Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2018.08.25 - 17:00

Tápiószele, Tápiószelei SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERKES ISTVÁN, EISENBACHER MIHÁLY
Tápiószele SE
Halásztelek FC
90'
45'

Gólok

JÓNÁS ROLAND

4'

1 - 0

 

KISS ÁDÁM

31'

2 - 0

 

 

2 - 1

40'

GÁSPÁR ANDRÁS
SERES EDUÁRD

43'

3 - 1

 

 

3 - 2

90'

BORBÉLY JENŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 2 2 0 0 8 4 4 6 13
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 2 2 0 0 4 0 4 6 15.5
3 Örkény SE Örkény SE 2 1 1 0 8 3 5 4 14
4 Bugyi SE Bugyi SE 2 1 1 0 7 2 5 4 8
5 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 1 1 0 6 4 2 4 11
6 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 2 1 1 0 3 1 2 4 9.5
7 Pereg SE Pereg SE 2 1 1 0 4 3 1 4 12.5
8 Tápiószele SE Tápiószele SE 2 1 0 1 4 4 0 3 10
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 6.5
10 Monori SE Monori SE 2 1 0 1 5 8 -3 3 8.5
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 0 1 1 3 4 -1 1 7.5
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 0 1 1 5 7 -2 1 2
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 2 0 1 1 4 6 -2 1 7.5
14 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 4 7 -3 0 4
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 3 -3 0 4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 0 8 -8 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
3 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
5 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
6 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 Dunavarsányi TE II. Monori SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 2 0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 2
11 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
14 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
16 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 8 4 4 6
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 2 2 0 0 4 0 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 8 3 5 4
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 7 2 5 4
5 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 4 2 4
6 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
7 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
10 Dunavarsányi TE II. Monori SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 5 8 -3 3
11 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 5 7 -2 1
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
15 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
 
Alsónémedi SE
----------2 - 1----
Aranyszarvas SE
4 - 2--------------
Bugyi SE
-----6 - 1---------
Dunavarsányi TE II.
---------------
FC Dabas II.
-2 - 2-------------
Halásztelek FC
-------1 - 1-------
Monori SE
----4 - 2----------
Örkény SE
---5 - 0-----------
Pereg SE
--------3 - 2------
Péteri KSK
--------------2 - 4
Taksony SE II.
------------0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2---------
Törökbálinti TC
---3 - 0------1 - 0----
UFC Gyömrő
--1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3-------
Üllő SE
--------------4 - 2

Meccsek

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 03. 02. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tápiószele SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Bugyi SE
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószele SE

Halásztelek FC

2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 01. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 01. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 15. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 15. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 29. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 10. 14. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 10. 27. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 17. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 17. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 03. 02. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 05. 01. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 01. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Monori SE
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 03. 30. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom