Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 1. forduló

2018.08.19 - 17:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NÉMETH KEVE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSÉLYI CSABA, DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

NAGY-JÁGER DÁVID

29'

1 - 0

 

 

1 - 1

36'

LENDVAI ZALÁN

 

1 - 2

38'

VÖRÖS PÉTER
NAGY-JÁGER DÁVID

39'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bugyi SE Bugyi SE 1 1 0 0 6 1 5 3 16
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 Üllő SE Üllő SE 1 1 0 0 4 2 2 3 13
4 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 1 1 0 0 2 0 2 3 14
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
6 Örkény SE Örkény SE 1 0 1 0 3 3 0 1 7
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 6
8 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 1 0 2 2 0 1 9
9 FC Dabas II. FC Dabas II. 1 0 1 0 2 2 0 1 8
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 1 0 1 0 1 1 0 1 11
11 Pereg SE Pereg SE 1 0 1 0 1 1 0 1 10
12 Tápiószele SE Tápiószele SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
13 Péteri KSK Péteri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 3
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 4
15 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 Monori SE Monori SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Monori SE Alsónémedi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 Monori SE Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Monori SE Örkény SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Monori SE UFC Gyömrő 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Monori SE Üllő SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Monori SE Aranyszarvas SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 Monori SE FC Dabas II. 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 Monori SE Halásztelek FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Monori SE Pereg SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Monori SE Dunavarsányi TE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 Monori SE Törökbálinti TC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 Monori SE Péteri KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Monori SE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Monori SE Monori SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Monori SE Tápiószele SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Monori SE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Monori SE Bugyi SE 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
2 Monori SE Törökbálinti TC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 Monori SE Üllő SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
4 Monori SE UFC Gyömrő 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Monori SE Alsónémedi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Monori SE Örkény SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
7 Monori SE Újhartyán VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
8 Monori SE Aranyszarvas SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 Monori SE FC Dabas II. 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
10 Monori SE Halásztelek FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Monori SE Pereg SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 Monori SE Tápiószele SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 Monori SE Péteri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
14 Monori SE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Monori SE Dunavarsányi TE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 Monori SE Monori SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
 
Alsónémedi SE
----------2 - 1----
Aranyszarvas SE
---------------
Bugyi SE
-----6 - 1---------
Dunavarsányi TE II.
---------------
FC Dabas II.
-2 - 2-------------
Halásztelek FC
-------1 - 1-------
Monori SE
---------------
Örkény SE
---------------
Pereg SE
---------------
Péteri KSK
--------------2 - 4
Taksony SE II.
------------0 - 2--
Tápiószele SE
---------------
Törökbálinti TC
---3 - 0-----------
UFC Gyömrő
---------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3-------
Üllő SE
---------------

Meccsek

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószele SE

Aranyszarvas SE

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aranyszarvas SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Törökbálinti TC
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Aranyszarvas SE
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Taksony SE II.
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom