Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 23. forduló

2019.04.14 - 16:00

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS ADRIAN - MARIUS, FAZEKAS ATTILA
Pereg SE
Törökbálinti TC
90'
45'

Gólok

ÚJFALUSI ROLAND

42'

1 - 0

 

 

1 - 1

47'

HEGEDŰS JÁNOS ISTVÁN
JUHÁSZ BERTALAN

50'

2 - 1

 

 

2 - 2

94'

RÓZA LÁSZLÓ JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 23 18 4 1 78 23 55 58 9.7
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 23 17 3 3 92 22 70 54 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 23 15 3 5 79 47 32 48 9.2
4 Bugyi SE Bugyi SE 23 13 6 4 55 29 26 45 8.5
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 23 12 4 7 59 38 21 40 8.7
6 Örkény SE Örkény SE 23 11 6 6 55 39 16 39 9.2
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 23 12 5 6 73 52 21 37 8.8 (-4 pont)
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 23 10 5 8 52 45 7 35 8.1
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 23 8 3 12 43 45 -2 27 8.2
10 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 23 7 4 12 52 76 -24 25 8.8
11 Péteri KSK Péteri KSK 23 7 3 13 36 52 -16 24 7.8
12 Pereg SE Pereg SE 23 7 3 13 33 64 -31 24 7.8
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 23 6 6 11 42 58 -16 24 8.4
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 23 5 5 13 24 49 -25 20 7.6
15 Monori SE Monori SE 23 4 1 18 30 74 -44 13 8.4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 23 1 1 21 18 108 -90 4 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 11 8 3 0 20 3 17 27 12 8 2 2 26 4 22 26 23 16 5 2 46 7 39 53
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 11 5 5 1 21 10 11 20 12 10 0 2 19 4 15 30 23 15 5 3 40 14 26 50
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 11 5 3 3 13 12 1 17 12 8 1 3 18 9 9 22 23 13 4 6 31 21 10 39
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 11 6 3 2 12 7 5 21 12 5 3 4 13 8 5 18 23 11 6 6 25 15 10 39
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 11 4 6 1 14 7 7 18 23 10 9 4 26 14 12 39
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 12 3 7 2 12 11 1 16 11 5 4 2 20 10 10 19 23 8 11 4 32 21 11 35
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 12 6 3 3 15 10 5 21 11 3 2 6 9 12 -3 11 23 9 5 9 24 22 2 32
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 12 5 4 3 16 15 1 19 11 3 4 4 6 10 -4 13 23 8 8 7 22 25 -3 32
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 12 5 2 5 9 16 -7 17 11 3 4 4 13 18 -5 13 23 8 6 9 22 34 -12 30
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 12 5 3 4 12 9 3 18 11 2 6 3 10 11 -1 12 23 7 9 7 22 20 2 30
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 11 5 2 4 13 10 3 17 12 3 2 7 7 15 -8 11 23 8 4 11 20 25 -5 28
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 11 2 2 7 6 9 -3 8 12 4 3 5 8 13 -5 15 23 6 5 12 14 22 -8 23
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 12 4 3 5 7 11 -4 15 11 1 4 6 6 15 -9 7 23 5 7 11 13 26 -13 22
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 12 0 5 7 4 17 -13 5 11 4 2 5 9 9 0 14 23 4 7 12 13 26 -13 19
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 11 2 1 8 7 17 -10 7 12 2 5 5 7 13 -6 11 23 4 6 13 14 30 -16 18
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 0 3 8 4 23 -19 3 12 0 4 8 2 25 -23 4 23 0 7 16 6 48 -42 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 11 9 1 1 41 12 29 28 12 9 3 0 37 11 26 30 23 18 4 1 78 23 55 58
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 11 8 2 1 43 11 32 26 12 9 1 2 49 11 38 28 23 17 3 3 92 22 70 54
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 12 9 1 2 40 22 18 28 11 6 2 3 39 25 14 20 23 15 3 5 79 47 32 48
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 11 6 2 3 28 16 12 20 23 13 6 4 55 29 26 45
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 12 8 2 2 34 18 16 26 11 4 2 5 25 20 5 14 23 12 4 7 59 38 21 40
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 11 8 2 1 30 15 15 26 12 3 4 5 25 24 1 13 23 11 6 6 55 39 16 39
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 11 7 2 2 39 24 15 22 12 5 3 4 34 28 6 15 23 12 5 6 73 52 21 37
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 12 6 4 2 36 25 11 22 11 4 1 6 16 20 -4 13 23 10 5 8 52 45 7 35
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 12 6 1 5 26 22 4 19 11 2 2 7 17 23 -6 8 23 8 3 12 43 45 -2 27
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 12 5 1 6 28 37 -9 16 11 2 3 6 24 39 -15 9 23 7 4 12 52 76 -24 25
11 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 12 2 2 8 14 29 -15 8 11 5 1 5 22 23 -1 16 23 7 3 13 36 52 -16 24
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 12 4 2 6 21 29 -8 14 11 3 1 7 12 35 -23 10 23 7 3 13 33 64 -31 24
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 11 5 2 4 24 21 3 17 12 1 4 7 18 37 -19 7 23 6 6 11 42 58 -16 24
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 11 3 3 5 11 18 -7 12 12 2 2 8 13 31 -18 8 23 5 5 13 24 49 -25 20
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 11 2 1 8 14 33 -19 7 12 2 0 10 16 41 -25 6 23 4 1 18 30 74 -44 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 1 1 9 13 51 -38 4 12 0 0 12 5 57 -52 0 23 1 1 21 18 108 -90 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0-2 - 01 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10-3 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 6-1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0-5 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 10 - 00 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 12 - 13 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 22 - 21 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 16 - 01 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 52 - 06 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Pereg SE

2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Pereg SE
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Alsónémedi SE
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Monori SE
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Pereg SE
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Törökbálinti TC
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
ELMARDT
Pereg SE
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Pereg SE
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Taksony SE II.
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE

Törökbálinti TC

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Törökbálinti TC
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Törökbálinti TC
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Monori SE
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Törökbálinti TC
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom