Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 22. forduló

2019.04.07 - 16:00

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KISS SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS NORBERT, SZABÓ LAURA EMERENCIA
Örkény SE
Halásztelek FC
90'
45'

Gólok

SZEIBERT ANTAL

50'

1 - 0

 

LIPTÁK NORBERT FERENC

90'

2 - 0

 

 

2 - 1

94'

ÁRKOCSEVICS MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 22 18 3 1 76 21 55 57 9.5
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 22 16 3 3 87 21 66 51 9.2
3 Üllő SE Üllő SE 22 14 3 5 77 47 30 45 9.4
4 Bugyi SE Bugyi SE 22 13 6 3 55 27 28 45 8.8
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 22 12 4 6 58 33 25 40 9
6 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 22 12 4 6 71 50 21 39 8.9 (-1 pont)
7 Örkény SE Örkény SE 22 11 5 6 53 37 16 38 9
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 22 10 4 8 50 43 7 34 8.2
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 22 7 3 12 41 45 -4 24 8
10 Péteri KSK Péteri KSK 22 7 2 13 34 50 -16 23 8
11 Pereg SE Pereg SE 22 7 2 13 31 62 -31 23 8.2
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 22 6 4 12 45 75 -30 22 8.3
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 22 5 6 11 37 57 -20 21 8.3
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 22 5 5 12 23 44 -21 20 7.3
15 Monori SE Monori SE 22 4 1 17 29 67 -38 13 8.2
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 22 1 1 20 18 106 -88 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 11 8 3 0 20 3 17 27 11 7 2 2 24 3 21 23 22 15 5 2 44 6 38 50
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 11 5 5 1 21 10 11 20 11 10 0 1 19 3 16 30 22 15 5 2 40 13 27 50
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 11 5 3 3 13 12 1 17 11 7 1 3 16 9 7 22 22 12 4 6 29 21 8 39
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 11 6 3 2 12 7 5 21 11 5 2 4 12 7 5 17 22 11 5 6 24 14 10 38
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 10 4 5 1 14 7 7 17 22 10 8 4 26 14 12 38
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 3 6 2 12 11 1 15 11 5 4 2 20 10 10 19 22 8 10 4 32 21 11 34
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 6 3 2 14 8 6 21 11 3 2 6 9 12 -3 11 22 9 5 8 23 20 3 32
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 5 4 2 16 13 3 19 11 3 4 4 6 10 -4 13 22 8 8 6 22 23 -1 32
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 2 4 12 9 3 17 11 2 6 3 10 11 -1 12 22 7 8 7 22 20 2 29
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 11 4 2 5 6 15 -9 14 11 3 4 4 13 18 -5 13 22 7 6 9 19 33 -14 27
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 9 9 0 14 12 3 2 7 7 15 -8 11 22 7 4 11 16 24 -8 25
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 11 2 2 7 6 9 -3 8 11 4 3 4 7 9 -2 15 22 6 5 11 13 18 -5 23
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 3 3 5 6 11 -5 12 11 1 4 6 6 15 -9 7 22 4 7 11 12 26 -14 19
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 0 4 7 3 16 -13 4 11 4 2 5 9 9 0 14 22 4 6 12 12 25 -13 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 11 2 1 8 7 17 -10 7 11 2 5 4 6 10 -4 11 22 4 6 12 13 27 -14 18
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 0 3 8 4 23 -19 3 11 0 3 8 2 25 -23 3 22 0 6 16 6 48 -42 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 11 9 1 1 41 12 29 28 11 9 2 0 35 9 26 29 22 18 3 1 76 21 55 57
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 11 8 2 1 43 11 32 26 11 8 1 2 44 10 34 25 22 16 3 3 87 21 66 51
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 8 1 2 38 22 16 25 11 6 2 3 39 25 14 20 22 14 3 5 77 47 30 45
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 10 6 2 2 28 14 14 20 22 13 6 3 55 27 28 45
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 8 2 1 33 13 20 26 11 4 2 5 25 20 5 14 22 12 4 6 58 33 25 40
6 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 11 7 2 2 39 24 15 22 11 5 2 4 32 26 6 17 22 12 4 6 71 50 21 39
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 11 8 2 1 30 15 15 26 11 3 3 5 23 22 1 12 22 11 5 6 53 37 16 38
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 6 3 2 34 23 11 21 11 4 1 6 16 20 -4 13 22 10 4 8 50 43 7 34
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 1 5 24 22 2 16 11 2 2 7 17 23 -6 8 22 7 3 12 41 45 -4 24
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 2 1 8 12 27 -15 7 11 5 1 5 22 23 -1 16 22 7 2 13 34 50 -16 23
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 4 1 6 19 27 -8 13 11 3 1 7 12 35 -23 10 22 7 2 13 31 62 -31 23
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 11 4 1 6 21 36 -15 13 11 2 3 6 24 39 -15 9 22 6 4 12 45 75 -30 22
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 19 20 -1 14 12 1 4 7 18 37 -19 7 22 5 6 11 37 57 -20 21
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 11 3 3 5 11 18 -7 12 11 2 2 7 12 26 -14 8 22 5 5 12 23 44 -21 20
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 11 2 1 8 14 33 -19 7 11 2 0 9 15 34 -19 6 22 4 1 17 29 67 -38 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 1 1 9 13 51 -38 4 11 0 0 11 5 55 -50 0 22 1 1 20 18 106 -88 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10-3 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 6-1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 10 - 00 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 12 - 13 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 16 - 01 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Örkény SE

2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Örkény SE
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Örkény SE
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Örkény SE
2019. 03. 10. 14:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Örkény SE
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE

Halásztelek FC

2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 05. 01. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 01. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Monori SE
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom