Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 3. forduló

2018.09.02 - 16:30

Alsónémedi, Alsónémedi sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ ROLAND, WEIL LEVENTE
Alsónémedi SE
Monori SE
90'
45'

Gólok

URBÁN GÁBOR

12'

1 - 0

 

URBÁN GÁBOR

16'

2 - 0

 

 

2 - 1

33'

BÁNSZKI VIKTOR
KOVACSIK TIBOR

38'

3 - 1

 

 

3 - 2

68'

KIRÁLY DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 3 3 0 0 14 5 9 9 11
2 Örkény SE Örkény SE 3 2 1 0 11 3 8 7 13
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 3 2 1 0 8 1 7 7 11.7
4 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 3 2 1 0 6 2 4 7 12.7
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 3 2 0 1 8 6 2 6 9.7
6 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 3 2 0 1 7 7 0 6 9
7 Bugyi SE Bugyi SE 3 1 2 0 9 4 5 5 6.3
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 3 1 1 1 13 8 5 4 6.3
9 Halásztelek FC Halásztelek FC 3 1 1 1 9 4 5 4 8.7
10 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 1 1 1 6 10 -4 4 9.3
11 Pereg SE Pereg SE 3 1 1 1 5 9 -4 4 8
12 Monori SE Monori SE 3 1 0 2 7 11 -4 3 8.7
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 3 0 1 2 4 11 -7 1 8.3
14 Péteri KSK Péteri KSK 3 0 0 3 6 11 -5 0 5.7
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 3 0 0 3 0 6 -6 0 3
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 1 16 -15 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6 3 3 0 0 4 0 4 9
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 1 0 4 1 3 7
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 5 3 2 7
4 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 3 3 6
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 2 0 1 5 4 1 6
6 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 0 2 5
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 1 1 4 4 0 4
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 4 2 2 4 3 1 1 1 4 4 0 4
9 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 3 3 0 4
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 3 3 0 4
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 1 1 1 4 5 -1 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 2 -2 1
14 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
15 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 2 6 -4 1
16 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 2 0 0 10 3 7 6 1 1 0 0 4 2 2 3 3 3 0 0 14 5 9 9
2 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 6 3 3 4 3 2 1 0 11 3 8 7
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 7 0 7 6 3 2 1 0 8 1 7 7
4 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 2 2 0 0 4 0 4 6 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 6 2 4 7
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 3 2 0 1 8 6 2 6
6 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 3 2 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 7 7 0 6
7 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 1 0 8 3 5 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 9 4 5 5
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 10 5 5 3 3 1 1 1 13 8 5 4
9 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 7 1 6 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 1 1 9 4 5 4
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 1 1 2 8 -6 1 3 1 1 1 6 10 -4 4
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 1 1 2 7 -5 1 3 1 1 1 5 9 -4 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 0 2 3 9 -6 0 3 1 0 2 7 11 -4 3
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 7 -5 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 1 2 4 11 -7 1
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 0 3 6 11 -5 0
15 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 0 6 -6 0
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 0 0 3 1 16 -15 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 1----
Aranyszarvas SE
4 - 2--------------
Bugyi SE
-----6 - 1-----2 - 2---
Dunavarsányi TE II.
-------------1 - 8-
FC Dabas II.
-2 - 2----------0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-----1 - 1-------
Monori SE
----4 - 2----------
Örkény SE
---5 - 0-----------
Pereg SE
--------3 - 2------
Péteri KSK
----------2 - 4---2 - 4
Taksony SE II.
-------0 - 3----0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2---------
Törökbálinti TC
---3 - 0------1 - 0----
UFC Gyömrő
--1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3-------
Üllő SE
--------6 - 1-----4 - 2

Meccsek

Alsónémedi SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 12. 05. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 12. 05. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 11. 11. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 10. 14:30
Péteri sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Péteri sportpálya
Monori SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE

Monori SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 16. 16:00
Péteri sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Taksony SE II.
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Bugyi SE
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 10. 14:30
Péteri sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Péteri sportpálya
Monori SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 01. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 05. 01. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Monori SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Péteri KSK
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Monori SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Üllő SE
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Monori SE
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 12. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Örkény SE
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Monori SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02.
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 06. 02.
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Monori SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom