Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 22. forduló

2019.04.06 - 16:00

Törökbálint, Törökbálinti Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ADRIÁN, NÉMETH GERGELY
Törökbálinti TC
Péteri KSK
90'
45'

Gólok

MINDLER NORBERT

1'

1 - 0

 

OLAJ GYÖRGY ÁDÁM

11'

2 - 0

 

VATTAMÁNY DÁVID

17'

3 - 0

 

SZIKES PÉTER

55'

4 - 0

 

KÁLMÁN KORNÉL

74'

5 - 0

 

ZIMON GÁBOR

86'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 22 18 3 1 76 21 55 57 9.5
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 22 16 3 3 87 21 66 51 9.2
3 Üllő SE Üllő SE 22 14 3 5 77 47 30 45 9.4
4 Bugyi SE Bugyi SE 22 13 6 3 55 27 28 45 8.8
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 22 12 4 6 58 33 25 40 9
6 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 22 12 4 6 71 50 21 39 8.9 (-1 pont)
7 Örkény SE Örkény SE 22 11 5 6 53 37 16 38 9
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 22 10 4 8 50 43 7 34 8.2
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 22 7 3 12 41 45 -4 24 8
10 Péteri KSK Péteri KSK 22 7 2 13 34 50 -16 23 8
11 Pereg SE Pereg SE 22 7 2 13 31 62 -31 23 8.2
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 22 6 4 12 45 75 -30 22 8.3
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 22 5 6 11 37 57 -20 21 8.3
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 22 5 5 12 23 44 -21 20 7.3
15 Monori SE Monori SE 22 4 1 17 29 67 -38 13 8.2
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 22 1 1 20 18 106 -88 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 11 8 3 0 20 3 17 27 11 7 2 2 24 3 21 23 22 15 5 2 44 6 38 50
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 11 5 5 1 21 10 11 20 11 10 0 1 19 3 16 30 22 15 5 2 40 13 27 50
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 11 5 3 3 13 12 1 17 11 7 1 3 16 9 7 22 22 12 4 6 29 21 8 39
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 11 6 3 2 12 7 5 21 11 5 2 4 12 7 5 17 22 11 5 6 24 14 10 38
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 10 4 5 1 14 7 7 17 22 10 8 4 26 14 12 38
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 3 6 2 12 11 1 15 11 5 4 2 20 10 10 19 22 8 10 4 32 21 11 34
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 6 3 2 14 8 6 21 11 3 2 6 9 12 -3 11 22 9 5 8 23 20 3 32
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 5 4 2 16 13 3 19 11 3 4 4 6 10 -4 13 22 8 8 6 22 23 -1 32
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 2 4 12 9 3 17 11 2 6 3 10 11 -1 12 22 7 8 7 22 20 2 29
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 11 4 2 5 6 15 -9 14 11 3 4 4 13 18 -5 13 22 7 6 9 19 33 -14 27
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 9 9 0 14 12 3 2 7 7 15 -8 11 22 7 4 11 16 24 -8 25
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 11 2 2 7 6 9 -3 8 11 4 3 4 7 9 -2 15 22 6 5 11 13 18 -5 23
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 3 3 5 6 11 -5 12 11 1 4 6 6 15 -9 7 22 4 7 11 12 26 -14 19
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 0 4 7 3 16 -13 4 11 4 2 5 9 9 0 14 22 4 6 12 12 25 -13 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 11 2 1 8 7 17 -10 7 11 2 5 4 6 10 -4 11 22 4 6 12 13 27 -14 18
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 0 3 8 4 23 -19 3 11 0 3 8 2 25 -23 3 22 0 6 16 6 48 -42 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 11 9 1 1 41 12 29 28 11 9 2 0 35 9 26 29 22 18 3 1 76 21 55 57
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 11 8 2 1 43 11 32 26 11 8 1 2 44 10 34 25 22 16 3 3 87 21 66 51
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 8 1 2 38 22 16 25 11 6 2 3 39 25 14 20 22 14 3 5 77 47 30 45
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 10 6 2 2 28 14 14 20 22 13 6 3 55 27 28 45
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 8 2 1 33 13 20 26 11 4 2 5 25 20 5 14 22 12 4 6 58 33 25 40
6 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 11 7 2 2 39 24 15 22 11 5 2 4 32 26 6 17 22 12 4 6 71 50 21 39
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 11 8 2 1 30 15 15 26 11 3 3 5 23 22 1 12 22 11 5 6 53 37 16 38
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 6 3 2 34 23 11 21 11 4 1 6 16 20 -4 13 22 10 4 8 50 43 7 34
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 1 5 24 22 2 16 11 2 2 7 17 23 -6 8 22 7 3 12 41 45 -4 24
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 2 1 8 12 27 -15 7 11 5 1 5 22 23 -1 16 22 7 2 13 34 50 -16 23
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 4 1 6 19 27 -8 13 11 3 1 7 12 35 -23 10 22 7 2 13 31 62 -31 23
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 11 4 1 6 21 36 -15 13 11 2 3 6 24 39 -15 9 22 6 4 12 45 75 -30 22
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 19 20 -1 14 12 1 4 7 18 37 -19 7 22 5 6 11 37 57 -20 21
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 11 3 3 5 11 18 -7 12 11 2 2 7 12 26 -14 8 22 5 5 12 23 44 -21 20
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 11 2 1 8 14 33 -19 7 11 2 0 9 15 34 -19 6 22 4 1 17 29 67 -38 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 1 1 9 13 51 -38 4 11 0 0 11 5 55 -50 0 22 1 1 20 18 106 -88 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10-3 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 6-1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 10 - 00 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 12 - 13 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 16 - 01 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Törökbálinti TC

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Péteri sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2019. 03. 30. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 03. 30. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Törökbálinti TC
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Törökbálinti TC
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Monori SE
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Törökbálinti TC
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC

Péteri KSK

2018. 08. 18. 17:00
Péteri sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 02. 16:30
Péteri sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Péteri sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 29. 16:00
Péteri sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 27. 13:30
Péteri sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Péteri KSK
2019. 03. 30. 14:30
Péteri sportpálya
2019. 03. 30. 14:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 13. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 04. 27. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Péteri KSK
2019. 05. 11. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom