Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 24. forduló

2019.04.18 - 19:00

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Monori SE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

SZNOPKA JÁNOS RICHÁRD

13'

1 - 0

 

VIRÁG LEVENTE ISTVÁN

15'

2 - 0

 

KRIZSÁN MÁTÉ

28'

3 - 0

 

BÁNSZKI VIKTOR

80'

4 - 0

 

 

4 - 1

81'

POTEMKIN KÁROLY

 

4 - 2

83'

POTEMKIN KÁROLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 24 19 4 1 89 25 64 61 9.4
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 24 18 3 3 99 22 77 57 9.2
3 Üllő SE Üllő SE 24 15 3 6 81 51 30 48 9.5
4 Bugyi SE Bugyi SE 24 14 6 4 57 30 27 48 8.7
5 Örkény SE Örkény SE 24 12 6 6 60 40 20 42 9.3
6 Tápiószele SE Tápiószele SE 24 12 4 8 61 49 12 40 8.3
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 24 11 5 8 58 45 13 38 8.5
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 24 12 5 7 74 54 20 37 8.7 (-4 pont)
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 24 9 3 12 44 45 -1 30 8.5
10 Péteri KSK Péteri KSK 24 8 3 13 38 53 -15 27 7.9
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 24 7 4 13 52 83 -31 25 8.4
12 Pereg SE Pereg SE 24 7 3 14 34 69 -35 24 7.7
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 24 6 6 12 43 60 -17 24 8.3
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 24 5 5 14 24 50 -26 20 7.6
15 Monori SE Monori SE 24 5 1 18 34 76 -42 16 8.2
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 24 1 1 22 18 114 -96 4 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 12 9 3 0 24 3 21 30 12 8 2 2 26 4 22 26 24 17 5 2 50 7 43 56
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 12 6 5 1 27 11 16 23 12 10 0 2 19 4 15 30 24 16 5 3 46 15 31 53
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 12 7 3 2 15 7 8 24 12 5 3 4 13 8 5 18 24 12 6 6 28 15 13 42
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 12 5 6 1 15 7 8 21 24 11 9 4 27 14 13 42
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 12 5 3 4 13 13 0 17 12 8 1 3 18 9 9 22 24 13 4 7 31 22 9 39
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 12 5 4 3 16 15 1 19 12 4 4 4 8 10 -2 16 24 9 8 7 24 25 -1 35
7 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 12 3 7 2 12 11 1 16 12 5 4 3 20 13 7 19 24 8 11 5 32 24 8 35
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 12 5 3 4 12 9 3 18 12 3 6 3 11 11 0 15 24 8 9 7 23 20 3 33
9 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 12 6 3 3 15 10 5 21 12 3 2 7 10 18 -8 11 24 9 5 10 25 28 -3 32
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 12 5 2 5 9 16 -7 17 12 3 4 5 13 22 -9 13 24 8 6 10 22 38 -16 30
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 12 5 2 5 13 11 2 17 12 3 2 7 7 15 -8 11 24 8 4 12 20 26 -6 28
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 12 2 2 8 6 10 -4 8 12 4 3 5 8 13 -5 15 24 6 5 13 14 23 -9 23
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 12 0 5 7 4 17 -13 5 12 5 2 5 10 9 1 17 24 5 7 12 14 26 -12 22
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 12 4 3 5 7 11 -4 15 12 1 4 7 6 18 -12 7 24 5 7 12 13 29 -16 22
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 12 3 1 8 10 17 -7 10 12 2 5 5 7 13 -6 11 24 5 6 13 17 30 -13 21
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 12 0 3 9 4 25 -21 3 12 0 4 8 2 25 -23 4 24 0 7 17 6 50 -44 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 12 10 1 1 52 14 38 31 12 9 3 0 37 11 26 30 24 19 4 1 89 25 64 61
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 12 9 2 1 50 11 39 29 12 9 1 2 49 11 38 28 24 18 3 3 99 22 77 57
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 12 9 1 2 40 22 18 28 12 6 2 4 41 29 12 20 24 15 3 6 81 51 30 48
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 12 7 2 3 30 17 13 23 24 14 6 4 57 30 27 48
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 12 9 2 1 35 16 19 29 12 3 4 5 25 24 1 13 24 12 6 6 60 40 20 42
6 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 12 8 2 2 34 18 16 26 12 4 2 6 27 31 -4 14 24 12 4 8 61 49 12 40
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 12 6 4 2 36 25 11 22 12 5 1 6 22 20 2 16 24 11 5 8 58 45 13 38
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 12 7 2 3 40 26 14 22 12 5 3 4 34 28 6 15 24 12 5 7 74 54 20 37
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 12 6 1 5 26 22 4 19 12 3 2 7 18 23 -5 11 24 9 3 12 44 45 -1 30
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 12 2 2 8 14 29 -15 8 12 6 1 5 24 24 0 19 24 8 3 13 38 53 -15 27
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 12 5 1 6 28 37 -9 16 12 2 3 7 24 46 -22 9 24 7 4 13 52 83 -31 25
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 12 4 2 6 21 29 -8 14 12 3 1 8 13 40 -27 10 24 7 3 14 34 69 -35 24
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 12 5 2 5 25 23 2 17 12 1 4 7 18 37 -19 7 24 6 6 12 43 60 -17 24
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 12 3 3 6 11 19 -8 12 12 2 2 8 13 31 -18 8 24 5 5 14 24 50 -26 20
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 12 3 1 8 18 35 -17 10 12 2 0 10 16 41 -25 6 24 5 1 18 34 76 -42 16
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 12 1 1 10 13 57 -44 4 12 0 0 12 5 57 -52 0 24 1 1 22 18 114 -96 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0-2 - 01 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10-3 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 60 - 61 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0-5 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 10 - 00 - 4-2 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 22 - 21 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 01 - 21 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 52 - 06 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Monori SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Taksony SE II.
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Bugyi SE
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 10. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Monori SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 01. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 01. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Monori SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Péteri KSK
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Monori SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Üllő SE
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Monori SE
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Örkény SE
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Monori SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02.
Taksony SE Sporttelep
2019. 06. 02.
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Monori SE

Üllő SE

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
UFC Gyömrő
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Üllő SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Üllő SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom