Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 2. forduló

2018.09.08 - 10:00

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O.

Játékvezető
MOHOS KITTI
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY GÁBOR
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

64'

PETRITY RAJMUND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 2 2 0 0 22 1 21 6 11.5
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 17 2 15 6 10.5
3 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 2 0 0 7 1 6 6 8
4 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 2 0 0 7 2 5 6 9
5 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 2 1 1 0 3 2 1 4 7
6 TATABÁNYAI VASAS TATABÁNYAI VASAS 2 1 1 0 2 1 1 4 7
7 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 1 0 1 7 3 4 3 7.5
8 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 0 0 2 3 5 -2 0 4.5
9 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 2 0 0 2 1 6 -5 0 4.5
10 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 3
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 1 20 -19 0 1.5
12 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 0 0 2 1 21 -20 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KOPPÁNYMONOSTORI SE TATAI AC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 9 1 8 6
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 9 0 9 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 9 0 9 4
3 KOPPÁNYMONOSTORI SE BÁBOLNAI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE ZSÁMBÉKI SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 1 3 3
6 KOPPÁNYMONOSTORI SE WATI KECSKÉD KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
7 KOPPÁNYMONOSTORI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
8 KOPPÁNYMONOSTORI SE TATABÁNYAI VASAS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
9 KOPPÁNYMONOSTORI SE SÁRISÁPI BSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
10 KOPPÁNYMONOSTORI SE NYERGESÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
12 KOPPÁNYMONOSTORI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 0 0 2 1 13 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KOPPÁNYMONOSTORI SE TATAI AC 1 1 0 0 14 0 14 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 22 1 21 6
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 12 0 12 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 17 2 15 6
3 KOPPÁNYMONOSTORI SE BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE NYERGESÚJFALU SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 7 2 5 6
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
6 KOPPÁNYMONOSTORI SE TATABÁNYAI VASAS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
7 KOPPÁNYMONOSTORI SE ZSÁMBÉKI SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 7 1 6 3 2 1 0 1 7 3 4 3
8 KOPPÁNYMONOSTORI SE OBSK OROSZLÁNY 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 5 -2 0
9 KOPPÁNYMONOSTORI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
10 KOPPÁNYMONOSTORI SE SÁRISÁPI BSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 2 0 0 2 1 20 -19 0
12 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 14 -14 0 2 0 0 2 1 21 -20 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
--------1 - 8--
BÁBOLNAI SE
---5 - 1-------
GYŐRSZENTIVÁN SE
12 - 0----------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----------1 - 7
NAGYIGMÁNDI KSK
-------0 - 1---
NYERGESÚJFALU SE
------4 - 0----
OBSK OROSZLÁNY
-----2 - 3-----
SÁRISÁPI BSE
--2 - 5--------
TATABÁNYAI VASAS
---------1 - 1-
TATAI AC
---14 - 0-------
WATI KECSKÉD KSK
------2 - 1----
ZSÁMBÉKI SK
-0 - 2---------

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK

TATABÁNYAI VASAS

2018. 09. 01. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 09. 01. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 15. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 09. 15. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 22. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 22. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 29. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 09. 29. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 06. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 10. 06. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
TATAI AC
2018. 10. 20. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 20. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI VASAS
2018. 10. 27. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 10. 27. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
SÁRISÁPI BSE
2018. 11. 03. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 11. 03. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATABÁNYAI VASAS
2018. 11. 17. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 11. 17. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 11. 24. 10:00
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 24. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATABÁNYAI VASAS
2019. 03. 16. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 16. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATABÁNYAI VASAS
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATABÁNYAI VASAS
2019. 04. 06. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 04. 06. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 13. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 13. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATABÁNYAI VASAS
2019. 05. 22. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 05. 22. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
TATABÁNYAI VASAS
2019. 04. 27. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 04. 27. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 04. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 05. 04. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TATABÁNYAI VASAS
2019. 05. 11. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 05. 11. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 05. 18. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
TATABÁNYAI VASAS
2019. 05. 25. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 05. 25. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NYERGESÚJFALU SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->