Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 21. forduló

2019.03.30 - 14:30

Péteri, Péteri KSK sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABOLCSI TAMÁS, SZEIFERT DÁVID
Péteri KSK
UFC Gyömrő
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

TÓTH TAMÁS

 

0 - 2

10'

HORVÁTH PÉTER

 

0 - 3

19'

KISS SZABOLCS

 

0 - 4

30'

POTOCSKA ÁDÁM

 

0 - 5

34'

RONTÓ ROLAND

 

0 - 6

39'

KISS SZABOLCS

 

0 - 7

87'

SZEGEDI MIKE ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 21 17 3 1 70 21 49 54 9.4
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 21 15 3 3 84 21 63 48 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 21 14 3 4 75 44 31 45 9.2
4 Bugyi SE Bugyi SE 21 12 6 3 54 27 27 42 8.5
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 21 12 3 6 58 33 25 39 8.8
6 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 21 11 4 6 69 49 20 37 8.9
7 Örkény SE Örkény SE 21 10 5 6 51 36 15 35 9
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 21 10 4 7 49 41 8 34 8.3
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 21 7 3 11 40 43 -3 24 8.1
10 Péteri KSK Péteri KSK 21 7 2 12 34 44 -10 23 8.3
11 Pereg SE Pereg SE 21 7 2 12 31 59 -28 23 8.5
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 21 5 5 11 23 43 -20 20 7.6
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 21 5 4 12 42 73 -31 19 8.6
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 21 4 6 11 31 53 -22 18 7.9
15 Monori SE Monori SE 21 4 0 17 29 67 -38 12 8.4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 21 1 1 19 14 100 -86 4 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 8 2 0 20 3 17 26 11 7 2 2 24 3 21 23 21 15 4 2 44 6 38 49
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 4 5 1 18 10 8 17 11 10 0 1 19 3 16 30 21 14 5 2 37 13 24 47
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 5 3 2 13 11 2 18 11 7 1 3 16 9 7 22 21 12 4 5 29 20 9 40
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 6 2 2 12 7 5 20 11 5 2 4 12 7 5 17 21 11 4 6 24 14 10 37
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 9 4 4 1 14 7 7 16 21 10 7 4 26 14 12 37
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 3 6 2 12 11 1 15 10 5 3 2 19 9 10 18 21 8 9 4 31 20 11 33
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 6 3 2 14 8 6 21 10 3 1 6 9 12 -3 10 21 9 4 8 23 20 3 31
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 5 4 2 16 13 3 19 10 3 3 4 6 10 -4 12 21 8 7 6 22 23 -1 31
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 4 1 5 5 14 -9 13 11 3 4 4 13 18 -5 13 21 7 5 9 18 32 -14 26
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 2 4 12 9 3 17 10 1 6 3 9 11 -2 9 21 6 8 7 21 20 1 26
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 11 4 3 4 7 9 -2 15 21 6 4 11 13 18 -5 22
12 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 9 9 0 14 11 2 2 7 4 14 -10 8 21 6 4 11 13 23 -10 22
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 0 4 7 3 16 -13 4 10 4 2 4 9 6 3 14 21 4 6 11 12 22 -10 18
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 3 3 5 6 11 -5 12 10 1 3 6 6 15 -9 6 21 4 6 11 12 26 -14 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 7 17 -10 6 11 2 5 4 6 10 -4 11 21 4 5 12 13 27 -14 17
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 0 3 7 3 20 -17 3 11 0 3 8 2 25 -23 3 21 0 6 15 5 45 -40 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 8 1 1 35 12 23 25 11 9 2 0 35 9 26 29 21 17 3 1 70 21 49 54
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 7 2 1 40 11 29 23 11 8 1 2 44 10 34 25 21 15 3 3 84 21 63 48
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 8 1 2 38 22 16 25 10 6 2 2 37 22 15 20 21 14 3 4 75 44 31 45
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 9 5 2 2 27 14 13 17 21 12 6 3 54 27 27 42
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 8 2 1 33 13 20 26 10 4 1 5 25 20 5 13 21 12 3 6 58 33 25 39
6 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 6 2 2 37 23 14 20 11 5 2 4 32 26 6 17 21 11 4 6 69 49 20 37
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 7 2 1 28 14 14 23 11 3 3 5 23 22 1 12 21 10 5 6 51 36 15 35
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 6 3 2 34 23 11 21 10 4 1 5 15 18 -3 13 21 10 4 7 49 41 8 34
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 1 5 24 22 2 16 10 2 2 6 16 21 -5 8 21 7 3 11 40 43 -3 24
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 2 1 8 12 27 -15 7 10 5 1 4 22 17 5 16 21 7 2 12 34 44 -10 23
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 4 1 6 19 27 -8 13 10 3 1 6 12 32 -20 10 21 7 2 12 31 59 -28 23
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 11 2 2 7 12 26 -14 8 21 5 5 11 23 43 -20 20
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 3 1 6 18 34 -16 10 11 2 3 6 24 39 -15 9 21 5 4 12 42 73 -31 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 19 20 -1 14 11 0 4 7 12 33 -21 4 21 4 6 11 31 53 -22 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 14 33 -19 6 11 2 0 9 15 34 -19 6 21 4 0 17 29 67 -38 12
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 1 1 8 9 45 -36 4 11 0 0 11 5 55 -50 0 21 1 1 19 14 100 -86 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 1-3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Péteri KSK

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 27. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 02. 14:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Péteri KSK
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Péteri KSK
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Péteri KSK

UFC Gyömrő

2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
UFC Gyömrő
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
UFC Gyömrő
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
UFC Gyömrő
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
2019. 02. 23. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Taksony SE II.
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Pereg SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aranyszarvas SE
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Üllő SE
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Törökbálinti TC
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Újhartyán VSE
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
UFC Gyömrő
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom