Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2019.03.17 - 15:00

Bugyi, Bugyi Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, JAKAB MÁTÉ ATTILA
Bugyi SE
Örkény SE
90'
45'

Gólok

KÓBOR CSABA MIKLÓS

25'

1 - 0

 

NAGY-JÁGER DÁVID

55'

2 - 0

 

 

2 - 1

88'

SZEIBERT ANTAL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 19 15 3 1 62 19 43 48 9.5
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 19 13 3 3 71 20 51 42 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 19 13 2 4 70 40 30 41 9.4
4 Bugyi SE Bugyi SE 19 11 6 2 49 23 26 39 8.3
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 19 11 2 6 53 31 22 35 8.8
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 19 10 4 5 48 30 18 34 9.2
7 Örkény SE Örkény SE 19 9 5 5 47 32 15 32 8.9
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 19 9 4 6 61 45 16 31 8.7
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 19 6 3 10 35 39 -4 21 8.5
10 Péteri KSK Péteri KSK 19 6 2 11 30 37 -7 20 8.3
11 Pereg SE Pereg SE 19 6 2 11 27 54 -27 20 7.8
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 19 5 4 10 20 39 -19 19 7.5
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 19 5 4 10 40 67 -27 19 8.5
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 19 4 6 9 29 46 -17 18 8.1
15 Monori SE Monori SE 19 3 0 16 26 62 -36 9 8.1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 19 1 0 18 13 97 -84 3 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 9 7 2 0 16 3 13 23 10 6 2 2 18 3 15 20 19 13 4 2 34 6 28 43
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 9 4 4 1 16 8 8 16 10 9 0 1 16 3 13 27 19 13 4 2 32 11 21 43
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 11 9 2 17 10 6 1 3 15 9 6 19 19 11 3 5 26 18 8 36
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 9 5 2 2 11 7 4 17 10 5 2 3 12 6 6 17 19 10 4 5 23 13 10 34
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 5 3 3 10 7 3 18 8 4 3 1 12 5 7 15 19 9 6 4 22 12 10 33
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 3 5 2 11 10 1 14 9 5 2 2 17 7 10 17 19 8 7 4 28 17 11 31
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 5 4 1 16 10 6 19 9 3 3 3 6 6 0 12 19 8 7 4 22 16 6 31
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 9 5 2 2 10 6 4 17 10 3 1 6 9 12 -3 10 19 8 3 8 19 18 1 27
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 9 3 1 5 4 14 -10 10 10 3 4 3 13 16 -3 13 19 6 5 8 17 30 -13 23
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 9 8 1 14 10 2 2 6 4 13 -9 8 19 6 4 9 13 21 -8 22
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 2 4 11 9 2 14 9 1 5 3 7 9 -2 8 19 5 7 7 18 18 0 22
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 9 4 1 4 6 8 -2 13 19 6 2 11 12 17 -5 20
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 3 3 4 6 10 -4 12 9 1 3 5 6 14 -8 6 19 4 6 9 12 24 -12 18
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 0 4 6 3 10 -7 4 9 3 2 4 7 6 1 11 19 3 6 10 10 16 -6 15
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 9 2 0 7 7 15 -8 6 10 1 5 4 5 10 -5 8 19 3 5 11 12 25 -13 14
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 0 2 7 3 20 -17 2 10 0 3 7 2 23 -21 3 19 0 5 14 5 43 -38 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 9 7 1 1 32 10 22 22 10 8 2 0 30 9 21 26 19 15 3 1 62 19 43 48
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 9 6 2 1 34 10 24 20 10 7 1 2 37 10 27 22 19 13 3 3 71 20 51 42
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 7 1 2 35 20 15 22 9 6 1 2 35 20 15 19 19 13 2 4 70 40 30 41
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 6 4 1 25 13 12 22 8 5 2 1 24 10 14 17 19 11 6 2 49 23 26 39
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 9 7 1 1 28 11 17 22 10 4 1 5 25 20 5 13 19 11 2 6 53 31 22 35
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 6 3 1 34 18 16 21 9 4 1 4 14 12 2 13 19 10 4 5 48 30 18 34
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 9 6 2 1 25 13 12 20 10 3 3 4 22 19 3 12 19 9 5 5 47 32 15 32
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 33 20 13 17 10 4 2 4 28 25 3 14 19 9 4 6 61 45 16 31
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 1 5 21 21 0 13 9 2 2 5 14 18 -4 8 19 6 3 10 35 39 -4 21
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 2 1 7 12 20 -8 7 9 4 1 4 18 17 1 13 19 6 2 11 30 37 -7 20
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 4 1 5 18 24 -6 13 9 2 1 6 9 30 -21 7 19 6 2 11 27 54 -27 20
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 9 2 1 6 9 22 -13 7 19 5 4 10 20 39 -19 19
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 9 3 1 5 16 31 -15 10 10 2 3 5 24 36 -12 9 19 5 4 10 40 67 -27 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 18 16 2 14 10 0 4 6 11 30 -19 4 19 4 6 9 29 46 -17 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 9 2 0 7 14 29 -15 6 10 1 0 9 12 33 -21 3 19 3 0 16 26 62 -36 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 1 0 8 8 44 -36 3 10 0 0 10 5 53 -48 0 19 1 0 18 13 97 -84 3
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 2-1 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 1-3 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 1-6 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5-7 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Bugyi SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Bugyi SE
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Bugyi SE
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Aranyszarvas SE

Örkény SE

2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Örkény SE
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Örkény SE
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Örkény SE
2019. 03. 10. 14:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Örkény SE
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom