Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 14. forduló

2018.11.18 - 13:00

Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KISS BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYIKÓ TAMÁS, BRUSZT BENCE
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

37'

SZNOPKA JÁNOS RICHÁRD

 

0 - 2

43'

KURGYIS RÓBERT
BATRINU ALEX BÉLA

60'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 14 11 1 2 54 16 38 34 8.5
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 14 10 3 1 44 13 31 33 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 14 10 1 3 54 30 24 31 9.1
4 Bugyi SE Bugyi SE 14 8 5 1 38 14 24 29 8.6
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 14 9 0 5 43 24 19 27 8.4
6 Örkény SE Örkény SE 14 7 5 2 36 22 14 26 9.1
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 14 7 3 4 44 33 11 24 9.1
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 14 5 4 5 34 27 7 19 8.5
9 Péteri KSK Péteri KSK 14 6 0 8 26 28 -2 18 8.5
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 14 5 3 6 15 25 -10 18 7.9
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 14 5 2 7 35 53 -18 17 8.6
12 Pereg SE Pereg SE 14 4 1 9 20 42 -22 13 7.9
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 14 3 4 7 21 36 -15 13 8.4
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 14 3 2 9 25 36 -11 11 7.9
15 Monori SE Monori SE 14 2 0 12 20 50 -30 6 7.9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 0 0 14 7 67 -60 0 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 6 5 1 0 9 3 6 16 8 6 0 2 18 3 15 18 14 11 1 2 27 6 21 34
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 7 2 4 1 11 6 5 10 7 6 0 1 11 1 10 18 14 8 4 2 22 7 15 28
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 5 7 -2 11 7 5 1 1 13 4 9 16 14 8 3 3 18 11 7 27
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 7 3 2 2 7 7 0 11 7 4 1 2 11 5 6 13 14 7 3 4 18 12 6 24
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 4 2 3 9 7 2 14 5 2 3 0 9 3 6 9 14 6 5 3 18 10 8 23
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 7 2 3 2 7 10 -3 9 7 4 2 1 13 5 8 14 14 6 5 3 20 15 5 23
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 6 3 1 2 6 4 2 10 8 3 1 4 7 8 -1 10 14 6 2 6 13 12 1 20
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 13 8 5 15 6 1 2 3 3 6 -3 5 14 5 5 4 16 14 2 20
9 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 8 7 1 11 7 2 1 4 3 10 -7 7 14 5 3 6 11 17 -6 18
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 2 1 5 5 6 -1 7 6 3 1 2 5 5 0 10 14 5 2 7 10 11 -1 17
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 6 2 1 3 3 12 -9 7 8 2 4 2 12 13 -1 10 14 4 5 5 15 25 -10 17
12 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 3 1 4 8 9 -1 10 6 0 3 3 5 8 -3 3 14 3 4 7 13 17 -4 13
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 6 2 2 2 3 3 0 8 8 1 2 5 6 14 -8 5 14 3 4 7 9 17 -8 13
14 Dunavarsányi TE II. Monori SE 6 2 0 4 7 12 -5 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 14 3 4 7 11 20 -9 13
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 7 0 2 5 3 9 -6 2 7 3 1 3 6 4 2 10 14 3 3 8 9 13 -4 12
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 2 5 2 17 -15 2 7 0 3 4 1 9 -8 3 14 0 5 9 3 26 -23 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 6 4 1 1 18 9 9 13 8 7 0 1 36 7 29 21 14 11 1 2 54 16 38 34
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 7 5 1 1 23 8 15 16 7 5 2 0 21 5 16 17 14 10 3 1 44 13 31 33
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 7 5 0 2 24 16 8 15 7 5 1 1 30 14 16 16 14 10 1 3 54 30 24 31
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 5 3 1 22 11 11 18 5 3 2 0 16 3 13 11 14 8 5 1 38 14 24 29
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 6 5 0 1 21 9 12 15 8 4 0 4 22 15 7 12 14 9 0 5 43 24 19 27
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 7 4 2 1 17 10 7 14 7 3 3 1 19 12 7 12 14 7 5 2 36 22 14 26
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 20 17 3 11 7 4 1 2 24 16 8 13 14 7 3 4 44 33 11 24
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 28 16 12 15 6 1 1 4 6 11 -5 4 14 5 4 5 34 27 7 19
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 7 2 0 5 11 17 -6 6 7 4 0 3 15 11 4 12 14 6 0 8 26 28 -2 18
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 3 2 3 8 12 -4 11 6 2 1 3 7 13 -6 7 14 5 3 6 15 25 -10 18
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 6 3 0 3 12 23 -11 9 8 2 2 4 23 30 -7 8 14 5 2 7 35 53 -18 17
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 6 3 0 3 12 12 0 9 8 1 1 6 8 30 -22 4 14 4 1 9 20 42 -22 13
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 14 12 2 11 7 0 2 5 7 24 -17 2 14 3 4 7 21 36 -15 13
14 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 2 1 5 14 21 -7 7 6 1 1 4 11 15 -4 4 14 3 2 9 25 36 -11 11
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 6 1 0 5 11 23 -12 3 8 1 0 7 9 27 -18 3 14 2 0 12 20 50 -30 6
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 0 7 5 40 -35 0 7 0 0 7 2 27 -25 0 14 0 0 14 7 67 -60 0
 
Alsónémedi SE
---1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 4-1 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 2-3 - 0---1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 1--1 - 23 - 02 - 02 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 2--1 - 2-1 - 9--1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 0-0 - 04 - 0----0 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1----3 - 1-5 - 3
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4---0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 4-4 - 11 - 1---
Pereg SE
-3 - 21 - 33 - 0---1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
----4 - 1-1 - 0--1 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0---0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1-5 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 3-3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 4--
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1---6 - 23 - 2-3 - 0-1 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5--2 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 7-
Üllő SE
-7 - 5----3 - 0-6 - 1--3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Dunavarsányi TE II.

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Örkény SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Taksony SE II.
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
ELMARDT
Pereg SE
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
INFO
Pereg SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Aranyszarvas SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 26. 17:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
06. 02. 17:00
UFC Gyömrő

Monori SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Taksony SE II.
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Bugyi SE
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 10. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Monori SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 01. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 01. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Monori SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Péteri KSK
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Monori SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Üllő SE
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Monori SE
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Örkény SE
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Monori SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 26. 17:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
06. 02. 17:00
Monori SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol