Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport 1. forduló

2018.09.01 - 12:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep (Kömeli Károly Sporttelep)

Nógrád

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport

Játékvezető
VARGA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH MARIANNA, KIRÁLY ZOLTÁN
GYÖNGYÖSI AK
AIRNERGY FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

BÓDI MILÁN

 

0 - 2

25'

PETIKE IVÁN
FODOR BALÁZS

29'

1 - 2

 

 

1 - 3

40'

SONTRA KRISZTIÁN
KOVÁCS LEVENTE

49'

2 - 3

 

 

2 - 4

61'

KÖVESDI ZSOMBOR

 

2 - 5

68'

PETIKE IVÁN

 

2 - 6

85'

PETIKE IVÁN

 

2 - 7

87'

PÁSZTOR ROLAND

 

2 - 8

90'

PETIKE IVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 1 0 0 8 2 6 3 12
2 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 7 2 5 3 11
3 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 6 3 3 3 10
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 4 2 2 3 9
5 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 3 2 1 3 8
6 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
7 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 6
8 KISE KISE 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
9 FC DABAS FC DABAS 1 0 0 1 2 4 -2 0 4
10 FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 3 6 -3 0 3
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 2 7 -5 0 2
12 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 8 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
2 GYÖNGYÖSI AK REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 GYÖNGYÖSI AK AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 GYÖNGYÖSI AK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 GYÖNGYÖSI AK GÖDÖLLŐI SK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 GYÖNGYÖSI AK KISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 GYÖNGYÖSI AK KISTARCSAI VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 GYÖNGYÖSI AK MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 GYÖNGYÖSI AK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 GYÖNGYÖSI AK TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 GYÖNGYÖSI AK FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3 1 1 0 0 8 2 6 3
2 GYÖNGYÖSI AK REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 7 2 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 2 5 3
3 GYÖNGYÖSI AK TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 3 3 3 1 1 0 0 6 3 3 3
4 GYÖNGYÖSI AK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
5 GYÖNGYÖSI AK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 GYÖNGYÖSI AK KISTARCSAI VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 GYÖNGYÖSI AK MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 GYÖNGYÖSI AK KISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 GYÖNGYÖSI AK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 GYÖNGYÖSI AK FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 3 6 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 6 -3 0
11 GYÖNGYÖSI AK TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
12 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 8 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
 
FC DABAS
-----------
GÖDÖLLŐI SK
-----3 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK
------2 - 8----
MERCEDES KLC
----1 - 1------
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
----------3 - 6
KISTARCSAI VSC
-----------
KISE
-----------
AIRNERGY FC
-----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
4 - 2----------
REAC SPORTISKOLA SE
---------7 - 2-
TESTVÉRISÉG SE
-----------
TISZAKÉCSKEI VSE
-----------

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK

2018. 09. 01. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
AIRNERGY FC
2018. 09. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 15. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KISTARCSAI VSC
2018. 09. 22. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 29. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 12. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 12. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 27. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 11. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2019. 03. 23. 16:00
Goldball Park
2019. 03. 23. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 30. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 30. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 04. 07. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
2019. 04. 07. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
KISTARCSAI VSC
ELMARDT
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 02. 12:30
Kistarcsai Sporttelep
2019. 06. 02. 12:30
Kistarcsai Sporttelep
KISTARCSAI VSC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 13. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC DABAS
2019. 04. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KISE
2019. 05. 22. 18:30
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 05. 22. 18:30
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 11. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 11. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 17. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 05. 17. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 24. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 24. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MERCEDES KLC
2019. 05. 30. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 05. 30. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
GYÖNGYÖSI AK

AIRNERGY FC

2018. 09. 01. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
AIRNERGY FC
2018. 09. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 09. 08. 18:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 16. 10:00
Goldball Park
2018. 09. 16. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 09. 22. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
AIRNERGY FC
2018. 09. 30. 10:00
Goldball Park
2018. 09. 30. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
KISTARCSAI VSC
2018. 10. 05. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 10. 05. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
AIRNERGY FC
2018. 10. 14. 10:00
Goldball Park
2018. 10. 14. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2018. 10. 20. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 20. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
AIRNERGY FC
2018. 10. 28. 09:00
Goldball Park
2018. 10. 28. 09:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 18. 13:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
AIRNERGY FC
2018. 11. 10. 11:00
Goldball Park
2018. 11. 10. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
KISE
2019. 03. 23. 16:00
Goldball Park
2019. 03. 23. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 31. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 03. 31. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC
2019. 04. 18. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 18. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
AIRNERGY FC
2019. 04. 13. 16:00
Goldball Park
2019. 04. 13. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 21. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
2019. 04. 21. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
KISTARCSAI VSC
AIRNERGY FC
2019. 04. 23. 13:00
Goldball Park
2019. 04. 23. 13:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 05. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 05. 05. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC DABAS
AIRNERGY FC
2019. 05. 11. 17:00
Goldball Park
2019. 05. 11. 17:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MERCEDES KLC
2019. 05. 17. 17:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 17. 17:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2019. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2019. 06. 02. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 06. 02. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom