Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 5. forduló

2018.09.15 - 16:00

Pomáz, Pomáz-ICO SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BÁLINT, SZABADOS TIBOR
Pomáz-ICO SE
Kisnémedi MSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

OCZTOS MARTIN
BENCZE ZSOLT

15'

1 - 1

 

 

1 - 2

30'

BAJKÁN ZOLTÁN

 

1 - 3

32'

LÉTAI DÁVID

 

1 - 4

45'

OCZTOS MARTIN
NICKMANN GYÖRGY

76'

2 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kisnémedi MSE Kisnémedi MSE 5 4 1 0 17 5 12 13 7.8
2 Vác-Deákvár SE Vác-Deákvár SE 5 4 0 1 16 4 12 12 8
3 PILE-Szántó SE PILE-Szántó SE 5 3 1 1 9 7 2 10 8.6
4 Veresegyház VSK Veresegyház VSK 5 3 0 2 10 6 4 9 8.8
5 Csömör KSK Csömör KSK 5 3 0 2 10 10 0 9 8.4
6 Verőce KSE Verőce KSE 5 3 0 2 7 7 0 9 7.6
7 Bagi TC ’96 Bagi TC ’96 5 2 2 1 9 7 2 8 7
8 Pomáz-ICO SE Pomáz-ICO SE 5 2 1 2 12 10 2 7 9.8
9 Budakalászi MSE Budakalászi MSE 5 2 1 2 14 13 1 7 8.2
10 Gödi SE  Gödi SE  5 2 1 2 4 10 -6 7 6.2
11 Isaszegi SE Isaszegi SE 5 2 0 3 9 9 0 6 10.4
12 Péceli SSE Péceli SSE 5 1 2 2 6 9 -3 5 10.2
13 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 5 1 1 3 7 11 -4 4 10.4
14 Piliscsaba SE Piliscsaba SE 5 1 1 3 5 12 -7 4 9.2
15 Leányfalu SE Leányfalu SE 5 1 0 4 9 15 -6 3 6.8
16 Valkó KSK Valkó KSK 5 0 1 4 6 15 -9 1 8.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Valkó KSK Budakalászi MSE 3 1 1 1 7 3 4 4 2 2 0 0 4 2 2 6 5 3 1 1 11 5 6 10
2 Valkó KSK Leányfalu SE 3 2 1 0 5 1 4 7 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 1 1 6 2 4 10
3 Valkó KSK PILE-Szántó SE 3 2 1 0 3 0 3 7 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 3 1 1 5 3 2 10
4 Valkó KSK Péceli SSE 4 1 3 0 3 1 2 6 1 1 0 0 1 0 1 3 5 2 3 0 4 1 3 9
5 Valkó KSK Verőce KSE 3 1 2 0 2 1 1 5 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 3 0 5 3 2 9
6 Valkó KSK Vác-Deákvár SE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 5 3 2 4 5 2 2 1 6 3 3 8
7 Valkó KSK Kisnémedi MSE 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 5 3 2 4 5 2 1 2 7 4 3 7
8 Valkó KSK Bagi TC ’96 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 2 1 1 4 5 2 1 2 4 3 1 7
9 Valkó KSK Veresegyház VSK 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 1 2 3 3 0 7
10 Valkó KSK Piliscsaba SE 1 1 0 0 1 0 1 3 4 1 1 2 1 7 -6 4 5 2 1 2 2 7 -5 7
11 Valkó KSK Isaszegi SE 3 2 0 1 3 2 1 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 2 0 3 4 6 -2 6
12 Valkó KSK Csömör KSK 2 1 0 1 3 2 1 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 1 2 2 4 4 0 5
13 Valkó KSK Pomáz-ICO SE 3 0 1 2 2 6 -4 1 2 1 1 0 3 2 1 4 5 1 2 2 5 8 -3 5
14 Valkó KSK Kistarcsai VSC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 0 3 2 3 7 -4 3
15 Valkó KSK Gödi SE 3 0 1 2 0 5 -5 1 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 3 2 0 5 -5 3
16 Valkó KSK Valkó KSK 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 0 1 4 5 10 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Valkó KSK Kisnémedi MSE 2 2 0 0 9 1 8 6 3 2 1 0 8 4 4 7 5 4 1 0 17 5 12 13
2 Valkó KSK Vác-Deákvár SE 2 2 0 0 8 1 7 6 3 2 0 1 8 3 5 6 5 4 0 1 16 4 12 12
3 Valkó KSK PILE-Szántó SE 3 2 1 0 5 1 4 7 2 1 0 1 4 6 -2 3 5 3 1 1 9 7 2 10
4 Valkó KSK Veresegyház VSK 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 8 4 4 6 5 3 0 2 10 6 4 9
5 Valkó KSK Csömör KSK 2 2 0 0 7 5 2 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 3 0 2 10 10 0 9
6 Valkó KSK Verőce KSE 3 2 0 1 4 2 2 6 2 1 0 1 3 5 -2 3 5 3 0 2 7 7 0 9
7 Valkó KSK Bagi TC ’96 2 0 2 0 3 3 0 2 3 2 0 1 6 4 2 6 5 2 2 1 9 7 2 8
8 Valkó KSK Pomáz-ICO SE 3 0 1 2 5 8 -3 1 2 2 0 0 7 2 5 6 5 2 1 2 12 10 2 7
9 Valkó KSK Budakalászi MSE 3 1 0 2 9 9 0 3 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 1 2 14 13 1 7
10 Valkó KSK Gödi SE 3 1 0 2 3 10 -7 3 2 1 1 0 1 0 1 4 5 2 1 2 4 10 -6 7
11 Valkó KSK Isaszegi SE 3 2 0 1 6 4 2 6 2 0 0 2 3 5 -2 0 5 2 0 3 9 9 0 6
12 Valkó KSK Péceli SSE 4 1 2 1 5 4 1 5 1 0 0 1 1 5 -4 0 5 1 2 2 6 9 -3 5
13 Valkó KSK Kistarcsai VSC 2 1 0 1 5 3 2 3 3 0 1 2 2 8 -6 1 5 1 1 3 7 11 -4 4
14 Valkó KSK Piliscsaba SE 1 1 0 0 1 0 1 3 4 0 1 3 4 12 -8 1 5 1 1 3 5 12 -7 4
15 Valkó KSK Leányfalu SE 3 1 0 2 6 6 0 3 2 0 0 2 3 9 -6 0 5 1 0 4 9 15 -6 3
16 Valkó KSK Valkó KSK 2 0 0 2 4 9 -5 0 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 0 1 4 6 15 -9 1
 
Bagi TC ’96
2 - 2---1 - 1----------
Budakalászi MSE
----1 - 3---2 - 46 - 2-----
Csömör KSK
---4 - 3--3 - 2--------
Gödi SE
0 - 3----------0 - 5-3 - 2-
Isaszegi SE
-----3 - 1------3 - 10 - 2-
Kisnémedi MSE
-------5 - 14 - 0------
Kistarcsai VSC
----------0 - 1---5 - 2
Leányfalu SE
---0 - 1--5 - 1------1 - 4-
Péceli SSE
1 - 2-----0 - 0--3 - 1--1 - 1--
PILE-Szántó SE
3 - 1--0 - 0--------2 - 0--
Piliscsaba SE
----1 - 0----------
Pomáz-ICO SE
--2 - 3--2 - 4----1 - 1----
Vác-Deákvár SE
--2 - 0----6 - 1-------
Valkó KSK
-2 - 3---------2 - 6---
Veresegyház VSK
------------2 - 1-0 - 1
Verőce KSE
--1 - 0-------2 - 0-1 - 2--

Meccsek

Pomáz-ICO SE

2018. 08. 18. 17:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Csömör KSK
2018. 08. 25. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 08. 25. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Pomáz-ICO SE
2018. 09. 01. 16:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Piliscsaba SE
2018. 09. 09. 16:30
Valkói sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Pomáz-ICO SE
2018. 09. 15. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Kisnémedi MSE
2018. 09. 23. 16:00
Bagi sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Bagi sportpálya
Bagi TC ’96
Pomáz-ICO SE
2018. 09. 29. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
PILE-Szántó SE
2018. 10. 07. 15:00
Budakalászi MSE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Budakalászi MSE Sporttelep
Budakalászi MSE
Pomáz-ICO SE
2018. 10. 14. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Péceli SSE
2018. 10. 20. 14:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Gödi SE
2018. 10. 28. 14:00
Isaszegi SE Sporttelep
2018. 10. 28. 14:00
Isaszegi SE Sporttelep
Isaszegi SE
Pomáz-ICO SE
2018. 11. 03. 13:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Verőce KSE
2018. 11. 11. 13:30
Leányfalui sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Pomáz-ICO SE
2018. 11. 17. 13:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Vác-Deákvár SE
2018. 11. 25. 13:00
Veresegyházi Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Veresegyházi Sporttelep
Veresegyház VSK
Pomáz-ICO SE
2019. 02. 24. 14:00
Csömör KSK Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 02. 14:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Kistarcsai VSC
2019. 03. 09. 14:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 03. 09. 14:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 16. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Valkó KSK
2019. 03. 23. 15:00
Csomádi sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 30. 15:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Bagi TC ’96
2019. 04. 07. 16:00
Pilisszentkereszti sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Pilisszentkereszti sportpálya
PILE-Szántó SE
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 13. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 04. 13. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Budakalászi MSE
2019. 04. 20. 16:00
Péceli sportpálya
2019. 04. 20. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 27. 16:30
Sződligeti sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Sződligeti sportpálya
Gödi SE
Pomáz-ICO SE
2019. 05. 04. 16:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Isaszegi SE
2019. 05. 12. 16:30
Verőcei sportpálya
2019. 05. 12. 16:30
Verőcei sportpálya
Verőce KSE
Pomáz-ICO SE
2019. 05. 19. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 05. 19. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Leányfalu SE
2019. 05. 25. 17:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
Vác-Deákvár SE
Pomáz-ICO SE
2019. 06. 01. 17:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Veresegyház VSK

Kisnémedi MSE

2018. 08. 19. 18:00
Bagi sportpálya
2018. 08. 19. 18:00
Bagi sportpálya
Bagi TC ’96
Kisnémedi MSE
2018. 08. 26. 17:00
Kisnémedi sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Kisnémedi sportpálya
Kisnémedi MSE
PILE-Szántó SE
2018. 09. 02. 16:30
Budakalászi MSE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Budakalászi MSE Sporttelep
Budakalászi MSE
Kisnémedi MSE
2018. 09. 09. 16:30
Kisnémedi sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Kisnémedi sportpálya
Kisnémedi MSE
Péceli SSE
2018. 09. 15. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Kisnémedi MSE
2018. 09. 23. 16:00
Kisnémedi sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Kisnémedi sportpálya
Kisnémedi MSE
Isaszegi SE
2018. 09. 28. 16:00
Verőcei sportpálya
2018. 09. 28. 16:00
Verőcei sportpálya
Verőce KSE
Kisnémedi MSE
2018. 10. 07. 15:00
Kisnémedi sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Kisnémedi sportpálya
Kisnémedi MSE
Leányfalu SE
2018. 10. 14. 15:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Vác-Deákvár SE Sporttelep
Vác-Deákvár SE
Kisnémedi MSE
2018. 10. 21. 14:00
Kisnémedi sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Kisnémedi sportpálya
Kisnémedi MSE
Veresegyház VSK
2018. 10. 28. 13:30
Csömör KSK Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
Kisnémedi MSE
2018. 11. 04. 13:30
Kisnémedi sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Kisnémedi sportpálya
Kisnémedi MSE
Kistarcsai VSC
2018. 11. 11. 13:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2018. 11. 11. 13:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Kisnémedi MSE
2018. 11. 18.
Kisnémedi sportpálya
2018. 11. 18.
Kisnémedi sportpálya
Kisnémedi MSE
Valkó KSK
2018. 11. 24. 13:00
Gödi SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Gödi SE Sporttelep
Gödi SE
Kisnémedi MSE
2019. 02. 23. 14:00
Csomádi sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Bagi TC ’96
2019. 03. 03. 14:00
Pilisszentkereszti sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Pilisszentkereszti sportpálya
PILE-Szántó SE
Kisnémedi MSE
2019. 03. 09. 14:30
Csomádi sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Budakalászi MSE
2019. 03. 16. 15:00
Péceli sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Kisnémedi MSE
2019. 03. 23. 15:00
Csomádi sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 31. 15:30
Isaszegi SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Isaszegi SE Sporttelep
Isaszegi SE
Kisnémedi MSE
2019. 04. 06. 16:00
Csomádi sportpálya
2019. 04. 06. 16:00
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Verőce KSE
2019. 04. 14. 16:00
Leányfalui sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Kisnémedi MSE
2019. 04. 20. 16:00
Csomádi sportpálya
2019. 04. 20. 16:00
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Vác-Deákvár SE
2019. 04. 28. 16:30
Veresegyházi Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Veresegyházi Sporttelep
Veresegyház VSK
Kisnémedi MSE
2019. 05. 04. 16:30
Csomádi sportpálya
2019. 05. 04. 16:30
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Csömör KSK
2019. 05. 11. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 05. 11. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Kisnémedi MSE
2019. 05. 18. 17:00
Csomádi sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Piliscsaba SE
2019. 05. 26. 17:00
Valkói sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Valkói sportpálya
Valkó KSK
Kisnémedi MSE
2019. 06. 01. 14:00
Csomádi sportpálya
2019. 06. 01. 14:00
Csomádi sportpálya
Kisnémedi MSE
Gödi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom