Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport 6. forduló

2018.10.07 - 10:00

Budapest, Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület (KISE)

Nógrád

MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport

Játékvezető
GÁL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ, VÁMOS TAMÁS
KISE
GYÖNGYÖSI AK
90'
45'

Gólok

CSIKES DÉNES

45'

1 - 0

 

MAUROVICS MÁRK ISTVÁN

56'

2 - 0

 

MAUROVICS MÁRK ISTVÁN

60'

3 - 0

 

OLÁH BARNABÁS

68'

4 - 0

 

CSIKES DÉNES

88'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 6 6 0 0 26 4 22 18 8.2
2 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 6 5 1 0 23 9 14 16 8.5
3 FC DABAS FC DABAS 6 5 0 1 21 10 11 15 9.2
4 KISE KISE 6 3 1 2 18 13 5 10 8.2
5 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 6 3 0 3 10 10 0 9 6.3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 3 0 3 11 12 -1 9 3.8
7 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 6 3 0 3 17 20 -3 9 6.5
8 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 6 2 0 4 10 17 -7 6 4.5
9 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 6 1 3 2 11 11 0 6 5.7
10 FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 6 1 0 5 12 21 -9 3 5.5
11 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 1 0 5 12 27 -15 3 4.8
12 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 6 0 1 5 8 25 -17 1 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISTARCSAI VSC REAC SPORTISKOLA SE 4 3 1 0 8 2 6 10 2 2 0 0 3 1 2 6 6 5 1 0 11 3 8 16
2 KISTARCSAI VSC FC DABAS 3 2 1 0 7 1 6 7 3 2 0 1 4 3 1 6 6 4 1 1 11 4 7 13
3 KISTARCSAI VSC AIRNERGY FC 3 2 1 0 7 0 7 7 3 1 2 0 3 1 2 5 6 3 3 0 10 1 9 12
4 KISTARCSAI VSC KISE 3 2 1 0 3 0 3 7 3 1 2 0 5 4 1 5 6 3 3 0 8 4 4 12
5 KISTARCSAI VSC GÖDÖLLŐI SK 3 2 1 0 5 1 4 7 3 0 2 1 3 4 -1 2 6 2 3 1 8 5 3 9
6 KISTARCSAI VSC TISZAKÉCSKEI VSE 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 9 9 0 4 6 2 1 3 11 11 0 7
7 KISTARCSAI VSC TESTVÉRISÉG SE 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 1 3 2 5 9 -4 6
8 KISTARCSAI VSC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 1 2 1 3 3 0 5 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 1 2 3 3 7 -4 5
9 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 2 1 1 0 4 3 1 4 4 0 1 3 1 11 -10 1 6 1 2 3 5 14 -9 5
10 KISTARCSAI VSC MERCEDES KLC 3 0 2 1 3 4 -1 2 3 0 3 0 2 2 0 3 6 0 5 1 5 6 -1 5
11 KISTARCSAI VSC GYÖNGYÖSI AK 3 1 0 2 5 5 0 3 3 0 0 3 0 5 -5 0 6 1 0 5 5 10 -5 3
12 KISTARCSAI VSC FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 3 0 1 2 4 9 -5 1 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 0 2 4 4 12 -8 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISTARCSAI VSC AIRNERGY FC 3 3 0 0 15 2 13 9 3 3 0 0 11 2 9 9 6 6 0 0 26 4 22 18
2 KISTARCSAI VSC REAC SPORTISKOLA SE 4 4 0 0 17 4 13 12 2 1 1 0 6 5 1 4 6 5 1 0 23 9 14 16
3 KISTARCSAI VSC FC DABAS 3 3 0 0 12 3 9 9 3 2 0 1 9 7 2 6 6 5 0 1 21 10 11 15
4 KISTARCSAI VSC KISE 3 2 1 0 10 4 6 7 3 1 0 2 8 9 -1 3 6 3 1 2 18 13 5 10
5 KISTARCSAI VSC GÖDÖLLŐI SK 3 3 0 0 7 2 5 9 3 0 0 3 3 8 -5 0 6 3 0 3 10 10 0 9
6 KISTARCSAI VSC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 3 0 1 11 8 3 9 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 3 0 3 11 12 -1 9
7 KISTARCSAI VSC TISZAKÉCSKEI VSE 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 12 16 -4 6 6 3 0 3 17 20 -3 9
8 KISTARCSAI VSC TESTVÉRISÉG SE 3 2 0 1 4 4 0 6 3 0 0 3 6 13 -7 0 6 2 0 4 10 17 -7 6
9 KISTARCSAI VSC MERCEDES KLC 3 1 2 0 7 5 2 5 3 0 1 2 4 6 -2 1 6 1 3 2 11 11 0 6
10 KISTARCSAI VSC FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA 3 0 0 3 7 13 -6 0 3 1 0 2 5 8 -3 3 6 1 0 5 12 21 -9 3
11 KISTARCSAI VSC GYÖNGYÖSI AK 3 1 0 2 9 13 -4 3 3 0 0 3 3 14 -11 0 6 1 0 5 12 27 -15 3
12 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 2 0 0 2 5 8 -3 0 4 0 1 3 3 17 -14 1 6 0 1 5 8 25 -17 1
 
FC DABAS
-5 - 22 - 1-5 - 0------
GÖDÖLLŐI SK
---2 - 0-3 - 2-2 - 0---
GYÖNGYÖSI AK
----4 - 1-2 - 8-3 - 4--
MERCEDES KLC
-4 - 2--1 - 1---2 - 2--
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2 - 4----2 - 3----3 - 6
KISTARCSAI VSC
----2 - 4-----3 - 4
KISE
--5 - 02 - 2-----3 - 2-
AIRNERGY FC
-2 - 0---7 - 1----6 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
4 - 2-----4 - 30 - 1-3 - 2-
REAC SPORTISKOLA SE
----4 - 1---2 - 07 - 24 - 1
TESTVÉRISÉG SE
-2 - 1-2 - 1---0 - 2---
TISZAKÉCSKEI VSE
1 - 3-4 - 1--------

Meccsek

KISE

2018. 10. 31. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 31. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
KISE
2018. 09. 09. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 09. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 09. 14. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
KISE
2018. 09. 23. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 09. 23. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
MERCEDES KLC
2018. 09. 30. 13:15
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 30. 13:15
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
KISE
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
KISE
2018. 10. 21. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 21. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
KISTARCSAI VSC
2018. 10. 27. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 27. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KISE
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 11. 04. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 11. 10. 11:00
Goldball Park
2018. 11. 10. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
KISE
2019. 03. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 03. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 31. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 31. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE
KISE
2019. 05. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
ELMARDT
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 22. 16:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 22. 16:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
KISE
2019. 04. 17. 10:00
Merkapt Maraton SE
2019. 04. 17. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KISE
2019. 05. 05. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 05. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 12. 12:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 05. 12. 12:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
KISTARCSAI VSC
KISE
2019. 05. 19. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 05. 19. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
FC DABAS
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 25. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
KISE
2019. 06. 02. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 06. 02. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
AIRNERGY FC

GYÖNGYÖSI AK

2018. 09. 01. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
AIRNERGY FC
2018. 09. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 15. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KISTARCSAI VSC
2018. 09. 22. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 29. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 07. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 12. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 12. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 27. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 03. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 11. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
2019. 03. 23. 16:00
Goldball Park
2019. 03. 23. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 30. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 30. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 04. 07. 12:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 04. 07. 12:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
KISTARCSAI VSC
ELMARDT
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 02. 12:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 06. 02. 12:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
KISTARCSAI VSC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 13. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC DABAS
2019. 04. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 15. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KISE
2019. 05. 22. 18:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 22. 18:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 11. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 11. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 17. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 05. 17. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 24. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 24. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MERCEDES KLC
2019. 05. 30. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 05. 30. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
FÜRGE NYUSZI-KEREKEGYHÁZA
GYÖNGYÖSI AK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom