Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2018.09.08 - 16:30

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZÁNTÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSORBA ISTVÁN CSABA, HUNYADY MÁTÉ GÁBOR
Monori SE
Halásztelek FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

20'

NÁDAS KRISZTIÁN

 

0 - 2

31'

NÁDAS KRISZTIÁN
KIRÁLY DÁVID

33'

1 - 2

 

 

1 - 3

65'

KOVÁCS ATTILA

 

1 - 4

88'

GÁSPÁR ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 4 4 0 0 23 6 17 12 13
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 4 3 1 0 16 2 14 10 13
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 4 3 1 0 12 3 9 10 11
4 Tápiószele SE Tápiószele SE 4 3 0 1 13 7 6 9 10
5 Örkény SE Örkény SE 4 2 2 0 12 4 8 8 12
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 4 2 1 1 13 5 8 7 8.5
7 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 2 1 1 9 12 -3 7 10.8
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 2 0 2 9 11 -2 6 6.5
9 Bugyi SE Bugyi SE 4 1 3 0 10 5 5 6 5.5
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 1 2 1 14 9 5 5 8.8
11 Pereg SE Pereg SE 4 1 1 2 6 14 -8 4 6.5
12 Monori SE Monori SE 4 1 0 3 8 15 -7 3 9.3
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 0 1 3 1 7 -6 1 5
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 4 0 1 3 4 21 -17 1 6
15 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 0 4 8 14 -6 0 5.8
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 25 -23 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 1 0 11 4 7 10
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 6 2 4 10
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 5 1 4 10
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 7 4 3 9
5 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 1 2 0 5 0 5 5 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 2 0 7 0 7 8
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 6 5 1 7
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 5 4 1 7
8 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 2 1 1 5 5 0 7
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 7 5 2 6
10 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 0 3 -3 1
14 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 1 9 -8 1
15 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
16 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 2 0 0 10 3 7 6 2 2 0 0 13 3 10 6 4 4 0 0 23 6 17 12
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 3 0 0 14 0 14 9 1 0 1 0 2 2 0 1 4 3 1 0 16 2 14 10
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 5 3 2 4 2 2 0 0 7 0 7 6 4 3 1 0 12 3 9 10
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 1 0 1 5 4 1 3 4 3 0 1 13 7 6 9
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 6 1 5 4 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 2 0 12 4 8 8
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 6 4 2 3 4 2 1 1 13 5 8 7
7 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 2 0 0 7 4 3 6 2 0 1 1 2 8 -6 1 4 2 1 1 9 12 -3 7
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 2 0 2 9 11 -2 6
9 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 1 0 8 3 5 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 10 5 5 6
10 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 10 5 5 3 4 1 2 1 14 9 5 5
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 0 1 2 3 12 -9 1 4 1 1 2 6 14 -8 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 1 0 3 8 15 -7 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 7 -6 1
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 0 1 3 4 21 -17 1
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 0 2 4 6 -2 0 4 0 0 4 8 14 -6 0
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 2 17 -15 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 0 0 4 2 25 -23 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 1----
Aranyszarvas SE
4 - 2-------3 - 2------
Bugyi SE
-----6 - 1-----2 - 2---
Dunavarsányi TE II.
-------------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2----------0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-----1 - 1-------
Monori SE
----4 - 21 - 4---------
Örkény SE
--1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
--------3 - 2------
Péteri KSK
----------2 - 4---2 - 4
Taksony SE II.
-------0 - 3----0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2--5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 0-----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
--------6 - 1-----4 - 2

Meccsek

Monori SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Taksony SE II.
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
02. 24. 14:00
Bugyi SE
2019. 03. 03. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 03. 14:00
Monori SE
2019. 03. 10. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
03. 10. 14:30
Alsónémedi SE
2019. 03. 16. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
03. 16. 15:00
Monori SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
03. 24. 14:00
Péteri KSK
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
03. 31. 15:30
Monori SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
04. 07. 16:00
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 13. 16:00
Monori SE
2019. 04. 21. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 21. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
04. 21. 16:00
Üllő SE
2019. 04. 28. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
04. 28. 16:30
UFC Gyömrő
2019. 05. 04. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
05. 04. 16:30
Monori SE
2019. 05. 12. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 12. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 12. 16:30
Örkény SE
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
05. 19. 17:00
Monori SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 26. 17:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
06. 02. 17:00
Monori SE

Halásztelek FC

2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
02. 23. 14:00
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
03. 02. 14:00
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
03. 09. 14:30
Halásztelek FC
2019. 03. 16. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
03. 16. 15:00
Monori SE
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
03. 23. 15:00
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
03. 30. 15:30
Törökbálinti TC
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
04. 07. 16:00
Halásztelek FC
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
04. 13. 16:00
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
04. 21. 16:00
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
04. 27. 16:30
Taksony SE II.
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
05. 05. 16:30
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
05. 11. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
05. 18. 17:00
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
05. 25. 17:00
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
06. 02. 17:00
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol