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 21. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 21. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 28. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 04. 28. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 12. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 12. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI-KECSKÉD KSK
2019. 05. 19. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 19. 10:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 26. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 26. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->