Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 21. forduló

2019.03.30 - 15:30

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABADOS TIBOR, GÁSPÁR KRISTÓF TAMÁS
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

WRÁBEL JÓZSEF

 

0 - 2

59'

WRÁBEL TIBOR
KŐSZEGI ZOLTÁN ZALÁN

65'

1 - 2

 

 

1 - 3

71'

WRÁBEL JÓZSEF

 

1 - 4

88'

WRÁBEL JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 21 17 3 1 70 21 49 54 9.4
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 21 15 3 3 84 21 63 48 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 21 14 3 4 75 44 31 45 9.2
4 Bugyi SE Bugyi SE 21 12 6 3 54 27 27 42 8.5
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 21 12 3 6 58 33 25 39 8.8
6 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 21 11 4 6 69 49 20 37 8.9
7 Örkény SE Örkény SE 21 10 5 6 51 36 15 35 9
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 21 10 4 7 49 41 8 34 8.3
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 21 7 3 11 40 43 -3 24 8.1
10 Péteri KSK Péteri KSK 21 7 2 12 34 44 -10 23 8.3
11 Pereg SE Pereg SE 21 7 2 12 31 59 -28 23 8.5
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 21 5 5 11 23 43 -20 20 7.6
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 21 5 4 12 42 73 -31 19 8.6
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 21 4 6 11 31 53 -22 18 7.9
15 Monori SE Monori SE 21 4 0 17 29 67 -38 12 8.4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 21 1 1 19 14 100 -86 4 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 8 2 0 20 3 17 26 11 7 2 2 24 3 21 23 21 15 4 2 44 6 38 49
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 4 5 1 18 10 8 17 11 10 0 1 19 3 16 30 21 14 5 2 37 13 24 47
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 5 3 2 13 11 2 18 11 7 1 3 16 9 7 22 21 12 4 5 29 20 9 40
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 6 2 2 12 7 5 20 11 5 2 4 12 7 5 17 21 11 4 6 24 14 10 37
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 9 4 4 1 14 7 7 16 21 10 7 4 26 14 12 37
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 3 6 2 12 11 1 15 10 5 3 2 19 9 10 18 21 8 9 4 31 20 11 33
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 6 3 2 14 8 6 21 10 3 1 6 9 12 -3 10 21 9 4 8 23 20 3 31
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 5 4 2 16 13 3 19 10 3 3 4 6 10 -4 12 21 8 7 6 22 23 -1 31
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 4 1 5 5 14 -9 13 11 3 4 4 13 18 -5 13 21 7 5 9 18 32 -14 26
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 2 4 12 9 3 17 10 1 6 3 9 11 -2 9 21 6 8 7 21 20 1 26
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 11 4 3 4 7 9 -2 15 21 6 4 11 13 18 -5 22
12 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 9 9 0 14 11 2 2 7 4 14 -10 8 21 6 4 11 13 23 -10 22
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 0 4 7 3 16 -13 4 10 4 2 4 9 6 3 14 21 4 6 11 12 22 -10 18
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 3 3 5 6 11 -5 12 10 1 3 6 6 15 -9 6 21 4 6 11 12 26 -14 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 7 17 -10 6 11 2 5 4 6 10 -4 11 21 4 5 12 13 27 -14 17
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 0 3 7 3 20 -17 3 11 0 3 8 2 25 -23 3 21 0 6 15 5 45 -40 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 8 1 1 35 12 23 25 11 9 2 0 35 9 26 29 21 17 3 1 70 21 49 54
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 7 2 1 40 11 29 23 11 8 1 2 44 10 34 25 21 15 3 3 84 21 63 48
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 8 1 2 38 22 16 25 10 6 2 2 37 22 15 20 21 14 3 4 75 44 31 45
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 9 5 2 2 27 14 13 17 21 12 6 3 54 27 27 42
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 8 2 1 33 13 20 26 10 4 1 5 25 20 5 13 21 12 3 6 58 33 25 39
6 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 6 2 2 37 23 14 20 11 5 2 4 32 26 6 17 21 11 4 6 69 49 20 37
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 7 2 1 28 14 14 23 11 3 3 5 23 22 1 12 21 10 5 6 51 36 15 35
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 6 3 2 34 23 11 21 10 4 1 5 15 18 -3 13 21 10 4 7 49 41 8 34
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 1 5 24 22 2 16 10 2 2 6 16 21 -5 8 21 7 3 11 40 43 -3 24
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 2 1 8 12 27 -15 7 10 5 1 4 22 17 5 16 21 7 2 12 34 44 -10 23
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 4 1 6 19 27 -8 13 10 3 1 6 12 32 -20 10 21 7 2 12 31 59 -28 23
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 11 2 2 7 12 26 -14 8 21 5 5 11 23 43 -20 20
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 3 1 6 18 34 -16 10 11 2 3 6 24 39 -15 9 21 5 4 12 42 73 -31 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 19 20 -1 14 11 0 4 7 12 33 -21 4 21 4 6 11 31 53 -22 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 14 33 -19 6 11 2 0 9 15 34 -19 6 21 4 0 17 29 67 -38 12
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 1 1 8 9 45 -36 4 11 0 0 11 5 55 -50 0 21 1 1 19 14 100 -86 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 1-3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószele SE

Újhartyán VSE

2018. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
UFC Gyömrő
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Monori SE
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Újhartyán VSE
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom