Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 16. forduló

2019.02.23 - 14:00

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
EISENBACHER MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WINKLER LÁSZLÓ, ZSÉLYI CSABA
Pereg SE
Halásztelek FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

GÁSPÁR ANDRÁS

 

0 - 2

27'

KOVÁCS ATTILA

 

0 - 3

52'

GÁSPÁR ANDRÁS

 

0 - 4

59'

GÁSPÁR ANDRÁS
JUHÁSZ BERTALAN

82'

1 - 4

 

 

1 - 5

94'

PINTÉR LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 16 13 1 2 69 16 53 40 9.1
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 16 12 3 1 52 15 37 39 9.4
3 Üllő SE Üllő SE 16 11 2 3 59 33 26 35 8.9
4 Bugyi SE Bugyi SE 16 10 5 1 45 17 28 35 9.2
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 16 10 1 5 46 25 21 31 9.1
6 Örkény SE Örkény SE 16 8 5 3 40 27 13 29 8.6
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 16 7 4 5 40 28 12 25 8.8
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 16 7 3 6 47 41 6 24 8.4
9 Péteri KSK Péteri KSK 16 6 1 9 28 31 -3 19 8.1
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 16 5 3 8 16 29 -13 18 7.9
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 5 3 8 39 59 -20 18 8.6
12 Pereg SE Pereg SE 16 5 1 10 24 48 -24 16 8.2
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 16 3 5 8 24 41 -17 14 8.4
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 16 3 3 10 26 39 -13 12 7.9
15 Monori SE Monori SE 16 3 0 13 23 54 -31 9 7.8
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 16 0 0 16 8 83 -75 0 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 7 1 0 16 3 13 22 8 6 0 2 18 3 15 18 16 13 1 2 34 6 28 40
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 3 4 1 14 7 7 13 8 7 0 1 13 2 11 21 16 10 4 2 27 9 18 34
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 4 2 3 9 7 2 14 7 4 3 0 11 3 8 15 16 8 5 3 20 10 10 29
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 8 4 2 2 9 7 2 14 8 4 2 2 11 5 6 14 16 8 4 4 20 12 8 28
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 5 7 -2 11 9 5 1 3 14 9 5 16 16 8 3 5 19 16 3 27
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 2 5 2 7 10 -3 11 7 4 2 1 13 5 8 14 16 6 7 3 20 15 5 25
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 4 2 2 8 5 3 14 8 3 1 4 7 8 -1 10 16 7 3 6 15 13 2 24
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 13 8 5 15 8 2 3 3 5 6 -1 9 16 6 6 4 18 14 4 24
9 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 2 1 5 5 6 -1 7 8 4 1 3 6 6 0 13 16 6 2 8 11 12 -1 20
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 4 13 -9 10 8 2 4 2 12 13 -1 10 16 5 5 6 16 26 -10 20
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 8 7 1 11 9 2 1 6 4 13 -9 7 16 5 3 8 12 20 -8 18
12 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 3 1 4 8 9 -1 10 8 0 5 3 6 9 -3 5 16 3 6 7 14 18 -4 15
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 0 3 5 3 9 -6 3 8 3 2 3 6 4 2 11 16 3 5 8 9 13 -4 14
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 2 3 3 4 6 -2 9 8 1 2 5 6 14 -8 5 16 3 5 8 10 20 -10 14
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 8 2 0 6 7 14 -7 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 16 3 4 9 11 22 -11 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 2 6 3 19 -16 2 8 0 3 5 1 15 -14 3 16 0 5 11 4 34 -30 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 6 1 1 33 9 24 19 8 7 0 1 36 7 29 21 16 13 1 2 69 16 53 40
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 6 1 1 28 9 19 19 8 6 2 0 24 6 18 20 16 12 3 1 52 15 37 39
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 6 1 2 29 19 10 19 7 5 1 1 30 14 16 16 16 11 2 3 59 33 26 35
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 5 3 1 22 11 11 18 7 5 2 0 23 6 17 17 16 10 5 1 45 17 28 35
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 6 1 1 24 10 14 19 8 4 0 4 22 15 7 12 16 10 1 5 46 25 21 31
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 8 5 2 1 20 12 8 17 8 3 3 2 20 15 5 12 16 8 5 3 40 27 13 29
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 28 16 12 15 8 3 1 4 12 12 0 10 16 7 4 5 40 28 12 25
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 20 17 3 11 9 4 1 4 27 24 3 13 16 7 3 6 47 41 6 24
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 2 0 6 11 18 -7 6 8 4 1 3 17 13 4 13 16 6 1 9 28 31 -3 19
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 3 2 3 8 12 -4 11 8 2 1 5 8 17 -9 7 16 5 3 8 16 29 -13 18
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 16 29 -13 10 8 2 2 4 23 30 -7 8 16 5 3 8 39 59 -20 18
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 4 0 4 16 18 -2 12 8 1 1 6 8 30 -22 4 16 5 1 10 24 48 -24 16
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 14 12 2 11 9 0 3 6 10 29 -19 3 16 3 5 8 24 41 -17 14
14 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 2 1 5 14 21 -7 7 8 1 2 5 12 18 -6 5 16 3 3 10 26 39 -13 12
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 8 2 0 6 14 27 -13 6 8 1 0 7 9 27 -18 3 16 3 0 13 23 54 -31 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 0 8 6 43 -37 0 8 0 0 8 2 40 -38 0 16 0 0 16 8 83 -75 0
 
Alsónémedi SE
---1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 4-1 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 2--1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 1--1 - 23 - 02 - 02 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 2--1 - 2-1 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 0-0 - 04 - 0----0 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1----3 - 1-5 - 3
Monori SE
-2 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 4-4 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
----4 - 10 - 11 - 0--1 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0---0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 1-5 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 3-3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 0--6 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5--2 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 7-
Üllő SE
-7 - 5----3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Pereg SE

2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkény SE
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Monori SE
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Pereg SE
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Törökbálinti TC
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
ELMARDT
Pereg SE
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Pereg SE
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE

Halásztelek FC

2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 01. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 01. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 15. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 15. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 29. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 10. 14. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 10. 27. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 17. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 17. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 03. 02. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 05. 01. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 01. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Monori SE
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 03. 30. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple