Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2018.09.08 - 16:30

Tápiószentmárton, Aranyszarvas SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZALAI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSARNAI CSABA, HERCIK RÓBERT
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
90'
45'

Gólok

VÖRÖS PÉTER

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

64'

HAJDÚ KRISZTIÁN
HÁMORY ZOLTÁN MIKLÓS

74'

2 - 1

 

HÁMORY ZOLTÁN MIKLÓS

76'

3 - 1

 

 

3 - 2

87'

VERS NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 4 4 0 0 23 6 17 12 12.8
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 4 3 1 0 16 2 14 10 12.8
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 4 3 1 0 12 3 9 10 10.5
4 Tápiószele SE Tápiószele SE 4 3 0 1 13 7 6 9 9.8
5 Örkény SE Örkény SE 4 2 2 0 12 4 8 8 11.5
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 4 2 1 1 13 5 8 7 9.3
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 3 2 0 1 7 7 0 6 6.3
8 Bugyi SE Bugyi SE 4 1 3 0 10 5 5 6 5.5
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 1 2 1 14 9 5 5 8.8
10 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 1 1 1 5 10 -5 4 11.7
11 Pereg SE Pereg SE 4 1 1 2 6 14 -8 4 6.5
12 Monori SE Monori SE 4 1 0 3 8 15 -7 3 8.8
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 0 1 3 1 7 -6 1 4.8
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 4 0 1 3 4 21 -17 1 6.8
15 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 0 4 8 14 -6 0 6.5
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 25 -23 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 1 0 11 4 7 10
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 6 2 4 10
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 5 1 4 10
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 7 4 3 9
5 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 1 2 0 5 0 5 5 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 2 0 7 0 7 8
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 6 5 1 7
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 5 4 1 7
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 3 3 6
9 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 1 1 1 3 4 -1 4
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 0 3 -3 1
14 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 1 9 -8 1
15 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
16 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 2 0 0 10 3 7 6 2 2 0 0 13 3 10 6 4 4 0 0 23 6 17 12
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 3 0 0 14 0 14 9 1 0 1 0 2 2 0 1 4 3 1 0 16 2 14 10
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 5 3 2 4 2 2 0 0 7 0 7 6 4 3 1 0 12 3 9 10
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 1 0 1 5 4 1 3 4 3 0 1 13 7 6 9
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 6 1 5 4 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 2 0 12 4 8 8
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 6 4 2 3 4 2 1 1 13 5 8 7
7 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 3 2 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 7 7 0 6
8 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 1 0 8 3 5 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 10 5 5 6
9 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 10 5 5 3 4 1 2 1 14 9 5 5
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 1 1 2 8 -6 1 3 1 1 1 5 10 -5 4
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 0 1 2 3 12 -9 1 4 1 1 2 6 14 -8 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 1 0 3 8 15 -7 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 7 -6 1
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 0 1 3 4 21 -17 1
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 0 2 4 6 -2 0 4 0 0 4 8 14 -6 0
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 2 17 -15 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 0 0 4 2 25 -23 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 1----
Aranyszarvas SE
--------3 - 2------
Bugyi SE
-----6 - 1-----2 - 2---
Dunavarsányi TE II.
-------------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2----------0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-----1 - 1-------
Monori SE
----4 - 21 - 4---------
Örkény SE
--1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
--------3 - 2------
Péteri KSK
----------2 - 4---2 - 4
Taksony SE II.
-------0 - 3----0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2--5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 0-----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
--------6 - 1-----4 - 2

Meccsek

Aranyszarvas SE

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 12. 31.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 31.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
12. 31.
Alsónémedi SE
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
INFO
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
10. 27. 13:30
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
11. 04. 13:30
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
11. 11. 13:30
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
11. 18. 13:00
Aranyszarvas SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
11. 24. 13:00
Bugyi SE

Péteri KSK

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
INFO
Péteri KSK
2018. 10. 27. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
10. 27. 13:30
Taksony SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
11. 04. 13:30
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
11. 11. 13:30
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
11. 18. 13:00
Péteri KSK
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
11. 24. 13:00
Halásztelek FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol