Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 29. forduló

2019.05.26 - 17:00

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN, FODOR CINTIA
Pereg SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

RIESZ DÁVID

 

0 - 2

90'

TÓTH LEVENTE

 

0 - 3

92'

KŐSZEGI ZOLTÁN ZALÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 29 23 4 2 115 32 83 73 9.1
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 29 22 4 3 117 26 91 70 8.7
3 Bugyi SE Bugyi SE 29 17 7 5 66 37 29 58 8.7
4 Üllő SE Üllő SE 29 17 4 8 94 61 33 55 8.9
5 Örkény SE Örkény SE 29 14 7 8 74 59 15 49 8.9
6 Tápiószele SE Tápiószele SE 29 14 6 9 71 59 12 48 8.6
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 29 15 6 8 88 65 23 47 8.9 (-4 pont)
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 29 12 6 11 65 54 11 42 8.4
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 29 11 4 14 50 54 -4 37 8.3
10 FC Dabas II. FC Dabas II. 29 10 7 12 55 64 -9 37 8.5
11 Péteri KSK Péteri KSK 29 9 3 17 43 69 -26 30 8.3
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 29 8 5 16 45 63 -18 29 8
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 29 8 4 17 67 105 -38 28 8.4
14 Pereg SE Pereg SE 29 8 4 17 41 82 -41 27 8.1 (-1 pont)
15 Monori SE Monori SE 29 6 1 22 41 94 -53 19 7.9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 29 1 2 26 24 132 -108 5 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 15 11 3 1 28 4 24 36 14 10 2 2 30 4 26 32 29 21 5 3 58 8 50 68
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 15 8 6 1 37 13 24 30 14 11 0 3 22 6 16 33 29 19 6 4 59 19 40 63
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 14 7 3 4 18 14 4 23 15 9 2 4 21 12 9 26 29 16 5 8 39 26 13 49
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 14 8 3 3 20 9 11 27 15 6 4 5 17 15 2 22 29 14 7 8 37 24 13 49
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 14 6 5 3 12 7 5 23 15 6 7 2 17 9 8 25 29 12 12 5 29 16 13 48
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 15 4 9 2 15 13 2 21 14 6 4 4 22 16 6 22 29 10 13 6 37 29 8 43
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 14 6 5 3 17 15 2 23 15 4 7 4 9 11 -2 19 29 10 12 7 26 26 0 42
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 14 5 4 5 12 10 2 19 15 4 7 4 13 13 0 19 29 9 11 9 25 23 2 38
9 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 15 7 5 3 18 12 6 26 14 3 2 9 11 22 -11 11 29 10 7 12 29 34 -5 37
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 14 5 4 5 15 13 2 19 15 4 4 7 9 16 -7 16 29 9 8 12 24 29 -5 35
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 15 5 3 7 11 24 -13 18 14 4 4 6 17 27 -10 16 29 9 7 13 28 51 -23 34
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 14 4 2 8 13 10 3 14 15 5 3 7 13 17 -4 18 29 9 5 15 26 27 -1 32
13 Dunavarsányi TE II. Monori SE 15 4 1 10 12 23 -11 13 14 2 6 6 7 16 -9 12 29 6 7 16 19 39 -20 25
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 15 5 3 7 9 15 -6 17 14 1 5 8 6 20 -14 8 29 6 8 15 15 35 -20 25
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 15 0 7 8 4 18 -14 7 14 5 3 6 11 15 -4 18 29 5 10 14 15 33 -18 25
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 1 3 10 6 28 -22 6 15 0 6 9 3 28 -25 6 29 1 9 19 9 56 -47 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 15 13 1 1 73 17 56 40 14 10 3 1 42 15 27 33 29 23 4 2 115 32 83 73
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 15 11 3 1 59 14 45 36 14 11 1 2 58 12 46 34 29 22 4 3 117 26 91 70
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 14 9 4 1 31 14 17 31 15 8 3 4 35 23 12 27 29 17 7 5 66 37 29 58
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 15 11 1 3 51 26 25 34 14 6 3 5 43 35 8 21 29 17 4 8 94 61 33 55
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 14 10 2 2 42 22 20 32 15 4 5 6 32 37 -5 17 29 14 7 8 74 59 15 49
6 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 15 10 3 2 42 22 20 33 14 4 3 7 29 37 -8 15 29 14 6 9 71 59 12 48
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 14 8 3 3 46 29 17 26 15 7 3 5 42 36 6 21 29 15 6 8 88 65 23 47
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 14 7 5 2 41 26 15 26 15 5 1 9 24 28 -4 16 29 12 6 11 65 54 11 42
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 14 7 2 5 28 23 5 23 15 4 2 9 22 31 -9 14 29 11 4 14 50 54 -4 37
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 14 7 2 5 30 25 5 23 15 3 5 7 25 39 -14 14 29 10 7 12 55 64 -9 37
11 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 15 3 2 10 17 35 -18 11 14 6 1 7 26 34 -8 19 29 9 3 17 43 69 -26 30
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 14 5 3 6 22 20 2 18 15 3 2 10 23 43 -20 11 29 8 5 16 45 63 -18 29
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 15 5 1 9 36 53 -17 16 14 3 3 8 31 52 -21 12 29 8 4 17 67 105 -38 28
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 15 5 2 8 25 37 -12 16 14 3 2 9 16 45 -29 11 29 8 4 17 41 82 -41 27
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 15 4 1 10 24 46 -22 13 14 2 0 12 17 48 -31 6 29 6 1 22 41 94 -53 19
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 1 2 11 16 64 -48 5 15 0 0 15 8 68 -60 0 29 1 2 26 24 132 -108 5
 
Alsónémedi SE
5 - 01 - 12 - 01 - 11 - 03 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 25 - 90 - 41 - 41 - 102 - 33 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 12 - 16 - 12 - 12 - 01 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 30 - 40 - 74 - 60 - 61 - 22 - 13 - 31 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
2 - 12 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 03 - 15 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 11 - 13 - 14 - 41 - 1-4 - 03 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 36 - 04 - 21 - 40 - 52 - 40 - 42 - 10 - 00 - 40 - 62 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 16 - 31 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 11 - 33 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 00 - 31 - 51 - 31 - 23 - 23 - 12 - 22 - 21 - 31 - 40 - 4
Péteri KSK
1 - 31 - 10 - 22 - 14 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 07 - 14 - 02 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 05 - 23 - 23 - 13 - 24 - 00 - 05 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 03 - 013 - 24 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 15 - 1
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 23 - 15 - 11 - 1
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 04 - 13 - 36 - 01 - 21 - 12 - 2-0 - 76 - 1
Üllő SE
5 - 07 - 52 - 06 - 11 - 35 - 13 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Pereg SE

2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 08. 18. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkény SE
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Monori SE
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Pereg SE
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Törökbálinti TC
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
ELMARDT
Pereg SE
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Pereg SE
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 11. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószele SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom