Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 30. forduló

2019.06.02 - 14:30

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FILÁCZ RICHÁRD, KELE ÁDÁM
FC Dabas II.
Tápiószele SE
90'
45'

Gólok

FODOR GERGELY

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

20'

APRÓ JÓZSEF

 

1 - 2

35'

APRÓ JÓZSEF

 

1 - 3

39'

KISS ÁDÁM
SZENES BENCE

57'

2 - 3

 

 

2 - 4

79'

PETŐ DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 30 24 4 2 119 32 87 76 9
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 30 23 4 3 128 27 101 73 8.9
3 Bugyi SE Bugyi SE 30 18 7 5 70 38 32 61 8.9
4 Üllő SE Üllő SE 30 17 4 9 97 66 31 55 8.8
5 Örkény SE Örkény SE 30 15 7 8 79 62 17 52 8.7
6 Tápiószele SE Tápiószele SE 30 15 6 9 75 61 14 51 8.7
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 30 15 6 9 88 69 19 47 8.6 (-4 pont)
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 30 13 6 11 69 56 13 45 8.5
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 30 12 4 14 54 54 0 40 8.5
10 FC Dabas II. FC Dabas II. 30 10 7 13 57 68 -11 37 8.4
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 30 9 5 16 48 63 -15 32 8.3
12 Péteri KSK Péteri KSK 30 9 3 18 45 73 -28 30 8.3
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 30 8 4 18 68 109 -41 28 8.2
14 Pereg SE Pereg SE 30 8 4 18 41 86 -45 27 8.1 (-1 pont)
15 Monori SE Monori SE 30 6 1 23 41 97 -56 19 8.1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 30 1 2 27 25 143 -118 5 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 15 11 3 1 28 4 24 36 15 11 2 2 35 5 30 35 30 22 5 3 63 9 54 71
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 15 8 6 1 37 13 24 30 15 12 0 3 23 6 17 36 30 20 6 4 60 19 41 66
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 15 9 3 3 23 11 12 30 15 6 4 5 17 15 2 22 30 15 7 8 40 26 14 52
4 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 15 7 3 5 18 15 3 23 15 9 2 4 21 12 9 26 30 16 5 9 39 27 12 49
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 15 6 6 3 12 7 5 24 15 6 7 2 17 9 8 25 30 12 13 5 29 16 13 49
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 15 7 5 3 19 16 3 26 15 4 7 4 9 11 -2 19 30 11 12 7 28 27 1 45
7 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 15 4 9 2 15 13 2 21 15 6 4 5 24 19 5 22 30 10 13 7 39 32 7 43
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 15 6 4 5 15 10 5 22 15 4 7 4 13 13 0 19 30 10 11 9 28 23 5 41
9 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 15 7 5 3 18 12 6 26 15 4 2 9 14 23 -9 14 30 11 7 12 32 35 -3 40
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 15 5 4 6 16 16 0 19 15 4 4 7 9 16 -7 16 30 9 8 13 25 32 -7 35
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 15 5 3 7 11 24 -13 18 15 4 5 6 17 27 -10 17 30 9 8 13 28 51 -23 35
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 15 4 3 8 13 10 3 15 15 5 3 7 13 17 -4 18 30 9 6 15 26 27 -1 33
13 Dunavarsányi TE II. Monori SE 15 4 1 10 12 23 -11 13 15 2 7 6 7 16 -9 13 30 6 8 16 19 39 -20 26
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 15 5 3 7 9 15 -6 17 15 1 5 9 6 23 -17 8 30 6 8 16 15 38 -23 25
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 15 0 7 8 4 18 -14 7 15 5 3 7 12 17 -5 18 30 5 10 15 16 35 -19 25
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 15 1 3 11 7 33 -26 6 15 0 6 9 3 28 -25 6 30 1 9 20 10 61 -51 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 15 13 1 1 73 17 56 40 15 11 3 1 46 15 31 36 30 24 4 2 119 32 87 76
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 15 11 3 1 59 14 45 36 15 12 1 2 69 13 56 37 30 23 4 3 128 27 101 73
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 15 10 4 1 35 15 20 34 15 8 3 4 35 23 12 27 30 18 7 5 70 38 32 61
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 15 11 1 3 51 26 25 34 15 6 3 6 46 40 6 21 30 17 4 9 97 66 31 55
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 15 11 2 2 47 25 22 35 15 4 5 6 32 37 -5 17 30 15 7 8 79 62 17 52
6 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 15 10 3 2 42 22 20 33 15 5 3 7 33 39 -6 18 30 15 6 9 75 61 14 51
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 15 8 3 4 46 33 13 26 15 7 3 5 42 36 6 21 30 15 6 9 88 69 19 47
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 15 8 5 2 45 28 17 29 15 5 1 9 24 28 -4 16 30 13 6 11 69 56 13 45
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 15 8 2 5 32 23 9 26 15 4 2 9 22 31 -9 14 30 12 4 14 54 54 0 40
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 15 7 2 6 32 29 3 23 15 3 5 7 25 39 -14 14 30 10 7 13 57 68 -11 37
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 15 6 3 6 25 20 5 21 15 3 2 10 23 43 -20 11 30 9 5 16 48 63 -15 32
12 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 15 3 2 10 17 35 -18 11 15 6 1 8 28 38 -10 19 30 9 3 18 45 73 -28 30
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 15 5 1 9 36 53 -17 16 15 3 3 9 32 56 -24 12 30 8 4 18 68 109 -41 28
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 15 5 2 8 25 37 -12 16 15 3 2 10 16 49 -33 11 30 8 4 18 41 86 -45 27
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 15 4 1 10 24 46 -22 13 15 2 0 13 17 51 -34 6 30 6 1 23 41 97 -56 19
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 15 1 2 12 17 75 -58 5 15 0 0 15 8 68 -60 0 30 1 2 27 25 143 -118 5
 
Alsónémedi SE
5 - 01 - 12 - 01 - 11 - 03 - 23 - 14 - 00 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 25 - 90 - 41 - 41 - 102 - 33 - 2
Bugyi SE
2 - 14 - 12 - 02 - 12 - 16 - 12 - 12 - 01 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 30 - 40 - 74 - 60 - 61 - 22 - 13 - 31 - 21 - 11 - 91 - 31 - 111 - 81 - 9
FC Dabas II.
2 - 12 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 03 - 15 - 12 - 41 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 11 - 13 - 14 - 41 - 14 - 24 - 03 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 36 - 04 - 21 - 40 - 52 - 40 - 42 - 10 - 00 - 40 - 62 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 16 - 31 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 11 - 33 - 25 - 3
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 00 - 31 - 51 - 31 - 23 - 23 - 12 - 22 - 21 - 31 - 40 - 4
Péteri KSK
1 - 31 - 10 - 22 - 14 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 03 - 00 - 32 - 07 - 14 - 02 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 05 - 23 - 23 - 13 - 24 - 00 - 05 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 03 - 013 - 24 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 15 - 1
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 23 - 15 - 11 - 1
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 04 - 13 - 36 - 01 - 21 - 12 - 20 - 40 - 76 - 1
Üllő SE
5 - 07 - 52 - 06 - 11 - 35 - 13 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószele SE

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Tápiószele SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Bugyi SE
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószele SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom