Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2018.09.15 - 16:00

Halásztelek, Halásztelek FC Sporttelep (Németh Ferenc Sportcentrum)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KECSKEMÉTI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LAMOS BENCE, EGYED NORBERT
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
90'
45'

Gólok

GÁSPÁR ANDRÁS

19'

1 - 0

 

KAPÓCS TAMÁS

52'

2 - 0

 

 

2 - 1

65'

SZEGEDI MIKE ZOLTÁN
GÁSPÁR ANDRÁS

68'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 5 5 0 0 26 7 19 15 10.2
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 5 4 1 0 20 4 16 13 11.8
3 Halásztelek FC Halásztelek FC 5 3 1 1 16 6 10 10 8.4
4 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 5 3 1 1 13 6 7 10 9.2
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 5 3 0 2 14 10 4 9 6.6
6 Örkény SE Örkény SE 5 2 3 0 12 4 8 9 12
7 Pereg SE Pereg SE 5 2 1 2 9 16 -7 7 6.8
8 Bugyi SE Bugyi SE 5 1 4 0 13 8 5 7 7.2
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 2 0 2 9 11 -2 6 6.3
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 5 1 3 1 17 12 5 6 8.4
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 1 1 3 3 8 -5 4 7.6
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 1 1 2 7 13 -6 4 9.5
13 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 0 4 9 14 -5 3 7.8
14 Monori SE Monori SE 5 1 0 4 8 16 -8 3 9.6
15 FC Dabas II. FC Dabas II. 5 0 2 3 4 21 -17 2 7.6
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 5 0 0 5 3 27 -24 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 3 2 1 0 5 3 2 7 2 2 0 0 7 1 6 6 5 4 1 0 12 4 8 13
2 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 0 3 7 5 3 2 0 5 1 4 11
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 0 1 3 1 2 6 5 3 1 1 6 3 3 10
4 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 3 2 1 0 4 1 3 7 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 3 1 1 7 5 2 10
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 1 0 6 3 3 7 5 3 1 1 7 5 2 10
6 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 3 3 0 0 6 1 5 9 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 3 0 1 7 3 4 9
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 5 1 4 6 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 3 0 2 7 5 2 9
8 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 1 2 0 5 0 5 5 2 1 0 1 2 1 1 3 5 2 2 1 7 1 6 8
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 2 1 1 4 4 0 7
10 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 2 2 5 6 -1 5
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 3 1 0 2 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 2 3 -1 4
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 3 2 1 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 1 1 3 4 7 -3 4
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 2 1 0 1 1 1 0 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 1 1 3 3 6 -3 4
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 2 3 2 11 -9 2
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 0 1 4 1 5 -4 1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 0 1 4 1 11 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 3 3 0 0 13 4 9 9 2 2 0 0 13 3 10 6 5 5 0 0 26 7 19 15
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 3 3 0 0 14 0 14 9 2 1 1 0 6 4 2 4 5 4 1 0 20 4 16 13
3 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 3 2 1 0 10 2 8 7 2 1 0 1 6 4 2 3 5 3 1 1 16 6 10 10
4 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 0 1 8 3 5 6 5 3 1 1 13 6 7 10
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 2 2 0 0 8 3 5 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 5 3 0 2 14 10 4 9
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 2 1 1 0 6 1 5 4 3 1 2 0 6 3 3 5 5 2 3 0 12 4 8 9
7 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 2 2 0 0 6 4 2 6 3 0 1 2 3 12 -9 1 5 2 1 2 9 16 -7 7
8 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 3 1 2 0 11 6 5 5 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 4 0 13 8 5 7
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 3 2 0 1 7 7 0 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 4 2 0 2 9 11 -2 6
10 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 2 0 2 0 4 4 0 2 3 1 1 1 13 8 5 4 5 1 3 1 17 12 5 6
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 3 1 0 2 2 6 -4 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 3 8 -5 4
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 0 1 2 4 11 -7 1 4 1 1 2 7 13 -6 4
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 3 1 0 2 5 8 -3 3 2 0 0 2 4 6 -2 0 5 1 0 4 9 14 -5 3
14 Dunavarsányi TE II. Monori SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 0 0 3 3 10 -7 0 5 1 0 4 8 16 -8 3
15 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 3 0 2 1 2 7 -5 2 2 0 0 2 2 14 -12 0 5 0 2 3 4 21 -17 2
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 2 17 -15 0 3 0 0 3 1 10 -9 0 5 0 0 5 3 27 -24 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4---
Aranyszarvas SE
--------3 - 2------
Bugyi SE
-----6 - 1-----2 - 2-3 - 3-
Dunavarsányi TE II.
-------------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2----0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0-----1 - 1----3 - 1--
Monori SE
----4 - 21 - 4---------
Örkény SE
--1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2------
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 4---2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 1---0 - 3----0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2--5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 0-----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
--------6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

Halásztelek FC

2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
INFO
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
10. 27. 13:30
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 04. 13:30
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
11. 11. 13:30
Alsónémedi SE
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
11. 17. 13:00
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
11. 24. 13:00
Halásztelek FC

UFC Gyömrő

2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
UFC Gyömrő
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
INFO
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
10. 27. 13:30
UFC Gyömrő
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
11. 03. 13:30
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
11. 11. 13:30
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
11. 18. 13:00
UFC Gyömrő
2018. 11. 24. 13:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol