Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 7. forduló

2018.11.11 - 09:30

Nyergesújfalu, Nyergesújfalu SE

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O.

Játékvezető
BANKÓ ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 7 6 1 0 25 4 21 19 6.1
2 TATAI AC TATAI AC 7 6 0 1 38 10 28 18 5.9
3 TATABÁNYAI VASAS TATABÁNYAI VASAS 7 5 1 1 18 13 5 16 6.6
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 7 5 0 2 38 5 33 15 6.6
5 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 7 4 1 2 16 9 7 13 7.3
6 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 7 4 0 3 26 17 9 12 7.1
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  7 4 0 3 17 11 6 12 6.6
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 7 1 2 4 8 23 -15 5 6.6
9 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 7 1 1 5 10 16 -6 4 6.4
10 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 7 1 1 5 9 43 -34 4 6.1
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 0 2 5 8 36 -28 2 6.1
12 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 7 0 1 6 1 27 -26 1 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYIGMÁNDI KSK TATAI AC 4 2 1 1 8 4 4 7 3 3 0 0 11 3 8 9 7 5 1 1 19 7 12 16
2 NAGYIGMÁNDI KSK WATI KECSKÉD KSK 2 1 1 0 6 1 5 4 5 3 2 0 8 3 5 11 7 4 3 0 14 4 10 15
3 NAGYIGMÁNDI KSK GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 13 1 12 6 4 2 2 0 6 1 5 8 7 4 2 1 19 2 17 14
4 NAGYIGMÁNDI KSK TATABÁNYAI VASAS 4 2 1 1 5 4 1 7 3 2 1 0 6 2 4 7 7 4 2 1 11 6 5 14
5 NAGYIGMÁNDI KSK ZSÁMBÉKI SK 3 1 1 1 6 2 4 4 4 2 0 2 8 7 1 6 7 3 1 3 14 9 5 10
6 NAGYIGMÁNDI KSK OBSK OROSZLÁNY 4 2 1 1 4 3 1 7 3 0 3 0 3 3 0 3 7 2 4 1 7 6 1 10
7 NAGYIGMÁNDI KSK BÁBOLNAI SE 4 1 2 1 6 7 -1 5 3 1 1 1 1 2 -1 4 7 2 3 2 7 9 -2 9
8 NAGYIGMÁNDI KSK NYERGESÚJFALU SE 4 1 2 1 4 4 0 5 3 0 0 3 0 3 -3 0 7 1 2 4 4 7 -3 5
9 NAGYIGMÁNDI KSK SÁRISÁPI BSE 4 0 2 2 1 6 -5 2 3 0 3 0 1 1 0 3 7 0 5 2 2 7 -5 5
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 0 3 1 1 4 -3 3 7 0 5 2 1 6 -5 5
11 NAGYIGMÁNDI KSK KOPPÁNYMONOSTORI SE 3 0 1 2 2 8 -6 1 4 1 0 3 4 11 -7 3 7 1 1 5 6 19 -13 4
12 NAGYIGMÁNDI KSK ÁCSI KINIZSI SC 4 1 1 2 4 7 -3 4 3 0 0 3 0 19 -19 0 7 1 1 5 4 26 -22 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYIGMÁNDI KSK WATI KECSKÉD KSK 2 2 0 0 11 1 10 6 5 4 1 0 14 3 11 13 7 6 1 0 25 4 21 19
2 NAGYIGMÁNDI KSK TATAI AC 4 3 0 1 18 5 13 9 3 3 0 0 20 5 15 9 7 6 0 1 38 10 28 18
3 NAGYIGMÁNDI KSK TATABÁNYAI VASAS 4 2 1 1 7 9 -2 7 3 3 0 0 11 4 7 9 7 5 1 1 18 13 5 16
4 NAGYIGMÁNDI KSK GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 19 1 18 6 4 3 0 1 19 4 15 9 7 5 0 2 38 5 33 15
5 NAGYIGMÁNDI KSK BÁBOLNAI SE 4 3 0 1 14 7 7 9 3 1 1 1 2 2 0 4 7 4 1 2 16 9 7 13
6 NAGYIGMÁNDI KSK ZSÁMBÉKI SK 3 2 0 1 12 4 8 6 4 2 0 2 14 13 1 6 7 4 0 3 26 17 9 12
7 NAGYIGMÁNDI KSK NYERGESÚJFALU SE 4 2 0 2 12 7 5 6 3 2 0 1 5 4 1 6 7 4 0 3 17 11 6 12
8 NAGYIGMÁNDI KSK SÁRISÁPI BSE 4 0 1 3 4 18 -14 1 3 1 1 1 4 5 -1 4 7 1 2 4 8 23 -15 5
9 NAGYIGMÁNDI KSK OBSK OROSZLÁNY 4 1 1 2 7 8 -1 4 3 0 0 3 3 8 -5 0 7 1 1 5 10 16 -6 4
10 NAGYIGMÁNDI KSK ÁCSI KINIZSI SC 4 1 1 2 8 13 -5 4 3 0 0 3 1 30 -29 0 7 1 1 5 9 43 -34 4
11 NAGYIGMÁNDI KSK KOPPÁNYMONOSTORI SE 3 0 1 2 4 13 -9 1 4 0 1 3 4 23 -19 1 7 0 2 5 8 36 -28 2
12 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 3 0 0 3 0 12 -12 0 4 0 1 3 1 15 -14 1 7 0 1 6 1 27 -26 1
 
ÁCSI KINIZSI SC
--3 - 33 - 01 - 2---1 - 8--
BÁBOLNAI SE
--3 - 15 - 1-3 - 1--3 - 4--
GYŐRSZENTIVÁN SE
12 - 0--------0 - 17 - 0
KOPPÁNYMONOSTORI SE
------1 - 12 - 5--1 - 7
NAGYIGMÁNDI KSK
--0 - 8---0 - 30 - 1---
NYERGESÚJFALU SE
--0 - 5-7 - 0-4 - 0--1 - 2-
OBSK OROSZLÁNY
---3 - 00 - 02 - 3-2 - 5---
SÁRISÁPI BSE
-0 - 02 - 5------0 - 62 - 7
TATABÁNYAI VASAS
-2 - 0------1 - 81 - 13 - 0
TATAI AC
--2 - 114 - 0-1 - 0---1 - 4-
WATI KECSKÉD KSK
9 - 0-----2 - 1----
ZSÁMBÉKI SK
9 - 10 - 2----3 - 1----

Meccsek

NYERGESÚJFALU SE

2018. 09. 01. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 01. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 08. 10:00
Nyergesújfalu SE
2018. 09. 08. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 15. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 15. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 22. 10:00
Nyergesújfalu SE
2018. 09. 22. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 09. 29. 11:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 09. 29. 11:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 13. 15:30
Nyergesújfalu SE
2018. 10. 13. 15:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 03. 10:00
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 03. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 17. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 17. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 24. 10:00
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 24. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATABÁNYAI VASAS
2019. 03. 16. 10:00
Nyergesújfalu SE
2019. 03. 16. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 03. 23. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 03. 23. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 30. 10:00
Nyergesújfalu SE
2019. 03. 30. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 06. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 13. 10:00
Nyergesújfalu SE
2019. 04. 13. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2019. 04. 20. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 20. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 01. 09:30
Nyergesújfalu SE
2019. 05. 01. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 11. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 11. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 18. 10:00
Nyergesújfalu SE
2019. 05. 18. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 25. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 05. 25. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NYERGESÚJFALU SE

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->