Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport 2. forduló

2018.09.09 - 10:00

Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

Nógrád

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport

Játékvezető
ERDÉLYI DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEKERES MÁTYÁS, FILEP ZSOLT
REAC SPORTISKOLA SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
90'
45'

Gólok

BALLA PATRIK

18'

1 - 0

 

DÓSA KRISZTIÁN

42'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 2 0 0 10 2 8 6 10
2 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 2 2 0 0 9 2 7 6 8
3 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 2 2 0 0 10 4 6 6 9
4 KISE KISE 2 1 0 1 5 5 0 3 9.5
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 1 0 1 4 4 0 3 4.5
6 FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 2 1 0 1 7 8 -1 3 6.5
7 FC DABAS FC DABAS 2 1 0 1 4 5 -1 3 7
8 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 2 1 0 1 3 4 -1 3 2.5
9 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 0 1 1 2 3 -1 1 8.5
10 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 2 0 1 1 3 5 -2 1 7.5
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 4 10 -6 0 3
12 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 3 12 -9 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK REAC SPORTISKOLA SE 2 2 0 0 6 1 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6
2 GYÖNGYÖSI AK TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6
3 GYÖNGYÖSI AK AIRNERGY FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 GYÖNGYÖSI AK KISE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 GYÖNGYÖSI AK KISTARCSAI VSC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
6 GYÖNGYÖSI AK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
7 GYÖNGYÖSI AK MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
8 GYÖNGYÖSI AK GÖDÖLLŐI SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
9 GYÖNGYÖSI AK FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
11 GYÖNGYÖSI AK FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
12 GYÖNGYÖSI AK TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK AIRNERGY FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 8 2 6 3 2 2 0 0 10 2 8 6
2 GYÖNGYÖSI AK REAC SPORTISKOLA SE 2 2 0 0 9 2 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 9 2 7 6
3 GYÖNGYÖSI AK TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 10 4 6 6
4 GYÖNGYÖSI AK KISE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
5 GYÖNGYÖSI AK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 4 4 0 3
6 GYÖNGYÖSI AK FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 7 8 -1 3
7 GYÖNGYÖSI AK FC DABAS 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
8 GYÖNGYÖSI AK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 GYÖNGYÖSI AK MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 GYÖNGYÖSI AK KISTARCSAI VSC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 5 -2 1
11 GYÖNGYÖSI AK TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 2 0 0 2 4 10 -6 0
12 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 12 -9 0
 
FC DABAS
--2 - 1--------
GÖDÖLLŐI SK
-----3 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK
------2 - 8----
MERCEDES KLC
----1 - 1------
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
----------3 - 6
KISTARCSAI VSC
----2 - 4------
KISE
---------3 - 2-
AIRNERGY FC
-2 - 0---------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
4 - 2----------
REAC SPORTISKOLA SE
--------2 - 07 - 2-
TESTVÉRISÉG SE
-----------
TISZAKÉCSKEI VSE
--4 - 1--------

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2018. 11. 14. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 14. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 09. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 09. 23. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2018. 09. 29. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 07. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 07. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 14. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
KISTARCSAI VSC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 21. 13:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
FC DABAS
2018. 10. 28. 09:00
Goldball Park
2018. 10. 28. 09:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 11. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 11. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 23. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 23. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 23. 13:00
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 03. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
03. 29. 16:30
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 04. 07. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 07. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 07. 10:00
MERCEDES KLC
2019. 04. 14. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 14. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
04. 14. 13:30
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 04. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 19. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 27. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 27. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 27. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 05. 05. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 05. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 05. 10:00
KISTARCSAI VSC
2019. 05. 10. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 10. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 10. 16:30
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 05. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 19. 10:00
AIRNERGY FC
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 25. 10:00
KISE
2019. 06. 01. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
06. 01. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.

2018. 08. 31. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 08. 31. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC DABAS
2018. 09. 09. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
KISE
2018. 09. 23. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 28. 17:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 09. 28. 17:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 05. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 10. 05. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
AIRNERGY FC
2018. 11. 17. 12:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 17. 12:30
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 19. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 10. 19. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2018. 10. 27. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 27. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 11. 02. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 11. 02. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 21. 17:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 11. 21. 17:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
KISTARCSAI VSC
2019. 03. 22. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 22. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 22. 16:30
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 03. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
03. 29. 16:30
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 04. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 04. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
04. 07. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 12. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 04. 12. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
04. 12. 16:30
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 20. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 27. 18:00
Goldball Park
2019. 04. 27. 18:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
04. 27. 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 03. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 05. 03. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 03. 16:30
MERCEDES KLC
2019. 05. 12. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 05. 12. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
05. 12. 13:30
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 17. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 05. 17. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 17. 16:30
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 25. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 25. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
05. 25. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 06. 01. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Kistarcsai Sporttelep
KISTARCSAI VSC
06. 01. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol