Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 29. forduló

2019.05.25 - 17:00

Péteri, Péteri sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KISS BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAJOROS SÁNDOR ALEX, VERSICS DÁNIEL
Péteri KSK
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

SZALAI JÓZSEF

 

0 - 2

53'

SÁNDOR ÁDÁM
KALINA MARTIN

60'

1 - 2

 

 

1 - 3

86'

URBÁN GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 29 23 4 2 115 32 83 73 9.1
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 29 22 4 3 117 26 91 70 8.7
3 Bugyi SE Bugyi SE 29 17 7 5 66 37 29 58 8.7
4 Üllő SE Üllő SE 29 17 4 8 94 61 33 55 8.9
5 Örkény SE Örkény SE 29 14 7 8 74 59 15 49 8.9
6 Tápiószele SE Tápiószele SE 29 14 6 9 71 59 12 48 8.6
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 29 15 6 8 88 65 23 47 8.9 (-4 pont)
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 29 12 6 11 65 54 11 42 8.4
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 29 11 4 14 50 54 -4 37 8.3
10 FC Dabas II. FC Dabas II. 29 10 7 12 55 64 -9 37 8.5
11 Péteri KSK Péteri KSK 29 9 3 17 43 69 -26 30 8.3
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 29 8 5 16 45 63 -18 29 8
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 29 8 4 17 67 105 -38 28 8.4
14 Pereg SE Pereg SE 29 8 4 17 41 82 -41 27 8.1 (-1 pont)
15 Monori SE Monori SE 29 6 1 22 41 94 -53 19 7.9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 29 1 2 26 24 132 -108 5 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 15 11 3 1 28 4 24 36 14 10 2 2 30 4 26 32 29 21 5 3 58 8 50 68
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 15 8 6 1 37 13 24 30 14 11 0 3 22 6 16 33 29 19 6 4 59 19 40 63
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 14 7 3 4 18 14 4 23 15 9 2 4 21 12 9 26 29 16 5 8 39 26 13 49
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 14 8 3 3 20 9 11 27 15 6 4 5 17 15 2 22 29 14 7 8 37 24 13 49
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 14 6 5 3 12 7 5 23 15 6 7 2 17 9 8 25 29 12 12 5 29 16 13 48
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 15 4 9 2 15 13 2 21 14 6 4 4 22 16 6 22 29 10 13 6 37 29 8 43
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 14 6 5 3 17 15 2 23 15 4 7 4 9 11 -2 19 29 10 12 7 26 26 0 42
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 14 5 4 5 12 10 2 19 15 4 7 4 13 13 0 19 29 9 11 9 25 23 2 38
9 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 15 7 5 3 18 12 6 26 14 3 2 9 11 22 -11 11 29 10 7 12 29 34 -5 37
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 14 5 4 5 15 13 2 19 15 4 4 7 9 16 -7 16 29 9 8 12 24 29 -5 35
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 15 5 3 7 11 24 -13 18 14 4 4 6 17 27 -10 16 29 9 7 13 28 51 -23 34
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 14 4 2 8 13 10 3 14 15 5 3 7 13 17 -4 18 29 9 5 15 26 27 -1 32
13 Dunavarsányi TE II. Monori SE 15 4 1 10 12 23 -11 13 14 2 6 6 7 16 -9 12 29 6 7 16 19 39 -20 25
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 15 5 3 7 9 15 -6 17 14 1 5 8 6 20 -14 8 29 6 8 15 15 35 -20 25
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 15 0 7 8 4 18 -14 7 14 5 3 6 11 15 -4 18 29 5 10 14 15 33 -18 25
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 1 3 10 6 28 -22 6 15 0 6 9 3 28 -25 6 29 1 9 19 9 56 -47 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 15 13 1 1 73 17 56 40 14 10 3 1 42 15 27 33 29 23 4 2 115 32 83 73
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 15 11 3 1 59 14 45 36 14 11 1 2 58 12 46 34 29 22 4 3 117 26 91 70
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 14 9 4 1 31 14 17 31 15 8 3 4 35 23 12 27 29 17 7 5 66 37 29 58
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 15 11 1 3 51 26 25 34 14 6 3 5 43 35 8 21 29 17 4 8 94 61 33 55
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 14 10 2 2 42 22 20 32 15 4 5 6 32 37 -5 17 29 14 7 8 74 59 15 49
6 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 15 10 3 2 42 22 20 33 14 4 3 7 29 37 -8 15 29 14 6 9 71 59 12 48
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 14 8 3 3 46 29 17 26 15 7 3 5 42 36 6 21 29 15 6 8 88 65 23 47
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 14 7 5 2 41 26 15 26 15 5 1 9 24 28 -4 16 29 12 6 11 65 54 11 42
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 14 7 2 5 28 23 5 23 15 4 2 9 22 31 -9 14 29 11 4 14 50 54 -4 37
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 14 7 2 5 30 25 5 23 15 3 5 7 25 39 -14 14 29 10 7 12 55 64 -9 37
11 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 15 3 2 10 17 35 -18 11 14 6 1 7 26 34 -8 19 29 9 3 17 43 69 -26 30
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 14 5 3 6 22 20 2 18 15 3 2 10 23 43 -20 11 29 8 5 16 45 63 -18 29
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 15 5 1 9 36 53 -17 16 14 3 3 8 31 52 -21 12 29 8 4 17 67 105 -38 28
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 15 5 2 8 25 37 -12 16 14 3 2 9 16 45 -29 11 29 8 4 17 41 82 -41 27
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 15 4 1 10 24 46 -22 13 14 2 0 12 17 48 -31 6 29 6 1 22 41 94 -53 19
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 1 2 11 16 64 -48 5 15 0 0 15 8 68 -60 0 29 1 2 26 24 132 -108 5
 
Alsónémedi SE
5 - 01 - 12 - 01 - 11 - 03 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 25 - 90 - 41 - 41 - 102 - 33 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 12 - 16 - 12 - 12 - 01 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 30 - 40 - 74 - 60 - 61 - 22 - 13 - 31 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
2 - 12 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 03 - 15 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 11 - 13 - 14 - 41 - 1-4 - 03 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 36 - 04 - 21 - 40 - 52 - 40 - 42 - 10 - 00 - 40 - 62 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 16 - 31 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 11 - 33 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 00 - 31 - 51 - 31 - 23 - 23 - 12 - 22 - 21 - 31 - 40 - 4
Péteri KSK
1 - 31 - 10 - 22 - 14 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 07 - 14 - 02 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 05 - 23 - 23 - 13 - 24 - 00 - 05 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 03 - 013 - 24 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 15 - 1
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 23 - 15 - 11 - 1
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 04 - 13 - 36 - 01 - 21 - 12 - 2-0 - 76 - 1
Üllő SE
5 - 07 - 52 - 06 - 11 - 35 - 13 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Péteri KSK

2018. 08. 18. 17:00
Péteri sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 02. 16:30
Péteri sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Péteri sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 29. 16:00
Péteri sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 27. 13:30
Péteri sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Péteri KSK
2019. 03. 30. 14:30
Péteri sportpálya
2019. 03. 30. 14:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 13. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 04. 27. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Péteri KSK
2019. 05. 11. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK

Alsónémedi SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 12. 05. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 12. 05. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 10. 14:30
Péteri sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Péteri sportpálya
Monori SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom