Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport 1. forduló

2018.10.31 - 18:00

Gödöllő, Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum

Nógrád

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport

Játékvezető
MÁKOS MÁRK DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ ZSOLT, VOLENTICS ERIK JÁNOS
GÖDÖLLŐI SK
KISE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 1 0 0 8 2 6 3 12
2 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 7 2 5 3 11
3 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 6 3 3 3 10
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 4 2 2 3 9
5 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 3 2 1 3 8
6 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
7 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 6
8 KISE KISE 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
9 FC DABAS FC DABAS 1 0 0 1 2 4 -2 0 4
10 FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 3 6 -3 0 3
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 2 7 -5 0 2
12 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 8 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
2 GYÖNGYÖSI AK REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 GYÖNGYÖSI AK AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 GYÖNGYÖSI AK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 GYÖNGYÖSI AK GÖDÖLLŐI SK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 GYÖNGYÖSI AK KISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 GYÖNGYÖSI AK KISTARCSAI VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 GYÖNGYÖSI AK MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 GYÖNGYÖSI AK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 GYÖNGYÖSI AK TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 GYÖNGYÖSI AK FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3 1 1 0 0 8 2 6 3
2 GYÖNGYÖSI AK REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 7 2 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 2 5 3
3 GYÖNGYÖSI AK TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 3 3 3 1 1 0 0 6 3 3 3
4 GYÖNGYÖSI AK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
5 GYÖNGYÖSI AK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 GYÖNGYÖSI AK KISTARCSAI VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 GYÖNGYÖSI AK MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 GYÖNGYÖSI AK KISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 GYÖNGYÖSI AK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 GYÖNGYÖSI AK FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 3 6 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 6 -3 0
11 GYÖNGYÖSI AK TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
12 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 8 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
 
FC DABAS
-----------
GÖDÖLLŐI SK
-----3 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK
------2 - 8----
MERCEDES KLC
----1 - 1------
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
----------3 - 6
KISTARCSAI VSC
-----------
KISE
-----------
AIRNERGY FC
-----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
4 - 2----------
REAC SPORTISKOLA SE
---------7 - 2-
TESTVÉRISÉG SE
-----------
TISZAKÉCSKEI VSE
-----------

Meccsek

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 31. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 31. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
KISE
2018. 09. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 09. 08. 18:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 16. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 16. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 23. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 23. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 30. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 07. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 07. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2018. 10. 12. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 12. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 21. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 21. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 28. 12:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 10. 28. 12:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
KISTARCSAI VSC
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 11. 11. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 11. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 31. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 31. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC
2019. 05. 29. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 29. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 12. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2019. 04. 12. 18:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 20. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 20. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MERCEDES KLC
2019. 04. 28. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 28. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 22. 18:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 22. 18:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 11. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 11. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 19. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 19. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
KISTARCSAI VSC
2019. 05. 25. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 05. 25. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE

KISE

2018. 10. 31. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 31. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
KISE
2018. 09. 09. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 09. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
KISE
2018. 09. 23. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 23. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
MERCEDES KLC
2018. 09. 30. 13:15
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 30. 13:15
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
KISE
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
KISE
2018. 10. 21. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 21. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
KISTARCSAI VSC
2018. 10. 27. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 27. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KISE
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 10. 11:00
Goldball Park
2018. 11. 10. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
KISE
2019. 03. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 31. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 31. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE
KISE
2019. 05. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
ELMARDT
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 22. 16:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 22. 16:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
KISE
2019. 04. 17. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 04. 17. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KISE
2019. 05. 05. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 05. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 12. 12:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 05. 12. 12:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
KISTARCSAI VSC
KISE
2019. 05. 19. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 19. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
FC DABAS
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
KISE
2019. 06. 02. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 06. 02. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom