Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 4. forduló

2018.09.09 - 16:30

Valkó, Valkói sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
TÖRÖK II. TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSATLÓS ATTILA ZSOLT, OLÁH FERENC
Valkó KSK
Pomáz-ICO SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

BENCZE ZSOLT
SZŰCS ATTILA

33'

1 - 1

 

 

1 - 2

39'

BENCZE ZSOLT
NAGY TIBOR

44'

2 - 2

 

 

2 - 3

45'

BENCZE ZSOLT

 

2 - 4

48'

BENCZE ZSOLT

 

2 - 5

57'

UTASI JÁNOS

 

2 - 6

88'

BALOGH JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kisnémedi MSE Kisnémedi MSE 4 3 1 0 13 3 10 10 8
2 Vác-Deákvár SE Vác-Deákvár SE 4 3 0 1 14 4 10 9 10
3 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 4 3 0 1 8 3 5 9 10
4 Csömör KSK Csömör KSK 4 3 0 1 10 8 2 9 10.8
5 Pomáz-ICO SE Pomáz-ICO SE 4 2 1 1 10 6 4 7 10.5
6 Budakalászi MSE Budakalászi MSE 4 2 1 1 12 9 3 7 9.3
7 PILE-Szántó SE PILE-Szántó SE 4 2 1 1 5 5 0 7 9.5
8 Verőce KSE Verőce KSE 4 2 0 2 5 7 -2 6 5
9 Bagi TC ’96 Bagi TC ’96 4 1 2 1 7 6 1 5 6.8
10 Péceli SSE Péceli SSE 4 1 2 1 5 7 -2 5 9.8
11 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 4 1 1 2 6 6 0 4 9.3
12 Piliscsaba SE Piliscsaba SE 4 1 1 2 5 10 -5 4 8.8
13 Gödi SE  Gödi SE  4 1 1 2 1 8 -7 4 8.5
14 Isaszegi SE Isaszegi SE 4 1 0 3 6 8 -2 3 7.5
15 Valkó KSK Valkó KSK 4 0 1 3 5 12 -7 1 7
16 Leányfalu SE Leányfalu SE 4 0 0 4 4 14 -10 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Leányfalu SE Budakalászi MSE 2 1 1 0 6 1 5 4 2 2 0 0 4 2 2 6 4 3 1 0 10 3 7 10
2 Leányfalu SE Péceli SSE 3 1 2 0 3 1 2 5 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 2 0 4 1 3 8
3 Leányfalu SE Verőce KSE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 5 3 2 8
4 Leányfalu SE Vác-Deákvár SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 5 3 2 4 4 2 1 1 6 3 3 7
5 Leányfalu SE PILE-Szántó SE 3 2 1 0 3 0 3 7 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 1 1 3 2 1 7
6 Leányfalu SE Leányfalu SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 2 1 1 7
7 Leányfalu SE Bagi TC ’96 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 2 1 1 3 4 2 0 2 4 3 1 6
8 Leányfalu SE Veresegyház VSK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
9 Leányfalu SE Piliscsaba SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 7 -6 3 4 2 0 2 2 7 -5 6
10 Leányfalu SE Pomáz-ICO SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 4 4 0 5
11 Leányfalu SE Csömör KSK 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 4 4 0 4
12 Leányfalu SE Kisnémedi MSE 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 3 3 0 4
13 Leányfalu SE Isaszegi SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 1 0 3 2 5 -3 3
14 Leányfalu SE Kistarcsai VSC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
15 Leányfalu SE Gödi SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 2 2 0 5 -5 2
16 Leányfalu SE Valkó KSK 2 0 0 2 3 5 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 4 8 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Leányfalu SE Kisnémedi MSE 2 2 0 0 9 1 8 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 13 3 10 10
2 Leányfalu SE Vác-Deákvár SE 1 1 0 0 6 1 5 3 3 2 0 1 8 3 5 6 4 3 0 1 14 4 10 9
3 Leányfalu SE Veresegyház VSK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 0 1 8 3 5 9
4 Leányfalu SE Csömör KSK 2 2 0 0 7 5 2 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 10 8 2 9
5 Leányfalu SE Pomáz-ICO SE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 1 1 10 6 4 7
6 Leányfalu SE Budakalászi MSE 2 1 0 1 7 5 2 3 2 1 1 0 5 4 1 4 4 2 1 1 12 9 3 7
7 Leányfalu SE PILE-Szántó SE 3 2 1 0 5 1 4 7 1 0 0 1 0 4 -4 0 4 2 1 1 5 5 0 7
8 Leányfalu SE Verőce KSE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 2 0 2 5 7 -2 6
9 Leányfalu SE Bagi TC ’96 2 0 2 0 3 3 0 2 2 1 0 1 4 3 1 3 4 1 2 1 7 6 1 5
10 Leányfalu SE Péceli SSE 3 1 2 0 4 2 2 5 1 0 0 1 1 5 -4 0 4 1 2 1 5 7 -2 5
11 Leányfalu SE Kistarcsai VSC 2 1 0 1 5 3 2 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 6 6 0 4
12 Leányfalu SE Piliscsaba SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 1 2 4 10 -6 1 4 1 1 2 5 10 -5 4
13 Leányfalu SE Gödi SE 2 0 0 2 0 8 -8 0 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 1 2 1 8 -7 4
14 Leányfalu SE Isaszegi SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 5 -2 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
15 Leányfalu SE Valkó KSK 2 0 0 2 4 9 -5 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 5 12 -7 1
16 Leányfalu SE Leányfalu SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 0 0 4 4 14 -10 0
 
Bagi TC ’96
2 - 2---1 - 1----------
Budakalászi MSE
----1 - 3----6 - 2-----
Csömör KSK
---4 - 3--3 - 2--------
Gödi SE
0 - 3----------0 - 5---
Isaszegi SE
-----3 - 1-------0 - 2-
Kisnémedi MSE
-------5 - 14 - 0------
Kistarcsai VSC
----------0 - 1---5 - 2
Leányfalu SE
---0 - 1---------1 - 4-
Péceli SSE
------0 - 0--3 - 1--1 - 1--
PILE-Szántó SE
3 - 1--0 - 0--------2 - 0--
Piliscsaba SE
----1 - 0----------
Pomáz-ICO SE
--2 - 3-------1 - 1----
Vác-Deákvár SE
-------6 - 1-------
Valkó KSK
-2 - 3---------2 - 6---
Veresegyház VSK
------------2 - 1-0 - 1
Verőce KSE
--1 - 0---------1 - 2--

Meccsek

Valkó KSK

2018. 08. 19. 17:00
Pilisszentkereszti sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Pilisszentkereszti sportpálya
PILE-Szántó SE
Valkó KSK
2018. 08. 26. 17:00
Valkói sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Budakalászi MSE
2018. 09. 01. 16:30
Péceli sportpálya
2018. 09. 01. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Valkó KSK
2018. 09. 09. 16:30
Valkói sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Pomáz-ICO SE
2018. 09. 16. 16:00
Isaszegi SE Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Isaszegi SE Sporttelep
Isaszegi SE
Valkó KSK
2018. 09. 23. 16:00
Valkói sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Verőce KSE
2018. 09. 30. 16:00
Dunabogdányi sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Dunabogdányi sportpálya
Leányfalu SE
Valkó KSK
2018. 10. 07. 15:00
Valkói sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Vác-Deákvár SE
2018. 10. 14. 15:00
Veresegyházi Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Veresegyházi Sporttelep
Veresegyház VSK
Valkó KSK
2018. 10. 21. 14:00
Valkói sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Csömör KSK
2018. 10. 27. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 10. 27. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Valkó KSK
2018. 11. 04. 13:30
Valkói sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Piliscsaba SE
2018. 11. 11. 13:30
Gödi SE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Gödi SE Sporttelep
Gödi SE
Valkó KSK
2018. 11. 18.
Kisnémedi sportpálya
2018. 11. 18.
Kisnémedi sportpálya
Kisnémedi MSE
Valkó KSK
2018. 11. 25. 13:00
Valkói sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Bagi TC ’96
2019. 02. 24. 15:00
GEAC Sporttelep
2019. 02. 24. 15:00
GEAC Sporttelep
Valkó KSK
PILE-Szántó SE
2019. 03. 03. 14:00
Budakalászi MSE Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Budakalászi MSE Sporttelep
Budakalászi MSE
Valkó KSK
2019. 03. 10. 14:30
Valkói sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Péceli SSE
2019. 03. 16. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Valkó KSK
2019. 03. 24. 15:00
Valkói sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Isaszegi SE
2019. 03. 31. 15:30
Verőcei sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Verőcei sportpálya
Verőce KSE
Valkó KSK
2019. 04. 07. 16:00
Valkói sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Leányfalu SE
2019. 04. 13. 16:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
Vác-Deákvár SE
Valkó KSK
2019. 04. 21. 16:00
Valkói sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Veresegyház VSK
2019. 04. 28. 16:30
Csömör KSK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
Valkó KSK
2019. 05. 05. 16:30
Valkói sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Kistarcsai VSC
2019. 05. 11. 16:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 05. 11. 16:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Valkó KSK
2019. 05. 19. 17:00
Valkói sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Gödi SE
2019. 05. 26. 17:00
Valkói sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Kisnémedi MSE
2019. 06. 01. 17:00
Bagi sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Bagi sportpálya
Bagi TC ’96
Valkó KSK

Pomáz-ICO SE

2018. 08. 18. 17:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Csömör KSK
2018. 08. 25. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 08. 25. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Pomáz-ICO SE
2018. 09. 01. 16:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Piliscsaba SE
2018. 09. 09. 16:30
Valkói sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Pomáz-ICO SE
2018. 09. 15. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Kisnémedi MSE
2018. 09. 23. 16:00
Bagi sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Bagi sportpálya
Bagi TC ’96
Pomáz-ICO SE
2018. 09. 29. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
PILE-Szántó SE
2018. 10. 07. 15:00
Budakalászi MSE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Budakalászi MSE Sporttelep
Budakalászi MSE
Pomáz-ICO SE
2018. 10. 14. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Péceli SSE
2018. 10. 20. 14:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Gödi SE
2018. 10. 28. 14:00
Isaszegi SE Sporttelep
2018. 10. 28. 14:00
Isaszegi SE Sporttelep
Isaszegi SE
Pomáz-ICO SE
2018. 11. 03. 13:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Verőce KSE
2018. 11. 11. 13:30
Leányfalui sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Pomáz-ICO SE
2018. 11. 17. 13:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Vác-Deákvár SE
2018. 11. 25. 13:00
Veresegyházi Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Veresegyházi Sporttelep
Veresegyház VSK
Pomáz-ICO SE
2019. 02. 24. 14:00
Csömör KSK Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 02. 14:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Kistarcsai VSC
2019. 03. 09. 14:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 03. 09. 14:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 16. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Valkó KSK
2019. 03. 23. 15:00
Csomádi sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 30. 15:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Bagi TC ’96
2019. 04. 07. 16:00
Pilisszentkereszti sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Pilisszentkereszti sportpálya
PILE-Szántó SE
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 13. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 04. 13. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Budakalászi MSE
2019. 04. 20. 16:00
Péceli sportpálya
2019. 04. 20. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 27. 16:30
Sződligeti sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Sződligeti sportpálya
Gödi SE
Pomáz-ICO SE
2019. 05. 04. 16:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Isaszegi SE
2019. 05. 12. 16:30
Verőcei sportpálya
2019. 05. 12. 16:30
Verőcei sportpálya
Verőce KSE
Pomáz-ICO SE
2019. 05. 19. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 05. 19. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Leányfalu SE
2019. 05. 25. 17:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
Vác-Deákvár SE
Pomáz-ICO SE
2019. 06. 01. 17:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Veresegyház VSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom