Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 20. forduló

2019.03.24 - 15:00

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
CSŐSZ BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERKI ANDRÁS, MOLNÁR LÁSZLÓ
Örkény SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

TÓTH ANDRÁS

26'

1 - 0

 

SZÉCSI ATTILA

54'

2 - 0

 

 

2 - 1

82'

SÁRKÖZI NORBERT
TOKICS TAMÁS BENCE

90'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 20 16 3 1 65 21 44 51 9.6
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 20 14 3 3 77 21 56 45 9.2
3 Üllő SE Üllő SE 20 13 3 4 72 42 30 42 9
4 Bugyi SE Bugyi SE 20 11 6 3 52 27 25 39 8.2
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 20 11 3 6 55 33 22 36 8.6
6 Örkény SE Örkény SE 20 10 5 5 50 33 17 35 9.2
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 20 10 4 6 65 48 17 34 8.5
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 19 9 4 6 46 35 11 31 8.3
9 Péteri KSK Péteri KSK 20 7 2 11 34 37 -3 23 8.7
10 Pereg SE Pereg SE 20 7 2 11 30 56 -26 23 8.2
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 20 6 3 11 37 42 -5 21 8.1
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 20 5 5 10 21 40 -19 20 7.8
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 20 5 4 11 42 70 -28 19 8.8
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 20 4 6 10 30 49 -19 18 8
15 Monori SE Monori SE 19 3 0 16 25 63 -38 9 8.4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 20 1 1 18 14 98 -84 4 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 8 2 0 20 3 17 26 10 6 2 2 18 3 15 20 20 14 4 2 38 6 32 46
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 4 5 1 18 10 8 17 10 9 0 1 16 3 13 27 20 13 5 2 34 13 21 44
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 6 2 2 12 7 5 20 10 5 2 3 12 6 6 17 20 11 4 5 24 13 11 37
4 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 5 3 2 13 11 2 18 10 6 1 3 15 9 6 19 20 11 4 5 28 20 8 37
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 5 3 3 10 7 3 18 9 4 4 1 14 7 7 16 20 9 7 4 24 14 10 34
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 3 5 2 11 10 1 14 10 5 3 2 19 9 10 18 20 8 8 4 30 19 11 32
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 9 5 3 1 15 9 6 18 10 3 3 4 6 10 -4 12 19 8 6 5 21 19 2 30
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 10 5 3 2 12 8 4 18 10 3 1 6 9 12 -3 10 20 8 4 8 21 20 1 28
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 4 1 5 5 14 -9 13 10 3 4 3 13 16 -3 13 20 7 5 8 18 30 -12 26
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 2 4 11 9 2 14 10 1 6 3 9 11 -2 9 20 5 8 7 20 20 0 23
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 9 8 1 14 11 2 2 7 4 14 -10 8 20 6 4 10 13 22 -9 22
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 10 4 2 4 6 8 -2 14 20 6 3 11 12 17 -5 21
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 0 4 6 3 10 -7 4 10 4 2 4 9 6 3 14 20 4 6 10 12 16 -4 18
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 3 3 4 6 10 -4 12 10 1 3 6 6 15 -9 6 20 4 6 10 12 25 -13 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 7 17 -10 6 9 1 4 4 4 9 -5 7 19 3 4 12 11 26 -15 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 0 3 7 3 20 -17 3 10 0 3 7 2 23 -21 3 20 0 6 14 5 43 -38 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 8 1 1 35 12 23 25 10 8 2 0 30 9 21 26 20 16 3 1 65 21 44 51
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 7 2 1 40 11 29 23 10 7 1 2 37 10 27 22 20 14 3 3 77 21 56 45
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 7 1 2 35 20 15 22 10 6 2 2 37 22 15 20 20 13 3 4 72 42 30 42
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 6 4 1 25 13 12 22 9 5 2 2 27 14 13 17 20 11 6 3 52 27 25 39
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 10 7 2 1 30 13 17 23 10 4 1 5 25 20 5 13 20 11 3 6 55 33 22 36
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 7 2 1 28 14 14 23 10 3 3 4 22 19 3 12 20 10 5 5 50 33 17 35
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 6 2 2 37 23 14 20 10 4 2 4 28 25 3 14 20 10 4 6 65 48 17 34
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 9 5 3 1 31 17 14 18 10 4 1 5 15 18 -3 13 19 9 4 6 46 35 11 31
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 2 1 7 12 20 -8 7 10 5 1 4 22 17 5 16 20 7 2 11 34 37 -3 23
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 4 1 5 18 24 -6 13 10 3 1 6 12 32 -20 10 20 7 2 11 30 56 -26 23
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 1 5 21 21 0 13 10 2 2 6 16 21 -5 8 20 6 3 11 37 42 -5 21
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 10 2 2 6 10 23 -13 8 20 5 5 10 21 40 -19 20
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 3 1 6 18 34 -16 10 10 2 3 5 24 36 -12 9 20 5 4 11 42 70 -28 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 18 16 2 14 11 0 4 7 12 33 -21 4 20 4 6 10 30 49 -19 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 14 33 -19 6 9 1 0 8 11 30 -19 3 19 3 0 16 25 63 -38 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 1 1 8 9 45 -36 4 10 0 0 10 5 53 -48 0 20 1 1 18 14 98 -84 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1--3 - 1-3 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 1-3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Örkény SE

2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Örkény SE
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Örkény SE
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Örkény SE
2019. 03. 10. 14:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
INFO
Pereg SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
04. 27. 16:30
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
05. 05. 16:30
Aranyszarvas SE
2019. 05. 12. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 12. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 12. 16:30
Örkény SE
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
05. 19. 17:00
UFC Gyömrő
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
05. 25. 17:00
Örkény SE
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 02. 17:00
Üllő SE

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
04. 27. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 04. 16:30
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
05. 11. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 19. 18:00
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
05. 26. 17:00
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 17:00
Tápiószele SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol