Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 27. forduló

2019.05.11 - 16:30

Halásztelek, Halásztelek FC Sporttelep (Németh Ferenc Sportcentrum)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÉRCSE I. LÁSZLÓ, SZŐKE LÁSZLÓ
Halásztelek FC
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

59'

TALAPKA ISTVÁN
GÁSPÁR ANDRÁS

78'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 27 21 4 2 97 29 68 67 9.4
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 27 20 4 3 109 24 85 64 8.9
3 Bugyi SE Bugyi SE 27 16 7 4 62 32 30 55 8.7
4 Üllő SE Üllő SE 27 16 4 7 88 55 33 52 9.3
5 Örkény SE Örkény SE 27 14 7 6 71 43 28 49 9.4
6 Tápiószele SE Tápiószele SE 27 13 6 8 66 53 13 45 8.6
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 27 14 6 7 83 59 24 44 8.9 (-4 pont)
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 27 12 6 9 64 48 16 42 8.6
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 27 9 4 14 46 53 -7 31 8.3
10 FC Dabas II. FC Dabas II. 27 8 7 12 49 63 -14 31 8.3
11 Péteri KSK Péteri KSK 27 9 3 15 41 63 -22 30 8.3
12 Pereg SE Pereg SE 27 8 4 15 41 77 -36 27 8.4 (-1 pont)
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 27 7 4 16 58 96 -38 25 7.9
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 27 6 5 16 32 58 -26 23 7.8
15 Monori SE Monori SE 27 5 1 21 34 90 -56 16 7.6
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 27 1 2 24 24 122 -98 5 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 14 10 3 1 26 4 22 33 13 9 2 2 29 4 25 29 27 19 5 3 55 8 47 62
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 13 6 6 1 27 11 16 24 14 11 0 3 22 6 16 33 27 17 6 4 49 17 32 57
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 13 8 3 2 20 8 12 27 14 6 4 4 16 8 8 22 27 14 7 6 36 16 20 49
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 13 6 4 3 12 7 5 22 14 6 7 1 16 7 9 25 27 12 11 4 28 14 14 47
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 13 6 3 4 15 14 1 20 14 9 2 3 21 10 11 26 27 15 5 7 36 24 12 46
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 14 4 8 2 14 12 2 20 13 6 4 3 21 13 8 22 27 10 12 5 35 25 10 42
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 14 6 5 3 17 15 2 23 13 4 5 4 8 10 -2 17 27 10 10 7 25 25 0 40
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 14 6 5 3 16 11 5 23 13 3 2 8 11 20 -9 11 27 9 7 11 27 31 -4 34
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 13 5 3 5 12 10 2 18 14 3 7 4 12 13 -1 16 27 8 10 9 24 23 1 34
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 13 5 3 5 14 12 2 18 14 3 4 7 8 16 -8 13 27 8 7 12 22 28 -6 31
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 14 5 3 6 10 20 -10 18 13 3 4 6 14 27 -13 13 27 8 7 12 24 47 -23 31
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 13 3 2 8 11 10 1 11 14 4 3 7 9 16 -7 15 27 7 5 15 20 26 -6 26
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 14 5 3 6 9 14 -5 17 13 1 4 8 6 20 -14 7 27 6 7 14 15 34 -19 24
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 14 0 7 7 4 17 -13 7 13 5 2 6 10 14 -4 17 27 5 9 13 14 31 -17 24
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 14 3 1 10 10 23 -13 10 13 2 6 5 7 13 -6 12 27 5 7 15 17 36 -19 22
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 13 1 3 9 6 25 -19 6 14 0 6 8 3 26 -23 6 27 1 9 17 9 51 -42 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 13 11 1 1 55 14 41 34 14 10 3 1 42 15 27 33 27 21 4 2 97 29 68 67
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 14 10 3 1 54 13 41 33 13 10 1 2 55 11 44 31 27 20 4 3 109 24 85 64
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 13 8 4 1 29 14 15 28 14 8 3 3 33 18 15 27 27 16 7 4 62 32 30 55
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 14 10 1 3 46 25 21 31 13 6 3 4 42 30 12 21 27 16 4 7 88 55 33 52
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 13 10 2 1 41 19 22 32 14 4 5 5 30 24 6 17 27 14 7 6 71 43 28 49
6 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 14 9 3 2 37 20 17 30 13 4 3 6 29 33 -4 15 27 13 6 8 66 53 13 45
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 13 7 3 3 42 28 14 23 14 7 3 4 41 31 10 21 27 14 6 7 83 59 24 44
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 14 7 5 2 41 26 15 26 13 5 1 7 23 22 1 16 27 12 6 9 64 48 16 42
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 13 6 2 5 27 23 4 20 14 3 2 9 19 30 -11 11 27 9 4 14 46 53 -7 31
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 13 6 2 5 27 24 3 20 14 2 5 7 22 39 -17 11 27 8 7 12 49 63 -14 31
11 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 14 3 2 9 16 32 -16 11 13 6 1 6 25 31 -6 19 27 9 3 15 41 63 -22 30
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 14 5 2 7 25 34 -9 16 13 3 2 8 16 43 -27 11 27 8 4 15 41 77 -36 27
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 14 5 1 8 31 44 -13 16 13 2 3 8 27 52 -25 9 27 7 4 16 58 96 -38 25
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 13 4 3 6 18 20 -2 15 14 2 2 10 14 38 -24 8 27 6 5 16 32 58 -26 23
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 14 3 1 10 18 46 -28 10 13 2 0 11 16 44 -28 6 27 5 1 21 34 90 -56 16
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 13 1 2 10 16 60 -44 5 14 0 0 14 8 62 -54 0 27 1 2 24 24 122 -98 5
 
Alsónémedi SE
5 - 01 - 12 - 01 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 2-0 - 41 - 41 - 102 - 33 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 12 - 16 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 60 - 61 - 22 - 13 - 31 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
2 - 12 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0-5 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 11 - 13 - 14 - 41 - 1-4 - 03 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 40 - 52 - 40 - 42 - 10 - 00 - 40 - 62 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 16 - 31 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 23 - 12 - 22 - 21 - 31 - 40 - 4
Péteri KSK
-1 - 10 - 22 - 14 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 07 - 1-2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0-3 - 23 - 13 - 24 - 00 - 05 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 03 - 0-4 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 23 - 1-1 - 1
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 01 - 21 - 12 - 2-0 - 76 - 1
Üllő SE
5 - 07 - 52 - 06 - 11 - 3-3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Halásztelek FC

2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 05. 01. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 01. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Monori SE
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
06. 02. 17:00
Péteri KSK

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 14:30
Tápiószele SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol