Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 22. forduló

2019.04.07 - 16:00

Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MALIK DÓRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BÁLINT, FEIGL GÁBOR
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

ANTAL DOMINIK

 

0 - 2

40'

FARKAS KRISZTIÁN

 

0 - 3

41'

ANTAL DOMINIK
KREISZ VIKTOR

43'

1 - 3

 

KREISZ VIKTOR

49'

2 - 3

 

KREISZ VIKTOR

50'

3 - 3

 

 

3 - 4

53'

HOLECZ DÁNIEL

 

3 - 5

55'

TAKÁCS KORNÉL
KREISZ VIKTOR

64'

4 - 5

 

 

4 - 6

77'

PAPP GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 22 18 3 1 76 21 55 57 9.5
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 22 16 3 3 87 21 66 51 9.2
3 Üllő SE Üllő SE 22 14 3 5 77 47 30 45 9.4
4 Bugyi SE Bugyi SE 22 13 6 3 55 27 28 45 8.8
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 22 12 4 6 58 33 25 40 9
6 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 22 12 4 6 71 50 21 39 8.9 (-1 pont)
7 Örkény SE Örkény SE 22 11 5 6 53 37 16 38 9
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 22 10 4 8 50 43 7 34 8.2
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 22 7 3 12 41 45 -4 24 8
10 Péteri KSK Péteri KSK 22 7 2 13 34 50 -16 23 8
11 Pereg SE Pereg SE 22 7 2 13 31 62 -31 23 8.2
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 22 6 4 12 45 75 -30 22 8.3
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 22 5 6 11 37 57 -20 21 8.3
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 22 5 5 12 23 44 -21 20 7.3
15 Monori SE Monori SE 22 4 1 17 29 67 -38 13 8.2
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 22 1 1 20 18 106 -88 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 11 8 3 0 20 3 17 27 11 7 2 2 24 3 21 23 22 15 5 2 44 6 38 50
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 11 5 5 1 21 10 11 20 11 10 0 1 19 3 16 30 22 15 5 2 40 13 27 50
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 11 5 3 3 13 12 1 17 11 7 1 3 16 9 7 22 22 12 4 6 29 21 8 39
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 11 6 3 2 12 7 5 21 11 5 2 4 12 7 5 17 22 11 5 6 24 14 10 38
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 10 4 5 1 14 7 7 17 22 10 8 4 26 14 12 38
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 3 6 2 12 11 1 15 11 5 4 2 20 10 10 19 22 8 10 4 32 21 11 34
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 6 3 2 14 8 6 21 11 3 2 6 9 12 -3 11 22 9 5 8 23 20 3 32
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 5 4 2 16 13 3 19 11 3 4 4 6 10 -4 13 22 8 8 6 22 23 -1 32
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 2 4 12 9 3 17 11 2 6 3 10 11 -1 12 22 7 8 7 22 20 2 29
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 11 4 2 5 6 15 -9 14 11 3 4 4 13 18 -5 13 22 7 6 9 19 33 -14 27
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 9 9 0 14 12 3 2 7 7 15 -8 11 22 7 4 11 16 24 -8 25
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 11 2 2 7 6 9 -3 8 11 4 3 4 7 9 -2 15 22 6 5 11 13 18 -5 23
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 3 3 5 6 11 -5 12 11 1 4 6 6 15 -9 7 22 4 7 11 12 26 -14 19
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 0 4 7 3 16 -13 4 11 4 2 5 9 9 0 14 22 4 6 12 12 25 -13 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 11 2 1 8 7 17 -10 7 11 2 5 4 6 10 -4 11 22 4 6 12 13 27 -14 18
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 0 3 8 4 23 -19 3 11 0 3 8 2 25 -23 3 22 0 6 16 6 48 -42 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 11 9 1 1 41 12 29 28 11 9 2 0 35 9 26 29 22 18 3 1 76 21 55 57
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 11 8 2 1 43 11 32 26 11 8 1 2 44 10 34 25 22 16 3 3 87 21 66 51
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 8 1 2 38 22 16 25 11 6 2 3 39 25 14 20 22 14 3 5 77 47 30 45
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 10 6 2 2 28 14 14 20 22 13 6 3 55 27 28 45
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 8 2 1 33 13 20 26 11 4 2 5 25 20 5 14 22 12 4 6 58 33 25 40
6 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 11 7 2 2 39 24 15 22 11 5 2 4 32 26 6 17 22 12 4 6 71 50 21 39
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 11 8 2 1 30 15 15 26 11 3 3 5 23 22 1 12 22 11 5 6 53 37 16 38
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 6 3 2 34 23 11 21 11 4 1 6 16 20 -4 13 22 10 4 8 50 43 7 34
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 1 5 24 22 2 16 11 2 2 7 17 23 -6 8 22 7 3 12 41 45 -4 24
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 2 1 8 12 27 -15 7 11 5 1 5 22 23 -1 16 22 7 2 13 34 50 -16 23
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 4 1 6 19 27 -8 13 11 3 1 7 12 35 -23 10 22 7 2 13 31 62 -31 23
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 11 4 1 6 21 36 -15 13 11 2 3 6 24 39 -15 9 22 6 4 12 45 75 -30 22
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 19 20 -1 14 12 1 4 7 18 37 -19 7 22 5 6 11 37 57 -20 21
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 11 3 3 5 11 18 -7 12 11 2 2 7 12 26 -14 8 22 5 5 12 23 44 -21 20
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 11 2 1 8 14 33 -19 7 11 2 0 9 15 34 -19 6 22 4 1 17 29 67 -38 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 1 1 9 13 51 -38 4 11 0 0 11 5 55 -50 0 22 1 1 20 18 106 -88 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10-3 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 6-1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 10 - 00 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 12 - 13 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 16 - 01 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Dunavarsányi TE II.

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Örkény SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Taksony SE II.
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
ELMARDT
Pereg SE
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Pereg SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Aranyszarvas SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
UFC Gyömrő

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószele SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom