Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 29. forduló

2019.05.25 - 17:00

Üllő, Üllői Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FICSOR MÁRK, RISZ DOMONKOS
Üllő SE
Halásztelek FC
90'
45'

Gólok

BÖJTI ANDRÁS

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

34'

GÁSPÁR ANDRÁS
POTEMKIN KÁROLY

48'

2 - 1

 

KALINA TAMÁS

50'

3 - 1

 

SIMON ZSOLT

84'

4 - 1

 

POTEMKIN KÁROLY

90'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 29 23 4 2 115 32 83 73 9.1
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 29 22 4 3 117 26 91 70 8.7
3 Bugyi SE Bugyi SE 29 17 7 5 66 37 29 58 8.7
4 Üllő SE Üllő SE 29 17 4 8 94 61 33 55 8.9
5 Örkény SE Örkény SE 29 14 7 8 74 59 15 49 8.9
6 Tápiószele SE Tápiószele SE 29 14 6 9 71 59 12 48 8.6
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 29 15 6 8 88 65 23 47 8.9 (-4 pont)
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 29 12 6 11 65 54 11 42 8.4
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 29 11 4 14 50 54 -4 37 8.3
10 FC Dabas II. FC Dabas II. 29 10 7 12 55 64 -9 37 8.5
11 Péteri KSK Péteri KSK 29 9 3 17 43 69 -26 30 8.3
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 29 8 5 16 45 63 -18 29 8
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 29 8 4 17 67 105 -38 28 8.4
14 Pereg SE Pereg SE 29 8 4 17 41 82 -41 27 8.1 (-1 pont)
15 Monori SE Monori SE 29 6 1 22 41 94 -53 19 7.9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 29 1 2 26 24 132 -108 5 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 15 11 3 1 28 4 24 36 14 10 2 2 30 4 26 32 29 21 5 3 58 8 50 68
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 15 8 6 1 37 13 24 30 14 11 0 3 22 6 16 33 29 19 6 4 59 19 40 63
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 14 7 3 4 18 14 4 23 15 9 2 4 21 12 9 26 29 16 5 8 39 26 13 49
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 14 8 3 3 20 9 11 27 15 6 4 5 17 15 2 22 29 14 7 8 37 24 13 49
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 14 6 5 3 12 7 5 23 15 6 7 2 17 9 8 25 29 12 12 5 29 16 13 48
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 15 4 9 2 15 13 2 21 14 6 4 4 22 16 6 22 29 10 13 6 37 29 8 43
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 14 6 5 3 17 15 2 23 15 4 7 4 9 11 -2 19 29 10 12 7 26 26 0 42
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 14 5 4 5 12 10 2 19 15 4 7 4 13 13 0 19 29 9 11 9 25 23 2 38
9 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 15 7 5 3 18 12 6 26 14 3 2 9 11 22 -11 11 29 10 7 12 29 34 -5 37
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 14 5 4 5 15 13 2 19 15 4 4 7 9 16 -7 16 29 9 8 12 24 29 -5 35
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 15 5 3 7 11 24 -13 18 14 4 4 6 17 27 -10 16 29 9 7 13 28 51 -23 34
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 14 4 2 8 13 10 3 14 15 5 3 7 13 17 -4 18 29 9 5 15 26 27 -1 32
13 Dunavarsányi TE II. Monori SE 15 4 1 10 12 23 -11 13 14 2 6 6 7 16 -9 12 29 6 7 16 19 39 -20 25
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 15 5 3 7 9 15 -6 17 14 1 5 8 6 20 -14 8 29 6 8 15 15 35 -20 25
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 15 0 7 8 4 18 -14 7 14 5 3 6 11 15 -4 18 29 5 10 14 15 33 -18 25
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 1 3 10 6 28 -22 6 15 0 6 9 3 28 -25 6 29 1 9 19 9 56 -47 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 15 13 1 1 73 17 56 40 14 10 3 1 42 15 27 33 29 23 4 2 115 32 83 73
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 15 11 3 1 59 14 45 36 14 11 1 2 58 12 46 34 29 22 4 3 117 26 91 70
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 14 9 4 1 31 14 17 31 15 8 3 4 35 23 12 27 29 17 7 5 66 37 29 58
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 15 11 1 3 51 26 25 34 14 6 3 5 43 35 8 21 29 17 4 8 94 61 33 55
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 14 10 2 2 42 22 20 32 15 4 5 6 32 37 -5 17 29 14 7 8 74 59 15 49
6 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 15 10 3 2 42 22 20 33 14 4 3 7 29 37 -8 15 29 14 6 9 71 59 12 48
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 14 8 3 3 46 29 17 26 15 7 3 5 42 36 6 21 29 15 6 8 88 65 23 47
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 14 7 5 2 41 26 15 26 15 5 1 9 24 28 -4 16 29 12 6 11 65 54 11 42
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 14 7 2 5 28 23 5 23 15 4 2 9 22 31 -9 14 29 11 4 14 50 54 -4 37
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 14 7 2 5 30 25 5 23 15 3 5 7 25 39 -14 14 29 10 7 12 55 64 -9 37
11 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 15 3 2 10 17 35 -18 11 14 6 1 7 26 34 -8 19 29 9 3 17 43 69 -26 30
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 14 5 3 6 22 20 2 18 15 3 2 10 23 43 -20 11 29 8 5 16 45 63 -18 29
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 15 5 1 9 36 53 -17 16 14 3 3 8 31 52 -21 12 29 8 4 17 67 105 -38 28
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 15 5 2 8 25 37 -12 16 14 3 2 9 16 45 -29 11 29 8 4 17 41 82 -41 27
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 15 4 1 10 24 46 -22 13 14 2 0 12 17 48 -31 6 29 6 1 22 41 94 -53 19
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 1 2 11 16 64 -48 5 15 0 0 15 8 68 -60 0 29 1 2 26 24 132 -108 5
 
Alsónémedi SE
5 - 01 - 12 - 01 - 11 - 03 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 25 - 90 - 41 - 41 - 102 - 33 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 12 - 16 - 12 - 12 - 01 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 30 - 40 - 74 - 60 - 61 - 22 - 13 - 31 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
2 - 12 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 03 - 15 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 11 - 13 - 14 - 41 - 1-4 - 03 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 36 - 04 - 21 - 40 - 52 - 40 - 42 - 10 - 00 - 40 - 62 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 16 - 31 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 11 - 33 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 00 - 31 - 51 - 31 - 23 - 23 - 12 - 22 - 21 - 31 - 40 - 4
Péteri KSK
1 - 31 - 10 - 22 - 14 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 07 - 14 - 02 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 05 - 23 - 23 - 13 - 24 - 00 - 05 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 03 - 013 - 24 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 15 - 1
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 23 - 15 - 11 - 1
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 04 - 13 - 36 - 01 - 21 - 12 - 2-0 - 76 - 1
Üllő SE
5 - 07 - 52 - 06 - 11 - 35 - 13 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Üllő SE

2018. 08. 18. 17:00
Péteri sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
UFC Gyömrő
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 17. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 17. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 06. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Üllő SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Üllő SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE

Halásztelek FC

2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 01. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 01. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 15. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 15. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 09. 29. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 10. 14. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 10. 27. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 17. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 17. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 03. 02. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 05. 01. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 01. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Monori SE
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 03. 30. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom