Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2018.09.08 - 16:30

Tápiószele, Tápiószele SE Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RIZK ANTONIO
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERKES ISTVÁN, FEIGL GÁBOR
Tápiószele SE
Pereg SE
90'
45'

Gólok

KISS KRISZTIÁN

40'

1 - 0

 

KISS ÁDÁM

44'

2 - 0

 

JÓNÁS ROLAND

55'

3 - 0

 

KISS KRISZTIÁN

63'

4 - 0

 

KISS ÁDÁM

68'

5 - 0

 

 

5 - 1

78'

KOCSIS ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 4 4 0 0 23 6 17 12 13
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 4 3 1 0 16 2 14 10 13
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 4 3 1 0 12 3 9 10 11
4 Tápiószele SE Tápiószele SE 4 3 0 1 13 7 6 9 10
5 Örkény SE Örkény SE 4 2 2 0 12 4 8 8 12
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 4 2 1 1 13 5 8 7 8.5
7 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 2 1 1 9 12 -3 7 10.8
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 2 0 2 9 11 -2 6 6.5
9 Bugyi SE Bugyi SE 4 1 3 0 10 5 5 6 5.5
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 1 2 1 14 9 5 5 8.8
11 Pereg SE Pereg SE 4 1 1 2 6 14 -8 4 6.5
12 Monori SE Monori SE 4 1 0 3 8 15 -7 3 9.3
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 0 1 3 1 7 -6 1 5
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 4 0 1 3 4 21 -17 1 6
15 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 0 4 8 14 -6 0 5.8
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 25 -23 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 1 0 11 4 7 10
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 6 2 4 10
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 5 1 4 10
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 7 4 3 9
5 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 1 2 0 5 0 5 5 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 2 0 7 0 7 8
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 6 5 1 7
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 5 4 1 7
8 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 2 1 1 5 5 0 7
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 7 5 2 6
10 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 0 3 -3 1
14 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 1 9 -8 1
15 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
16 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 2 2 0 0 10 3 7 6 2 2 0 0 13 3 10 6 4 4 0 0 23 6 17 12
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 3 0 0 14 0 14 9 1 0 1 0 2 2 0 1 4 3 1 0 16 2 14 10
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 5 3 2 4 2 2 0 0 7 0 7 6 4 3 1 0 12 3 9 10
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 1 0 1 5 4 1 3 4 3 0 1 13 7 6 9
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 6 1 5 4 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 2 0 12 4 8 8
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 6 4 2 3 4 2 1 1 13 5 8 7
7 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 2 2 0 0 7 4 3 6 2 0 1 1 2 8 -6 1 4 2 1 1 9 12 -3 7
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 2 0 2 9 11 -2 6
9 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 2 1 1 0 8 3 5 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 10 5 5 6
10 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 10 5 5 3 4 1 2 1 14 9 5 5
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 0 1 2 3 12 -9 1 4 1 1 2 6 14 -8 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 1 0 3 8 15 -7 3
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 7 -6 1
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 0 1 3 4 21 -17 1
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 0 2 4 6 -2 0 4 0 0 4 8 14 -6 0
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 2 17 -15 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 0 0 4 2 25 -23 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 1----
Aranyszarvas SE
4 - 2-------3 - 2------
Bugyi SE
-----6 - 1-----2 - 2---
Dunavarsányi TE II.
-------------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2----------0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-----1 - 1-------
Monori SE
----4 - 21 - 4---------
Örkény SE
--1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
--------3 - 2------
Péteri KSK
----------2 - 4---2 - 4
Taksony SE II.
-------0 - 3----0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2--5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 0-----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
--------6 - 1-----4 - 2

Meccsek

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
03. 02. 14:00
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
03. 09. 14:30
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
03. 17. 15:00
Tápiószele SE
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
03. 23. 15:00
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
03. 30. 15:30
Aranyszarvas SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
04. 07. 16:00
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
04. 13. 16:00
UFC Gyömrő
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
04. 20. 16:00
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
04. 27. 16:30
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
05. 05. 16:30
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
05. 11. 16:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
05. 18. 17:00
Tápiószele SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
05. 25. 17:00
Bugyi SE
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 17:00
Tápiószele SE

Pereg SE

2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Pereg SE
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Alsónémedi SE
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Halásztelek FC
2019. 03. 02. 14:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
03. 02. 14:00
Pereg SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
03. 10. 14:30
Üllő SE
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
03. 17. 15:00
Tápiószele SE
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
03. 23. 15:00
Pereg SE
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
03. 31. 15:30
Monori SE
2019. 04. 06. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
04. 06. 16:00
Pereg SE
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
04. 14. 16:00
Törökbálinti TC
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
04. 21. 16:00
Pereg SE
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
04. 28. 16:30
Újhartyán VSE
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
05. 05. 16:30
Pereg SE
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
05. 12. 16:30
Taksony SE II.
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
05. 19. 17:00
Pereg SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
05. 26. 17:00
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
06. 02. 17:00
Pereg SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol