Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2018.09.09 - 16:30

Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KOZENKAI BJÖRN GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ASZÓDI CSABA, VERSICS DÁNIEL
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

SIMON ZSOLT

 

0 - 2

12'

KALINA TAMÁS

 

0 - 3

13'

SIMON ZSOLT

 

0 - 4

25'

FARKAS TAMÁS

 

0 - 5

29'

POTEMKIN KÁROLY
KOLLÁR ÁDÁM

32'

1 - 5

 

 

1 - 6

35'

LANTOS ISTVÁN

 

1 - 7

62'

KALINA TAMÁS

 

1 - 8

85'

SZABÓ SÁNDOR DOMOKOS

 

1 - 9

90'

TANYI GERGŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 4 4 0 0 23 6 17 12 13
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 4 3 1 0 16 2 14 10 13
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 4 3 1 0 12 3 9 10 11
4 Tápiószele SE Tápiószele SE 4 3 0 1 13 7 6 9 10
5 Örkény SE Örkény SE 4 2 2 0 12 4 8 8 12
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 4 2 1 1 13 5 8 7 8.5
7 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 2 1 1 9 12 -3 7 10.8
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 2 0 2 9 11 -2 6 6.5
9 Bugyi SE Bugyi SE 4 1 3 0 10 5 5 6 5.5
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 1 2 1 14 9 5 5 8.8
11 Pereg SE Pereg SE 4 1 1 2 6 14 -8 4 6.5
12 Monori SE Monori SE 4 1 0 3 8 15 -7 3 9.3
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 0 1 3 1 7 -6 1 5
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 4 0 1 3 4 21 -17 1 6
15 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 0 4 8 14 -6 0 5.8
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 25 -23 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 1 0 11 4 7 10
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 6 2 4 10
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 5 1 4 10
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 7 4 3 9
5 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 1 2 0 5 0 5 5 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 2 0 7 0 7 8
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 6 5 1 7
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 5 4 1 7
8 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 2 1 1 5 5 0 7
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 7 5 2 6
10 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 0 3 -3 1
14 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 1 9 -8 1
15 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
16 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 2 0 0 10 3 7 6 2 2 0 0 13 3 10 6 4 4 0 0 23 6 17 12
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 3 0 0 14 0 14 9 1 0 1 0 2 2 0 1 4 3 1 0 16 2 14 10
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 5 3 2 4 2 2 0 0 7 0 7 6 4 3 1 0 12 3 9 10
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 1 0 1 5 4 1 3 4 3 0 1 13 7 6 9
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 6 1 5 4 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 2 0 12 4 8 8
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 6 4 2 3 4 2 1 1 13 5 8 7
7 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 2 0 0 7 4 3 6 2 0 1 1 2 8 -6 1 4 2 1 1 9 12 -3 7
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 2 0 2 9 11 -2 6
9 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 1 0 8 3 5 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 10 5 5 6
10 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 10 5 5 3 4 1 2 1 14 9 5 5
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 0 1 2 3 12 -9 1 4 1 1 2 6 14 -8 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 1 0 3 8 15 -7 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 7 -6 1
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 0 1 3 4 21 -17 1
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 0 2 4 6 -2 0 4 0 0 4 8 14 -6 0
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 2 17 -15 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 0 0 4 2 25 -23 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 1----
Aranyszarvas SE
4 - 2-------3 - 2------
Bugyi SE
-----6 - 1-----2 - 2---
Dunavarsányi TE II.
-------------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2----------0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-----1 - 1-------
Monori SE
----4 - 21 - 4---------
Örkény SE
--1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
--------3 - 2------
Péteri KSK
----------2 - 4---2 - 4
Taksony SE II.
-------0 - 3----0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2--5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 0-----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
--------6 - 1-----4 - 2

Meccsek

Dunavarsányi TE II.

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
INFO
Törökbálinti TC
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
03. 03. 14:00
Örkény SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
03. 10. 14:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 16. 15:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
03. 24. 15:00
Taksony SE II.
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
03. 31. 15:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
04. 07. 16:00
FC Dabas II.
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
04. 13. 16:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
04. 21. 16:00
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
04. 27. 16:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
05. 05. 16:30
Pereg SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
05. 11. 16:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
05. 18. 17:00
Aranyszarvas SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 26. 17:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
06. 02. 17:00
UFC Gyömrő

Üllő SE

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
UFC Gyömrő
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
03. 03. 14:00
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
03. 10. 14:30
Üllő SE
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 16. 15:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
03. 23. 15:00
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 30. 15:30
Taksony SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 06. 16:00
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
04. 13. 16:00
Bugyi SE
2019. 04. 21. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 21. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
04. 21. 16:00
Üllő SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
04. 27. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 04. 16:30
Üllő SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
05. 11. 16:30
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
05. 18. 17:00
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
05. 25. 17:00
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 02. 17:00
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol